Revolution

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szinii, Módosítva: 2014. július 25.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Sminkek szájra

• Folyékony felvitel, matt száradás
  • Érintésálló és hosszantartó
  • Intenzív színekben.

Ár: 1800 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: készpénz, személyes átvétel bárhol Budapesten
Ár: 800 Ft , Eladó: biolumi
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, XVI., fizetés: Budapesten személyesen átvehető

dreammiyss

2020. május 3.

Az I Fall In Love árnyalatot kaptam ajándékba. Csak úgy random találtam meg, mert egyébként ajakápolókon, radírokon kivül nem igazán használok mást az ajkaimon. Szóval felvittem, de elsőre a szép ív nem lett meg, aztán full mattra száradt, amivel nem is volt gond, csak hogy elkezdett potyogni. A színe kirívó, így nekem nem alkalmas a viselete sehol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 3.

Zituska77

2018. július 23.

Nekem is Pink Pandás Mistery Bag-ben érkezett. A színét hagyjuk is, nyilván nem véletlen, hogy "ingyen dobálják utánunk". Annak ellenére kipróbáltam, hogy tudtam, hogy soha nem fogom használni :-) Egy rétegben csíkos, két rétegben vastag, nehéz érzés, iszonyatosan szárít, pedig sokáig nem volt a számon, ragacsos, hiába mattult be teljesen, olyan érzésem volt, mintha soha nem akarna megszáradni, és rettenetesen rondán kezdett el kopni az alatt a rövid idő alatt. Van másféle szájfényem a Makeup Revolutontól, azt imádom, ez számomra használhatatlan (még ha más színe lenne, akkor is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

Andzsella

2018. március 1.

Myryyy szerintem vegyél egy jobb minőségűt (ez az én véleményem) mert szerintem nem jársz jól. Amúgy Pinkpandán, meg Notinon :D
Szóval ez a rúzs Pinkpanda mystery bages szerzemény. Világos hupilila árnyalatban kaptam... ismerőseim mondták ez jó buli rúzsnak. Hát szerintem ilyen színű rúzs jó farsangra, halloweenre, esetleg annak aki cosplayes, másra nem igen. De eleve az állaga sem túl kellemes. Kicsit olyan ragasztós. Felkenve (ajakbalzsammal) is szárító, nehézkes és egyáltalán nem kellemes érzés a számnak. Nem kopik egyenletesen és nem tudom ki ismeri a fake Kylie Lip Kit botrányt, de nekem tök olyan érzés volt ezt viselnem, mint a fake lip kiteket, legalábbis a lányok beszámolói alapján az erről szóló cikkekben.
Ha ajánlanom kéne jó, hasonló árkategóriás folyékony rúzst akkor a Maybelline Vivid Matte-ot ajánlom. Nekem a Nude árnyalat van meg a többi túl rikító számomra, habár szeretem a vörös rúzsokat, de nem az ilyen Mary Jo K típusúakat. Krémes, de tartós és nem ragasztó szagú. De jó tapasztalatok vannak ismerősöktől, bloggerektől a theBalm Matt(e) Hughes folyékony rúzsról (Notinóról rendelhető 5000 Ft körüli árban van 6 db-os mini kiszerelés 9000 Ft környékén) és a Solone Flight of Fancy pazarul tartós fényrúzsról (Szépségcenterről rendelhető és hasonló a Vivid Mattehoz, itt is főleg a rikítöbb színek dominálnak és csak 1 db nude van, 2990 Ft-ba kerül).
A MakeUp Revolution-nak inkább a paletták az erősségei úgy vélem.
Update: A Solone rúzsok, Princess Rose Garden, és Flight of Fancy pazarul tartós fényrúzs, valamint a theBalm Meet Matt(e) Hughes kipróbálásra kerültek, nagyon szuperek, ráadásul a Solone-osak csak egy picit drágábbak ennél a Velvet rúzsnál, ajánlom, tartósak és könnyű őket viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 1.

A MakeUp Revolution-nak inkább a paletták az erősségei úgy vélem.

BeataK

2016. március 1.

A What i believe árnyalatot rendeltem meg..háát..sokkal erősebb színe van élőben, mint a képen. Én egy pasztelles, rózsaszínt vártam, ehelyett egy erősebb, kicsit neonos színt kaptam. Borzasztó rosszul áll ez a szín, ezért nem is nagyon használtam, csak otthon próbálgattam. Amúgy maga a szájfény felkenve szép, csak sajnos nem rajtam. :D Sokkal jobb lenne természetesebb színekben. Nem baj, a MUR is hibázhat néha. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 1.

nora.hajdu91

2015. augusztus 2.

Két árnyalat van meg,és érdekes hogy teljesen másként viselkednek.
A you took my love egy nagyon-nagyon intenzív hideg rózsaszín, hamar megszárad,és utána megmozdíthatatlan! Nekem csak dörzsöléssel jött le. Imádom.
A what i believe egy pasztelrózsaszín,az előző sikerén felbátorodva vettem, hétköznapra.. nem szárad meg, és pereg le darabokban a szájról, mindenhez odaragad,legszívesebben egy csillag lenne,de az első annyira tökéletes hogy kap négyet. Én nem tudom,lehet rosszul volt tárolva,nem tudok másra gondolni....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

Két árnyalat van meg,és érdekes hogy teljesen másként viselkednek.

SuperHiro

2015. május 4.

Alapvetően elégedett vagyok. A Rebel árnyalat van meg, a színe valami eszméletlen szép és intenzív. Az alapos aláhidratálás viszont kötelező, nemcsak a szárító hatás miatt, egyszerűen jobban siklik, egyenletesebb, szebb eredményt lehet elérni, ha ajakápoló fölé viszi fel az ember. A tartóssága is jó, az ivást simán bírja, az evést már kevésbé. Kis mértékben rétegelhető, utána már pattog és érezni lehet, hogy van valami az ajkakon. Viszont előny, hogy a tartóssága ellenére is könnyen leszedhető, nem kell órákig sikálni. Nem mondom, hogy tökéletes, de nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 4.

galambhajkuraszo

2014. december 18.

Tényleg nagyon tartós, kicsit szárít, de nem használom állandóan, így nincs vele gond, viszont ha valahol megkopott akkor az egészet le kell szedni hogy újra tökéletes legyen, mert ha rákensz még egy réteget egyenesen borzalmas lesz, mert látszik hol kopott le alatta a szájfény. Ettől eltekintve, amit ígér azt teljesíti is. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 18.

szinii

2014. július 22.

Nekem a képen látható, I Fall In Love árnyalat van meg belőle. Ez az első matt szájfényem. Tapasztalataim: nem szabad többször felkenni egymás után, mert akkor lehetetlen bánni vele. Elsőre egy határozott mozdulattal viszem fel (sok-sok gyakorlás után) és akkor tökéletesen, csíkozódás nélkül mattra szárad és tényleg nem marad ott a nyoma SEMMIN! Egy rétegben is remekül fed. Órákig képes tartani a színét, de aláhidratálni érdemes, mert szárít. Illata nem éppen kellemes, mivel sok kötőanyag van benne. Száradás után olyan érzés, mintha valami rá lenne tapadva a szádra, de meg lehet szokni. Mindenképp ajánlom!!!! Én imádom egy-egy alkalomra feldobni vele a monochrome szettjeimet. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 22.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Paraffin, Isododecane, Cetearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Red 27 Lake, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Színezék. Piros.