Revolution

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 2790 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Berniii, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 2790 Ft

Limitált kiadás

A palettában 12 szemhéjpúdert és 3 highlightert található, melyek ötösével 3 palettát alkotnak a nagy palettán belül.

Highlighterek: Whipped, Let loose és Desired.

Ár: 2790 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

noriri

2018. január 25.

Annyira telitalát nálam a színösszeállítás, hogy bár tudtam hogy valójában nem limitált szériás, azért nem akartam megkockáztatni és megrendeltem egy éve. Persze azóta is lehet kapni. A matt világos színek verhetetlenek, nagyon szépen pigmentáltak. A többi szín nagy részéről viszont nem lehet ugyanezt elmondani. Sajnos nem ajánlom senkinek, pedig szeretném én is ha jobb lenne picit, de a minősége a többi MUR terméket alulmúlja. Azért még előveszem néha, kísérletezgetek, álmodozom..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

balvenie

2017. február 3.

Majdnem egy évvel ezelőtt vettem meg ezt a palettát. Nagyon jó színek vannak benne, de rajtam nem eléggé tartósak. Alappal még úgy-ahogy elmegy. A csillámos árnyalatok nagyon porzanak, és a csillámok sem maradnak a helyükön sajnos. Nagyon jó véleményeket olvastam korábban erről a márkáról, de sajnos nekem nem bejövős, úgyhogy a jövőben másra fogok beruházni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.

Berniii

2015. november 6.

Az ingyen szállítós nap alkalmával csaptam le rá. Igazából nem ezt a palettát akartam megvásárolni, hanem a Death by chocolate palettát, viszont természetesen elfogyott. :/
Viszont ennek a swatch-ai annyira megtetszettek és annyira ünnepi hatásúak, hogy egyből beruháztam rá. Tetszik, hogy a palettában helyet kaptak fényes és matt árnyalatok is. Azt hiszem a kék szememre egy igen csak jól kihasználható termék. Természetesen 2x már használtam és nagyon jó a minősége. Azért is akartam már egy Revolution terméket kipróbálni, mert hallottam, hogy olcsó, de minőségiek az általuk gyártott termékek.
Nos ez a termék is nagyon jól pigmentált, abszolút nem potyog szem alá. Tökéletes paletta. Azt hiszem további Revolution termékek is hozzám fognak kerülni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Színezék. Piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.