Revolution

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 4090 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: liza21, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 4090 Ft

Elképesztően szép paletta 32 matt és intenzív szemhéjpúder árnyalattal.

Ár: 4090 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3990 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Hotflashy

2021. január 8.

Nagyon szeretem, napi szinten használom természetes hétköznapi sminkhez. Azért is szeretem nagyon, mert olcsón tudtam venni tavasszal on-line, így pláne minden pénzt megért nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 8.

Kamea

2019. május 27.

Úgy 2 hónapja kezdtem el mélyebben foglalkozni a szemhéjsmink rejtelmeivel. Ez a második Revolution palettám, mert azt gondoltam, hogy nekem, mint béna kis kezdőnek, gyakorlás gyanánt ez is megfelel majd. Nagyon sok egyforma szín van ebben is, csakúgy, mint az előző Revolution Iconic 3 palettámban. De ez egy fokkal azért már többet nyújt. Van benne pl. egy szép nagy tükör, és sokkal elegánsabb a megjelenése. A színek is változatosabbak, itt már okoz némi izgalmat, ha végigfuttatod a színskálán a szemed, de azért ez is tele van egyforma világos színekkel. A sötét színek elég pigmentáltak, a világosak viszont egyáltalán nem. Valamennyire porzik, de nem számottevő. Szemhéjalapra viszem fel, estére kicsit megkopik ugyan, de egy munkanapot azért becsülettel teljesít. Ár-érték arányban megfelelő. Ennyi pénzért megéri megvenni, azonban csodákat ezzel se lehet művelni. Gyakorolni azért jó lesz, és a sötétebb (narancsos, kék, lila, barna) árnyalatait – úgy gondolom - továbbra is használni fogom!
Mostanra, a sok-sok utánaolvasgatást követően megrendeltem a Nabla Dreamy palettáját, mert azt remélem, hogy abban több örömömet lelem majd, hiszen felesleges összevásárolnom 4-5 palettát, amiből az összes ugyanarra képes csak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 27.

vertveres

2017. február 10.

Ez a hétköznapi, de különleges sminkekhez a tökéletes paletta. Ugyanazt tudom csak elmondani, mint a többi MUR palettáról, hogy pigmentált, nem porol, sokáig elég, könnyen használható, hosszantartó és cruelty free. Bátran merem ajánlani mindenkinek. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

Csucsi08

2016. október 18.

2016.10.18. Nagyon szeretem! Ezt is tökéletesen lehet használni a hétköznapokban!

2016.10.06. Az első matt palettájuk után vásároltam meg ezt is, mert matt szín függő vagyok. Ezt is szeretem. Mindennapos sminkeket lehet vele készíteni. Nekem teljesen megfelelő minőség. Valószínűleg a harmadik matt palettájukat is (ha lesz) megvásárolnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

Dézi

2016. augusztus 15.

8 palettám van a márkától, mindet imádom de ez nem igazán jött be... Megvan a Flawless Matte első kiadása is, hát össze sem lehet hasonlítani ezzel.
A szép bordós- narancsos színek miatt vettem meg, azok szépek is, de a világosak.... hát valami katasztrófa.... Kapásból 10 árnyalatot találtam benne ami alig fog és semmi színe nincs. Az első és második sorban 1- től 5-ig mindegyik ilyen rossz, 3-4 rétegben van csak színűk, de valamelyik még vizes ecsettel is gyenge. Sőt van aminek nincs is színe csak fénye.... fénye, pedig egy matt palettáról beszélünk.
A sötét színeket el fogom használni belőle, mert azok jók, de a világosak....
Nem tudom mi lett ezzel a márkával, pedig eddig annyira jó minőségű dolgaik voltak....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

A sötét színeket el fogom használni belőle, mert azok jók, de a világosak....

szakacsencsi

2016. július 4.

Fél áron jutottam hozzá, nagyon megvagyok vele elégedve! Jól tudom kombinálni a színeket, szemhélyalappal egész nap fentmarad! Egyetlen ami "csalódás" hogy nagyobb palettára számítottam, a színek száma miatt gondoltam így. Viszont így egy relaítv kompakt palettát kaptam! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

borntobe

2016. június 15.

1890 Ft- ért sikerült lecsapnom rá, ennyiért úgy is ajándék, ha nem is tudok minden színt (ki)használni.
A világosak nem túl pigmentáltak, mondjuk a bal felső 4. Az alattuk levők viszont már egészen jók, van az MLBB-nek szemre való megfelelője?? Mert nekem ezek olyan színek egy nude sminkhez. A narancsos sorral azt hittem, hogy nem tudok majd mit kezdeni, de a legfelső kivételével egészen viselhetőek. A barnák és bézsek szuperek, pigmentáltak, alig porolnak. Egészében nagyon elégedett vagyok, már csak ez után nyúlok reggelente. Alapnak egy stickes, krémes szemhéjfestéket használok, így még szebben kijönek a színek. Rendeljétek meg, megéri. Az egyetlen, amit negatívumként tudok említeni, hogy bár van benne a sötétkék és a grafit, sötétzöld nincs. Nem mintha hiányozna, de ha már... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Színezék. Piros.