Revolution

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agica0723, az összetevőket feltöltötte: Nancyke, Módosítva: 2020. január 27.

Lelőhely:   Rossmann, online

Lepke28

2020. január 21.

Ezt a palettát újra kellett vásárolnom,annyira szeretem. Szép sminkeket lehet vele készíteni. Jól pigmentált és nagyon tartós színek találhatók benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

Szilvikriszti

2020. január 19.

Szép színek, de valahogy olyan tompák. Nagyon sokféle sminket ki lehet hozni belőle. Vizet ráspriccolva és úgy felkenve nagyon intenzívek a színek, nélküle elég kis gyengék. Nem rossz paletta, de nem is a legjobb. Szárazon porzik és előfordul, hogy pereg is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 19.

matyasflora

2019. december 24.

Nagyon szeretem nagyon sokféle szín van benne. Alapvetően én nem sminkelem magam, de táncos vagyok és előadásra muszáj, a paletta erre is tökéletes. Ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 24.

kotoganklau

2019. november 22.

Kiváló paletta, a színek egytől-egyig gyönyörűek, minden alkalomra megtalálom benne a tökéletes választást. Jól pigmentáltak, és tartósak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 22.

Ingi

2019. november 3.

Szuper elégedett vagyok! Csak 10 Euróba került, de tényleg nagyon jó minőségű.
Minden színe gyönyörű...nálam elég ritka, amikor minden egyes színt használni tudok, de itt ez a helyzet.
Imádom, amióta megvan, szinte csak ezt használom :D Csak kár, hogy nem igazán utazás kompatibilis :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

Szuper elégedett vagyok! Csak 10 Euróba került, de tényleg nagyon jó minőségű.

annafarkas

2019. október 1.

Az első nagy palettám. Teljesen meg vagyok vele elégedve. Hétköznapi és bulisabb sminkhez is kiváló. Nem vagyok sminkes, így nincsenek nagy elvárásaim. De amihez kell, ahhoz tökéletes és nagyon sokáig eltart. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

teoteha

2019. február 26.

Az első igazi palettám, nagyon szeretem, bár sok színt még nem mertem kipróbálni,mert béna vagyok :D Lehetne benne egy-két pirosas narancsos szín is, de így is tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 26.

miele

2019. február 12.

Nagy kedvencem, szinte minden nap használom. A színek szerintem nagyon szépek, jól vannak összeválogatva, így ez egy jól kihasználható paletta. Hétköznapi sminkhez, és akár alkalmihoz is megtalálja benne az ember a megfelelő árnyalatokat.
Nekem egy kis aláalapozással nagyon tartós, jól eldolgozható, nem porol és szépen pigmentáltak a színek. Nekem külön plusz, hogy végre a fényes árnyalatok is teljesen használhatóak, nem agyoncsillámporozott lepergő színek.
Én ajánlom mindenkinek, ennyi pénzt bőven megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Én ajánlom mindenkinek, ennyi pénzt bőven megér.

fdorottya

2019. január 16.

Nagyon jó minőség nagyon jó áron. Nem tudok semmi rosszat mondani róla csak jót. A színek gyönyörűek, tartósak. Úrjavevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

Barby831

2019. január 15.

annyira imádom.nekem nagyon bejön! könnyű vele dolgozni, könnyű lemosni, szép színek. legjobb!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate