Revolution

Ár:   4090 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 4090 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: agica0723, az összetevőket feltöltötte: Nancyke, Módosítva: 2014. december 12.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 4090 Ft

Ár: 4090 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3990 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2000 Ft postával , Eladó: Melcsibabyke
Állapot: Használt, Helyszín: Dabas, fizetés: személyes átvétel, posta
Ár: 3500 , Eladó: agica31
Állapot: Új, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Személyes átvétel
teoteha

2019. február 26.

Az első igazi palettám, nagyon szeretem, bár sok színt még nem mertem kipróbálni,mert béna vagyok :D Lehetne benne egy-két pirosas narancsos szín is, de így is tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 26.

miele

2019. február 12.

Nagy kedvencem, szinte minden nap használom. A színek szerintem nagyon szépek, jól vannak összeválogatva, így ez egy jól kihasználható paletta. Hétköznapi sminkhez, és akár alkalmihoz is megtalálja benne az ember a megfelelő árnyalatokat.
Nekem egy kis aláalapozással nagyon tartós, jól eldolgozható, nem porol és szépen pigmentáltak a színek. Nekem külön plusz, hogy végre a fényes árnyalatok is teljesen használhatóak, nem agyoncsillámporozott lepergő színek.
Én ajánlom mindenkinek, ennyi pénzt bőven megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Én ajánlom mindenkinek, ennyi pénzt bőven megér.

fdorottya

2019. január 16.

Nagyon jó minőség nagyon jó áron. Nem tudok semmi rosszat mondani róla csak jót. A színek gyönyörűek, tartósak. Úrjavevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

Barby831

2019. január 15.

annyira imádom.nekem nagyon bejön! könnyű vele dolgozni, könnyű lemosni, szép színek. legjobb!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 15.

krisztiradics

2019. január 9.

Már jó ideje megvan és még mindig imádom.
Nagyon szép sminket lehet vele készíteni, főleg alkalmakhoz, mert több sötétebb szín van benne. Nagyon pigmentált, szerintem annyira nem porol. Alappal használom én is és úgy tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 9.

Már jó ideje megvan és még mindig imádom.

gretik246

2018. december 14.

Minden szín megvan benne, ami kell. Szép, tartós színek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Minden szín megvan benne, ami kell. Szép, tartós színek.

Elaine

2018. december 10.

Nagyon jó paletta, tökéletes mindennapi használatra! Egész jól pigmentált (bár a sötétebb színek annyira nem jók),kezdőknek tökéletes. Javaslom, hogy használjatok hozzá alapot, anélkül kevésbé intenzívek a színek és nem bírják ki egész napig. Nem a legjobb paletta a piacon, de ár-érték arányban tökéletes, meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 10.

MaFa

2018. november 16.

Szuper kis paletta. Minden szín benne van amire szükség van. Nagyon szépen pigmentált. A csillámosoknak szuper fényük van. Kicsit porzik, de könnyen eltávolítható a szem alól.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

esztietta

2018. november 11.

Imádom!
Talán a narancssárgás-arany árnyalatokból túl sok a hasonló, plusz a zöld szín inkább barna volt mint zöld. Összeségében ár-értekkategóriában nagyon kielégítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

Imádom!

Normajean

2018. november 6.

Nagyon kevés is elég belőle a kívánt szín eléréséhez. Akció keretében vettem és nagyon elégedett vagyok vele. Egy kis szemhéj alap azért elengedhetetlen a tartós eredményhez. Gyönyörű színek :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate