Revolution

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agica0723, az összetevőket feltöltötte: Nancyke, Módosítva: 2020. január 27.

Lelőhely:   Rossmann, online

karola98

2021. július 12.

A Revolution-től ez az egyetlen palettám van. Kb. 3 éve lesz már, hogy kaptam, de még mindig ugyanolyan gyönyörűek a színek, és a szememen sokáig bírja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 12.

cshrs

2021. június 10.

Szerettem volna egy olyan palettát amiben mindent megtalálok, sok csillogós és sok matt árnyalatot egyaránt, ezért erre esett a választásom. Majdnem az összes színt használtam már és teljesen meg vagyok vele elégedve. A csillogó és fényes árnyalatok a nagy kedvenceim, highlighternek is szoktam használni őket, így az arcom és a szemem teljesen összhangban vannak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 10.

Petra0226

2021. április 1.

Nagyon szépek a színek, egyszerűen össze lehet satírozni több színt is. 2 éve van meg a palettám és még mindig használo

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 1.

feketeagnes

2021. január 26.

meg vagyok vele elégedve, sokféle szín van benne és könnyen variálhatóak. a formula is krémes és pigmentált, nem tudok rosszat mondani. talán a matt színek kicsit gyengék, de fel lehet őket építeni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 26.

Ad-Namah

2021. január 23.

Igazából szerettem használni. Mivel a coastal scents palettát túlságosan sokalltam, ez volt az, ami elérhető rendelés nélkül. Szerintem lehet akármilyen drága a paletta, van, akinek a bőrén minden összefolyik, régen még zsíros volt a bőröm, de a korral változott az arcom, és most már másképp tudom viselni. Nekem három éve van meg, nem sikerült elhasználni, nem romlott meg, mert nem olyan helyen tartom, és a színei szépek. Szerintem ennél bonyolultabb paletta nem kell senkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

NyLeni

2020. december 8.

Szép színek találhatók a palettában, amik jól kommbinálhatók,nagyon jó vele dolgozni,minimálisan porzik, de ennek ellenére nagyon jó termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 8.

picitina

2020. október 10.

Az első palettám, hát nagyon nagy csalódás volt. A legtöbb szín ugyanúgy néz ki, rettentően porzik, olcsó és gagyi hatása van. Tipikus "olcsó húsnak híg a leve" paletta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 10.

Timi0102

2020. július 26.

Az első komolyabb palettám volt még anno. Nagyon szerettem, folyamatosan ezt használtam. Rengeteg szín található benne, amelyek egymással jól kombinálhatóak, így könnyű volt elkészíteni hétköznapi és akár esti, bulis sminket is. Voltak benne erősen pigmentált színek, illetve viszonylag gyengébbek is vegyesen. Most szabadultam meg tőle, mivel pár év elteltével teljesen használhatatlanná váltak a színek, mintha beszáradtak volna. Összességében kezdőknek csak ajánlani tudom, nem egy drága paletta és kísérletezéshez tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 26.

mszabina1031

2020. július 18.

Nagyon szép színek vannak benne, amiket egymással is jól lehet használni. Könnyen, jól eldolgozható. Brutálisan pigmentáltak a színek, ezért óvatosan kell velük bánni, főleg a feketével. Több óra elteltével is nagyon jól látszódnak a színek, nem kenődik el. Szerintem nagyon jól kihasználható paletta, megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 18.

allitse19

2020. május 17.

A sok Makeup Revolution palettáim közül ez a kedvencem. Jól pigmentált színei vannak, inkább erősebb alkalmi sminkekhez használom, de akár egy nappali sminket is el lehet készíteni belőle. A legszebb színek belőle az alsó sorban lévő vöröses árnyalatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate