Revolution

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1590 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2014. augusztus 25.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1590 Ft

Intenzíven pigmentált, matt, finomra őrölt égetett bronzosító, amelynek hihetetlen a fedése.

Ár: 1590 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

zsucci93

2018. július 29.

Vééégre egy olcsó bronzosító, ami nem narancssárga a világos bőrömön. Nem hazudok, volt Butter Bronzerem, de ahogy ezt megvettem azon tovább is adtam, mert nem használtam már emellett. Nagyon könnyen felvihető gyönyörűen, egyenletesen oszlik el, nem foltos. A normál sminkrutinommal nagyon tartós is. (alapozó, púder és fixáló spray) Imádom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

MBernadett

2015. augusztus 26.

Nagyon jó színe van. Végre egy bronzer, ami nem sárga. Cserébe nem túl tartós. Igaz, nem volt rajtam alapozó, csak kis porpúder. Ezzel együtt egy jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0