Revolution

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 2890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lysza1985, az összetevőket feltöltötte: Erica88, Módosítva: 2016. április 8.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 2890 Ft

8 krémes árnyalat az arc kontúrozására és világosítására, a tokban egy nagy méretű tükör is található.

Ár: 2890 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

Szandi880609

2019. január 9.

Nagyon szeretem, a sárgát szoktam leginkább használni szem alá. Nagyon jó krémes állagú és szépen fed.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Detti90

2019. január 7.

Régóta szerettem volna egy krémes kontúrozó/kiemelő palettát. Sajnos elkövettem azt a hibát, hogy az itteni vélemények elolvasása nélkül vásároltam meg. Próbálkoztam vele többször is, és hiába lenne elfogadható a fedése, egyszerűen nem terül el szépen a bőrön, a korrektoros része annyira beleül a kis ráncocskákba, hogy képtelenség eldolgozni, és kb 10 évet rápakol a koromra, nem tudom púderrel sem szépen lefixálni. A highlighter nekem csomósodik az arcomon, a kontúrszíneket pedig nem lehet semmivel sem eldolgozni, hanem csak maszatalom az arcomon. Csak azért kap két csillagot, mert a színek jók benne...:(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 7.

marysidehouse95

2018. november 12.

Nagyon drága, és ahhoz képest szörnyen rossz minőségű, ami meglepett, hiszen a Revolution márkát alapból kedvelem.

Még szerencse, hogy ajándékba kaptam. Majdnem elájultam amikor megláttam a rossmannban, hogy ez a cucc 4500 Ft-ba kerül, mikor semmit nem ér.

Nagyon darabkás lesz a kőpúder után, ráadásul zsíros az állaga, nem lehet szépen eldolgozni. Se ujjal, se beauty blenderrel sem pedig ecsettel.

Nekem ez egy csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Nekem ez egy csalódás.

Normajean

2018. november 6.

Kicsit több rutint igényel a termék felvitele, de a végeredmény kárpótol. A színek nagyon pigmentáltak, szóval óvatosan kell bánni vele :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

abicicaaa

2018. augusztus 9.

A szinek eleg jok, de sajnos a textura rettenet zsíros, olajos, nem lehet eldolgozni se blenderrel, se ecsettel. A highlighter kezen bar szepen mutat, de alapozon mar nem. Ezt sem lehet sajnos eldolgozni semmivel. Igy ertelmet nem nagyon latom az egesznek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

M3la

2018. augusztus 9.

Azt leszámítva, hogy nem tartalmaz egy-egy szín túl sok terméket, attól még meg vagyok vele elégedve. Gyönyörűen elfedi az amúgy lila karikákat a szemem alól, nevetségesen könnyű vele a kontúrozás és a nap végére nincs olajos érzés. Mindenképpen megéri az árát!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Nindzsuuu

2018. július 23.

Teljesen megfelelő, jól kihasználható palettáról beszélhetünk. A nagy tükörtől elkezdve a szép színekig minden szuper. Szinte mindenki ki tudja használni, hiszen a színek szépen keverhetőek egymással. Könnyed krémkontúr ami a nap folyamán sem másik el. Nagyon szép kontúrt tudok vele készíteni. Kezdőknek és profiknak is ajánlom.

Bartfaiv

2018. január 6.

Egy használható kontúrpalettától nagyon messze áll. Az állaga ragacsos, nem kompatibilis a bőrrel. Felvitelt követően 'csak úgy ott van', mert egy ilyen rossz minőségű kozmetikai terméket, ilyen alapanyagot nem lehet eldolgozni a bőrön. Elcsúszik, eltűnik vagy túl sok és a szaga kellemetlen. Amelett, hogy én minden nap sminkelek és hozzá vagyok szokva az alapozóhasználathoz, ebből a palettából felkenve még kevés mennyiség után is úgy érzem, nyomás alatt megfullad a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 6.

Zsuzska1979

2017. február 23.

Nekem ez nagyon nem jött be. A lebarnult bőrömön alig látszik a legsötétebb barna is. De ezt még elnézném neki. Azt viszont már nem, hogy fél óra alatt nyomtalanul eltűnik az arcomról. Pedig transzparens púdert használok a smink fölé és nem is fogdosom az arcomat. Biztos nem veszem újra. A highlighternek ami benne van nagyon tetszik a színe, de az is hamar eltűnik a bőrről... Azóta csak a sárgát használom belőle. A Catrice korrektora nekem beleült a szem alatti ráncokba. Ez meg nem. Szóval csak ezért, meg a highlighter színéért két csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 23.

borntobe

2017. február 16.

Imádom a Revolution cuccait, de ez nem sikerült túl jól. Koszos hatású, halloweeni arcfesték állagú, nem igazán tartós, alapozóval nem blendelhető. A púderes verziója viszont tízpontos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Antioxidánsok: BHT

Ceresin 0 0