Revolution

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 2790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2014. július 17.

Lelőhely:   Rossmann, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 2790 Ft

A Makeup Revolution Ultra korrektor palettájával többé nem kell aggódnod hogy nem találod meg a megfelelő árnyalatú korrektort! Remekül fed, és a 8 krémes árnyalat közt biztosan megtalálod a neked megfelelő árnyalatokat!

A Light to Medium paletta a világostól közepes bőrűek tónusához igazodik.

Ár: 2790 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

Nindzsuuu

2018. július 23.

Nem annyira tartós, de pont annyira fed amennyire kell. Viszont jól kihasználható. Kompakt termék. Szemhéj alapnak is ezt szoktam használni. Szóval még multifunkciós is lehet.

thisisbeka

2017. szeptember 19.

Megvettem, mert a nyári árnyalatom sokkal sötétebb lett, mint amilyen korrektorom van. Nekem nagyon bejött. A világos tónusú van meg, nagyon jó az állaga, rengeteg féle árnyalatot ki lehet keverni belőle. Én szem alatt használom és nagyon szépen elfedi a sötét karikáimat és nem is látszik, hogy korrektorozva lenne. Nem ült bele a szem alatti ráncokba, mint sok másik sminktermék szokott. Viszont jelenleg nem használok alapozót, szóval közvetlenül a bőrömre kenem, ott nagyon jól megmarad. Alapozóval még nem próbáltam.
Aki nagyon világos bőrű és úgy szolizik/ napozik annak a light árnyalat is tökéletes, mert abban is van 4 sötétebb szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

ladyfalcon

2017. augusztus 9.

Nagy reményekkel vettem meg ezt a palettát, de nem hozta a kívánt eredményt. Zsíros bőröm van, és nekem iszonyat módon átfénylik az arcomon ez a termék, pedig nyáron alapozó helyett tökéletes lenne bőrkiegyenlítésre, mert könnyű az állaga és nem nehezíti el a bőrt olyan nagyon. A fényesedés miatt viszont nálam abszolút nem nyerő, hiába használok púdert fölé, 1-2 óra múlva olyan a bőröm mint a diszkógömb. :( Alapvetően a színek nagyon jók, multifunkcionális (lenne) a sok szín miatt ez a paletta, de nálam megmarad csak korrektornak, az apró bőrhibákra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

queenofhearts

2017. január 3.

Nem éri meg a sok szín, alig passzol valamelyik a bőrömhöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 3.

Nem éri meg a sok szín, alig passzol valamelyik a bőrömhöz.

ayse

2016. december 22.

Nekem nagyon rossz.allergizalt.nem fed rendesen beleül a rancokba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 22.

Nekem nagyon rossz.allergizalt.nem fed rendesen beleül a rancokba.

mmartina97

2016. december 21.

Nekem is az a bajom vele,hogy fixálás ellenére is elmászik. Plusz nekem beleül a szem alatti ráncokba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 21.

molnarjazmin

2016. október 12.

Még nyáron vettem meg,amikor kedvezményes volt pinkpandán, de nem tartom annyira jónak. Nem fed tökéletesen és nem éri meg hogy ennyi szín van benne, mert kb 2 illik csak a bőrtónusomhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 12.

sziszke423

2016. július 9.

Sajnos mikor megérkezett hozzám, (a nagy meleg miatt?) mindegyik szín tetején képződött egy cseppekből álló olajos réteg. Nem tudom ennek köszönhető-e, de rajtam egyáltalán nem tartós. :/ A csomagolás viszont bombabiztos, a tükör is ideális méretű.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 9.

fdooori

2016. március 25.

én meg vagyok vele elégedve, talán annyi az egy baja hogy kicsit szárítja a bőrömet és néha emiatt ilyen összecsomósodott hatást is kelt..de alapvetően jól fed és könnyen építhető is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 25.

Piko888

2015. december 20.

Nagyon olajos. Ezért a hagyományos korrektor ecsettel lehetetlen eldolgozni
Puha tömött kerek fejű ecsettel könnyebb. Mivel zsíros bőröm van, ritkán használom. Télen okés, de nyáron szó szerint lefolyt az arcomról. Annyira bíztam benne, hogy kettőt rendeltem, mondván hipphopp elfogy, hát nem. Használgatom, az említett ecsettel tényleg elfogadható nap végén is, de a reggeli kapkodásban sok időt elvesz, ezért nem része a napi rutinomnak
A koncepció nem rossz, de sajnos az én bőrömmel kevés termék kompatibilis.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 20.

Nagyon olajos. Ezért a hagyományos korrektor ecsettel lehetetlen eldolgozni
A koncepció nem rossz, de sajnos az én bőrömmel kevés termék kompatibilis.

Antioxidánsok: BHT