Revolution

Ár:   5290 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dézi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   Rossmann, online

8 csodálatos highlighter egy palettában. Használható arccsont kiemelèsère, szemöldökcsontra, orr kiemelèsère ès a kupidónyìlra is.

Ár: 2500 , Eladó: gioia
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Megegyezés szerint

Cata08

2019. október 13.

Nagyon szép paletta, krémes, nem csillámos színekkel, az egyetlen hibája, hogy a színek többsége pici árnyalattal tér csak el egymástól, de legalább sokáig elég. Textúrája viszont szuper, szeretem paletta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

Dominika28

2019. április 7.

Második kedvenc highlighter palettám decemberben leptem meg magam ezzel a karácsonyi kiadásos ajándék csomagal ,amiben ő volt plusz még egy highlighter ecset. A színei csodálatosak mind 8 árnyalat napi szinten használom a palettát általában alapozót korrektort használok + szempillaspirált és a szemdöldököm csinálom meg ez a napi sminkem + ez a kis szépség nagyon szépen feltud dobni egy natúr sminket!💖😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

bernadettu

2019. január 1.

Nekem a Soph's favorites csomagból van meg, így az itt feltüntetett ár töredékéért tudtam megszerezni, annyit megért.
A felső sorból a jobbról a 2. színt használom mostanában.
Eléggé porzik felvitelkor és nap végére nekem sajnos már semmi sem látszik belőle, mondjuk nem használok setting sprayt és csak finoman egy legyező ecsettel viszem fel.
Szerintem semmi extra, inkább akcióban vagy csomagban éri meg.
Ha már megvan a kedvenc highlightered, akkor felesleges megvenni, de arra jó, hogy egyszerre többet is kipróbálhass.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 1.

A felső sorból a jobbról a 2. színt használom mostanában.
Szerintem semmi extra, inkább akcióban vagy csomagban éri meg.

lichtnori

2018. február 24.

Feltöltöttem a 2018 évi Pink Pandán található árát és a teljes mennyiségét a palettának. A teljes árért is korrekt mennyiséget kapunk, masszív tartóban. A tetején lévő betűk hajlamosak a kopásra.

A highlighteerek állaga krémesen púderes, valahol a kettő között van. Kellemes és praktikus a használata, a felvitele, mind ecsettel, mind ujjal eldolgozva. Ecsettel lightosabb hatás érhető el, ujjal pedig erősebb. Jól pigmentált. Igazából jó kezdő palettának tartom, mindennapos használatra, mert szép, nem hivalkodó színeket tartalmaz. Ráadásul számomra nagyon fontos, hogy nem tartalmaz gigászi méretű csillámokat. Tartós, de nem kiemelkedően, egy reggeltől-estig napot nem bír ki, a mérete miatt pedig nem az a táskába dobálós fajta.

Szeretem ezt a palettát, sokat használom, elégedett vagyok vele...., kivéve a színösszeállításával. Ugyanis nincsenek nagy különbségek a színek között, tényleg csak árnyalatnyi. A felső sor 3-4. és az alsó sor 3. színe, illetve a felső sor első és 2. színe is rettenetesen hasonlóak egymáshoz. A felső sor első színe ezüstnek hat, de egy hideg pink szín. A mellette lévő is ugyan úgy néz ki felkenve, az ezüst és a pink szín között mozog. Ember legyen a talpán, aki különbséget tud tenni közöttük! Ráadásul a többségük (a 8 színből 5 szín) ugyan az az aranyos árnyalat. Teljesen felesleges volt ezeket az árnyalatokat ilyen formában beletenni a palettába! Helyettük lehetett volna jobban meghatározható színeket beletenni, pl. erősebb rózsaszínt, mályvát, ezüstöt, amik még mindig beleférnének a hétköznapi használatba.

A termék mennyisége, pigmentáltsága, jól kihasználhatósága a hétköznapokban, a kellemes állaga, glitter mentessége miatt 5 csillagot érdemelne, de a homogén színösszeállítása miatt -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 24.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Színezék. Piros.