Revolution

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1590 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PAncsi79, Módosítva: 2016. február 22.

Kiszerelés:   7,5 g
Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1590 Ft

Egyedülálló formulájú highlighter amely pillanatok alatt egészséges ragyogást ad az arcnak.

3 árnyalatban kapható

Ár: 1590 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

viragszonja

2020. január 10.

Több árnyalatban is megvan, imádom, nagyon brutál és extra hatást ehet vele elérni, drogériás szinten legjobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 10.

Mia0602

2019. november 5.

Peach lights árnyalatban vettem. Eleinte nem is volt gond vele. A színe nagyon szép, nem sok: kellemes ragyogás. Az utóbbi időben poros, darabos, nagyon csúnyán összeáll. Nem tudom mi történt, de ronda a végeredmény. Elajándékoztam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 5.

edi01

2019. június 8.

Szerintem a revolution highlighterek odaverik az osszes drogérias es velük hasonló arkategoriaban levo termékeket. Az arahoz kepest egy nagyon erosen pigmentalt extrancsillogo szep színekben kaphato tartos highlighter. Mar eleg regen vettem de meg mindig egy csomo van benne úgyhogy imadom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 8.

emmoshi

2019. május 12.

Az aranyfényű változata van meg közel egy éve és kevesebbet, mint a felét használtam el. Szép, tartós és kevés is elég belőle. Nagyon jó vétel volt. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

Ann86

2019. április 17.

Ajándékba kaptam a Peach Lights árnyalatot. A hétköznapokra számomra tökéletes, Nem túl tartós, de az ár.érték arány szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

pcsengi99

2019. március 27.

Nekem sajnos nem valt be, porol es hamar lekopik ezaltal nap vegere egesz fejem csillog. Hamar megvettem elhasznalom de nem kedvenc. Egyebkent jol pigmentalt, szepen latszik

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 27.

02Antonia09

2019. március 16.

Golden Lights árnyalatban vettem meg kicsit több mint 1 éve és imádom! Alig fogy belőle pedig szinte minden nap ezt hasznalom amikor sminkelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

Gabri

2019. január 14.

Először voltak fenntartásaim vele kapcsolatban, de ahogy elkezdtem használni, nagyon megszerettem. A Peach Lights árnyalat van meg, ami szerintem nagyon szép, természetes fényt ad az arcnak úgy, hogy nincsenek benne óriási csillámok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Desmet

2019. január 7.

A catrice glow mineral highligh púder mellett ez a másik nagy szerelmem. Akciósan vettem egy rossmannban amolyan megérzés meg " úgyis olcsó, miért ne?" alapon és nagyon meg vagyok elégedve vele. Peach lights árnyalatban van meg és egyszerűen imádom. Csodaszép szín és megleheősen tartós. Nem kell belőle sok, úgyhogy még nem fogyott l, de nem kizárt, hogy ha megint akciós lesz akkor veszek mégegyet biztos, ami biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

Gina19

2018. december 19.

Már régóta szemezgettem vele meg próbálgattam, és most akciós a Rossmannban, úgyhogy lecsaptam rá (utána láttam, hogy Notinón még olcsóbb :D). A Golden Lights árnyalatot szereztem be, mondjuk nem tudom, hogy miért golden a neve, abszolút a fehér szín dominál, én nem sok aranyat vélek benne fölfedezni. Számomra az arany egy meleg, nyári fílingű tónus, ez a highlighter pedig egyértelműen hideg, téli tónusú. De mindegy, nem akarok ezen lovagolni vagy okoskodni, a lényeg, hogy nagyon tetszik, jó kis hókirálynős sminket lehet vele varázsolni. Gyönyörű csillogást ad és tartós. Negatívuma, hogy eléggé porzik, és pár óra után rajtam icipicit darabos lett, de nem vészes. Az árát abszolút megéri, és biztos a végtelenségig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Parabének: Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, Ferric Ferrocyanide
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Propylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.