Revolution

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1590 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PAncsi79, Módosítva: 2016. február 22.

Kiszerelés:   7,5 g
Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1590 Ft

Egyedülálló formulájú highlighter amely pillanatok alatt egészséges ragyogást ad az arcnak.

3 árnyalatban kapható

Ár: 1590 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Revolution limited edition Ghost highlighter
Ár: 700 Ft , Eladó: eszti425
Állapot: párszor használt, megkímélt állapotú, Helyszín: Budapest, fizetés: A fizetés banki átutalással, vagy Budapesten belül, személyes átvétel esetén készpénzzel is lehetséges.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kisbobitas

2021. július 3.

Életem legelső highlightere volt, a Peach Lights árnyalatot vettem meg. Sokat használtam, de sosem lett a kedvencem. Nehezen tudtam építeni és nem volt valami tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 3.

NyLeni

2020. december 8.

Nagyon szépen pigmentált,talán a legjobb highlighter amit eddig használtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 8.

Nagyon szépen pigmentált,talán a legjobb highlighter amit eddig használtam.

lenochka

2020. október 28.

Ha olyan highlightert kerestek amiből nagy színválaszték van, pigmentált, tartós és mégis pénztárcabarát, akkor érdemes tenni a Revolution Reloaded márkával egy próbát. Utazáshoz is ideális és a legnagyobb melegben sem tűnt el a bőrömről, ráadásul használható szemhéjpúderként is, vagy testcsillámként is. Szerintem nagyon jó kis termék, bár nem egy hétköznapi, visszafogott darab, de nyárra is simán bevállalható. A pigmentáltsága miatt egyébként szemhéjpúdernek is lehet használni, gyönyörűen mutat úgy is, vagy akár csak a szemöldökcsonton, belső szemzugban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 28.

viragszonja

2020. január 10.

Több árnyalatban is megvan, imádom, nagyon brutál és extra hatást ehet vele elérni, drogériás szinten legjobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 10.

Mia0602

2019. november 5.

Peach lights árnyalatban vettem. Eleinte nem is volt gond vele. A színe nagyon szép, nem sok: kellemes ragyogás. Az utóbbi időben poros, darabos, nagyon csúnyán összeáll. Nem tudom mi történt, de ronda a végeredmény. Elajándékoztam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 5.

edi01

2019. június 8.

Szerintem a revolution highlighterek odaverik az osszes drogérias es velük hasonló arkategoriaban levo termékeket. Az arahoz kepest egy nagyon erosen pigmentalt extrancsillogo szep színekben kaphato tartos highlighter. Mar eleg regen vettem de meg mindig egy csomo van benne úgyhogy imadom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 8.

emmoshi

2019. május 12.

Az aranyfényű változata van meg közel egy éve és kevesebbet, mint a felét használtam el. Szép, tartós és kevés is elég belőle. Nagyon jó vétel volt. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

Ann86

2019. április 17.

Ajándékba kaptam a Peach Lights árnyalatot. A hétköznapokra számomra tökéletes, Nem túl tartós, de az ár.érték arány szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 17.

pcsengi99

2019. március 27.

Nekem sajnos nem valt be, porol es hamar lekopik ezaltal nap vegere egesz fejem csillog. Hamar megvettem elhasznalom de nem kedvenc. Egyebkent jol pigmentalt, szepen latszik

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 27.

02Antonia09

2019. március 16.

Golden Lights árnyalatban vettem meg kicsit több mint 1 éve és imádom! Alig fogy belőle pedig szinte minden nap ezt hasznalom amikor sminkelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Parabének: Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, Ferric Ferrocyanide
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Propylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.