Revolution

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   13,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PAncsi79, Módosítva: 2014. augusztus 25.

Ár:   1990 Ft
Kiszerelés:   13,6 g
Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1890 Ft

Intenzíven pigmentált, matt, finomra őrölt égetett bronzosító

4 árnyalatban kapható

Ár: 1890 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000 , Eladó: Gingersusa
Állapot: új, Helyszín: Sárvár, fizetés: --

Vicus

2018. október 31.

Ready to go árnyalatban rendeltem meg és egyszerűen imádom! Gyönyörű szép színe van, szuper volt a lebarnult bőrömön, bár kicsit világos volt a nyári bőröszínemhez, de csodás fényt adott neki. Könnyen, egyenletesen fel tudtam vinni egy pufi ecsettel. Nem lett foltos stb. Hatalmas mennyiséget is kapunk a pénzünkért. Újra fogom venni, ha valaha az életben elfogy :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

RebekaKarpati

2018. szeptember 15.

Nagyon jól pigmentált termék, amiből rengeteg van, sosem fog elfogyni. A teteje viszont nekem is pár hónap alatt letört, amiért nagy kár,mert szívesen utaztam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

HeyZsani

2018. június 21.

Kozel egy eve megvan es alig fogyott belole! A csomagolasa ripityara tort nagyjabol ket honap utan de en nem szoktam magammal vinni a sminkemet, igy otthon elfektetve semmi kara nem esett.
Csodaszepen bronzosit, pigmentalt de egy lazabb ecsettel gyonyoru napcsokolta hatast kelt. Maga a pigment aranyosan ragyog, amolyan "glow from within". Hamar tulzasba lehet vele esni es akkor kicsit narancs de semmi olyasmi amit egy kis arcpuder ne oldana meg.
Mindenkeppen ajanlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

Mindenkeppen ajanlom!

ClaraKatona

2017. december 20.

a kedvenc bronzosítom.
kb.8 óra munka után is látszik.
Best :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 20.

a kedvenc bronzosítom.
kb.8 óra munka után is látszik.
Best :-)

Lills

2017. augusztus 4.

Szerintem gyönyörű már maga a termék is, és a bőrön is nagyon szép hatása van. Nagyon jól pigmentált (könnyű vele túlzásokba esni, laza, puha ecsettel viszont nagyon szépen fel lehet vinni). Mennyiségileg pedig rengeteg, és szinte alig fogy, nagyon jó vétel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

estokani

2017. július 17.

Hófehérke boronzosít! -a legújabb burleszk előadásom címe. Kitaláltam magamnak, hogy találok egy bronzosítót magamnak a kitudja milyen tónusú bőrömre. Hosszas keresés után a ready to go árnyalatára esett a választásom. A háromszáztizennyolcadik próbálkozás után egy megfelelően puha ecsettel már egész elviselhető módon fel tudom magamra ütögetni... de szoknom kell még a hatását. A termék iszonyú jól pigmentált, könnyű vele belecsúszni a bronzhalálba. Minőségi a csomagolása és a termék is. Egész jól tart, nap végén nyoma van a vattakorongon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 17.

reku0304

2015. december 22.

Még márciusban rendeltem és majdnem minden nap használom. Még a fele sem fogyott el, szóval megérte megvenni. Tartós, nem tolakodóan barna. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 22.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Parabének: Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ferric Ferrocyanide
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Propylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Színezék. Piros.