Malie

Ár:   300 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aprile, Módosítva: 2018. december 4.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Ultra hidratáló fátyolmaszk - hidratál, puhít, feszesít.

ficeglobog

2019. február 7.

Beszereztem az összes Malie maszkot kipróbálásra. Nem rosszak. Ár/érték arányban tényleg egész jók. Nem alélok el tőlük, de valóban puhább tőlük a bőröm. Bár eddig minimum ezt minden maszk tudta.
Alaposan átitatott volt a maszk kivételkor. Ez pont az arcomra volt elég, Ezt sajnálom, mert az esti bőrkényeztetésnél nyakamat, dekoltázsomat is szeretem ápolni. Nekem erős volt az illata. Tényleg mézes, de sok. Egyre kevésbé vagyok kibékülve a maszkok szabásával, méretével. Ezt folyton igazgattam. Pedig pihentem.
Reggel viszont halványodott az arcom egyik részén lassan évek óta meglévő bőrpír. Azt nem tudom, vajon ennek a maszknak köszönhető-e,vagy az eddig használtak is belejátszottak, avagy a lassan 1 hónapja tartó rétegzős arcápolási rutinomnak. Szerintem mindnek, de mivel ezen maszk után tapasztaltam, így több csillagot kap, mint eredetileg gondoltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 7.

vszidonia

2019. február 4.

Nekem más az összetevő lista. Lehet változtattak rajta? Az illata visszafogott mézes, kellemes. A maszk bőségesen átitatott, 50 perc után is nedves volt még. A bőrömet kellőképpen feltöltötte, hidratálta. Nekem egyik kedvenc a sorozatból.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 4.

p956

2018. március 30.

Szuper az illata, az eddig kedvencem ebből a sorozatból. Jól hidratál és bőségesen maradt a tasakban is az esszenciából, amelyet másnap fel tudtam használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 30.

matekinga

2018. március 16.

Alapvetően egy nagyon olcsó és jó maszk, láthatóan szebb lett a bőröm, bár azért az alkohol ott van a listán. De mindegy is, nem bántotta az érzékeny bőröm, szóval nem panaszkodhatok. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 16.

aranypáva

2017. december 29.

Jó kis maszk, de nem a legjobb ebből a termékcsaládból. Általános hidratálónak jó, de pl a placentás vagy a krumplis sokkal jobb volt nekem. Egyébként illatra nem kimondottan mézes, visszafogott és nem hivalkodó. Külön jó pont benne, hogy nem nehéz, zsíros, könnyed eszencival van átitatva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

CataKatinka

2017. március 11.

Többször is használtam már ezt a maszkot, annak ellenére, hogy sajnos alkoholt tartalmaz, nagyon jól hidratál, jó az illata is és ár/érték arányban nagyon szuper. Mindig van itthon egy-két db.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 11.

Sheilagold

2016. szeptember 27.

Félve próbáltam ki ezt is mint a legtöbb kevésbé ismert kozmetikai szert, főleg mert hiper érzékeny bőröm van. A dmes kozmetikumoktól a méreg drágáig mindentől képes vagyok brutális kiütést kapni.
Nekem nagyon tetszik, megnyugtatja a bőröm, kellemes puha lesz és hűvös tőle az arcom. Több Malie maszkot is kipróbáltam, de ez az egyik legjobb számomra. Rendszeresen használom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Aprile

2016. május 2.

Különösebben nem aléltam el tőle, de mindenképp jó volt vele relaxálni. Kibontáskor enyhén alkoholos illata volt még, viszont nem sajnálták belőle az anyagot, mert rendesen nedves volt a maszk, és közel 40 perc volt, mire úgy éreztem, hogy kezd kiszáradni a motyó.
Szép puha lett tőle az arcom, ami kitartott másnap délutánig is. Ami kicsit visszás érzést keltett bennem, az az, hogy a maszk eltávolítása után ahogy belesimítgattam az arcbőrömbe a maradék kis anyagot, egyfajta ragacsos érzetet hagyott maga után... Talán az ígért méhpempő? A fene tudja. Muszáj volt átmennem egyet az arcomon egy kis micellás vattakoronggal.
Összességében jó és frissítő volt, csak a ragacsos utóérzet nem kellett volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.

Összességében jó és frissítő volt, csak a ragacsos utóérzet nem kellett volna.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol

Lásd denaturált alkohol.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.