Malie

Ár:   300 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. február 23.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

• Nedvességgel és tápanyagokkal látja el a bőrt.
  • Óv a kiszáradástól

ficeglobog

2019. március 8.

Nem túl erős illattal ellátott maszk. Ez pozitív az eddigi MALIE maszkok után. Bőségesen, krémesen átitatott maszk. Plusz anyag a nyakamra és a dekoltázsomra nem jutott. Ezt itt is hiányolom. Kellemes, de semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 8.

Vizililiom

2017. február 3.

Nagyon tetszett ez a maszk, kellemesen hűsített és hidratálta a bőröm. Az illata is nagyon kellemes. Az ára pedig nagyon gazdaságos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

aranypáva

2016. július 13.

Nagyon szépen egységesítete a bőröm, megnyugtatta, halványította a piros foltokat. Enyhe fehérítő hatást tapasztaltam.
Egy csillagot azért vonok le mert hidratálásban többet vártam. A legjobb maszkoktól 2-3 napig semmilyen krémmel nem kell kennem a bőröm, ettől viszont már másnap kenhettem. Ár-érték arányban nem volt rossz, én 3dbot vettem 700ftért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 13.

Heloise

2016. március 29.

Ebay-ről rendelve 280 forint volt egy tasak. Próbának rendeltem mert nem hittem el hogy ennyi pénzért valódi sheet maszkot lehet kapni és nem egy gagyi krém-maszkot hoz a postás. De tényleg, ez egy nagy tasakos textil maszk, ajándék áron. Simán felveszi a versenyt a Douglasban kapható 2000 forintos textil maszkokkal, a lényege a hidratálás és relaxálás. :) Sejtettem, hogy aktív összetevő ennyi pénzért nem lesz benne, de szépen feltöltötte és hidratálta az arcom. Pattanást, irritációt nem okozott, úgyhogy mindenképp megérte. A parabént viszont igazán kihagyhatták volna belőle, ezért viszont sajnos egy pontot levonok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 29.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Lásd denaturált alkohol.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.