Malizia

Ár:   300 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fatime, Módosítva: 2013. január 3.

Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok
Kategória:   Tusfürdők

Kiszerelés: 300 ml

Maja77

2018. augusztus 15.

Mióta először kipróbáltam nem vettem más tusfürdőt, csak ezt újra és újra. Az illata függővé tett, egyszerűen imádom. Soha nem szagoltam még ehhez hasonló csodát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

ssteff15

2018. március 4.

Az első kedvenc illatom volt a márkától mikor rátaláltam évekkel ezelőtt. Aztán rengetegszer vettem újra, még literes verzióban is, a család is szerette. Egyszer csak eltűnt abból a boltból ahonnan venni szoktam, és évekig nem találtam. Nemrég újra ráakadtam, és mérhetetlen örömömben kettőt is vettem belőle. Valóban híg, de elég dús habja is van, szóval mégsem kell feltétlenül sok belőle, ki kell tapasztalni. No meg ha hetente kéne újravennem, akkor sem rokkannék bele 250-300 forintba . :) Ennyit bőven elkölthetünk magunkra, ha annyira ragaszkodunk valamihez, és én ehhez ragaszkodtam. Sokáig nem találam sehol sem egyetlen más illatú terméket sem a márkától, ám nemrég ahol rátaláltam erre a változatra, ugyanabban a százforintos boltban az összes létező illatot árulják már. Ezúttal a púderes-hintőporos után nyúltam, mivel szeretem az olyan illatokat. Ez pézsmás örökkedvenc, és úgy érzem muszáj betárazom belőle, nehogy pórul járjak. :) Az én bőrömön nagyon tartós az illat és frissítő vele a zuhanyzás. Télen nyáron nagyon jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 4.

juditkaa70

2018. január 5.

Kellemes,finom az illata hosszantartó a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 5.

Kellemes,finom az illata hosszantartó a bőrön.

atizka62

Korcsoport: >54
2017. augusztus 20.

Isteni illat. Tartós! Csak testre!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Isteni illat. Tartós! Csak testre!

pampamacska

2016. május 20.

szerintem az új kedvenceim a maliziák. a baleákat is szeretem, de azokban ott van szinte kivétel nélkül az a gyerekes mű illat. ez viszont tényleg igazinak, komolynak érződik. nem valami erős, nem valami hosszan érezhető, inkább valami, ami könnyebben elillan, de amíg tusolsz vele egy különleges élménnyel ajándékoz meg, viszont az ápoló hatása szerintem ugyanolyan átlagos, mint a baleáké.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 20.

fekdoraa

2016. május 9.

Finom az illata és fürdés után is még érezhető. Habár az állaga kicsit híg, de én pont ezt szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 9.

Yubiri

2016. március 19.

Az illata tetszik, fürdés után is érezhető a bőrön, friss, nem különösebben szárít. Viszont nekem túl folyékony, ezért gyorsan is fogy.
(Arcra nem ajánlom, amikor ezt használtam, lett egy kinyomhatatlan pattim.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 19.

(Arcra nem ajánlom, amikor ezt használtam, lett egy kinyomhatatlan pattim.)

bollanatalia

Korcsoport: < 18
2016. január 9.

Nagyon szeretem! Imádom az illatát, bár az állaga egy kicsit híg, de így is 5 *-ot kap!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. január 9.

mooo

2015. december 10.

Finom kis pézsmás illat,picit szárít, de szerethető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 10.

Finom kis pézsmás illat,picit szárít, de szerethető.

Ella@34

2014. november 5.

Csodálatos!Mindig van otthon..különleges az illata.Kár h kicsit folyós az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 5.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.