Malu Wilz

Ár:   3840 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 3849 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: godot, az összetevőket feltöltötte: yasmine1122, Módosítva: 2012. július 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Vedd meg online: Alveolashop.com, 3849 Ft

Ár: 3849 Ft , Eladó: Alveolashop.com
LReni91

2018. május 28.

8 éve ezt használom. Nagyon szeretem legjobb alapozó a piacon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

8 éve ezt használom. Nagyon szeretem legjobb alapozó a piacon

piiipooo18

2018. március 1.

Én sajnos nem ájultam el tőle. :( 3-as színt választottam Caramel Luxury, világos szín, ami közelebb áll a bőrszínemhez, mint a többi, de a fedése nem a legjobb. Ha rétegezni szeretném, akkor meg már nagyon feltűnő. Örülök annak, hogy nagyon sok embernek bevált, de én sajnos nem tartozom közéjük. :( Azt kell, hogy mondjam a Catrice Camouflage korrektora Nekem jobban bejött, mint ez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

wiolet

2017. december 1.

A 3as és a 9es árnyalat van meg. Kimondottan jól fed, nedves szivaccsal szoktam felvinni az egész arcra. Nagyon tartós, nem fénylik át, nem fog. Természetes, tökéletes hatás érhető el vele. Nagyon sokáig elég, gazdaságos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 1.

Csirip74

2017. november 29.

Kozmetikus használta amikor alkalmi sminket készített nekem. Azóta meg is vásároltam a 4-es számút. Sokkal jobb mint a catrice hasonló korrektora, jobban felvihető, szebben fed. Ez egy transzparensebb árnyalat, szerintem nyáron is jó lesz. Ujjal viszem fel, nem ül bele a ráncocskákba, tetszik. 6 grammos, míg a catrice azt hiszem fele ennyi töltetű. Ezt 2.700,-Ft-ért vettem, megérte szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 29.

agnes29

2017. november 29.

Jó kis korrektor volt, már elhasználtam az ¼- ét a többi megromlott, mert nem praktikus a tégely megoldás. Nem veszem, újra mert nem tudom a pici tégelyből kiszedni a terméket nem higiénikus…
Majd ha másik tégelyben vagy tubusban lesz csomagolva, akkor majd megveszem, mert nagyon jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

saraanna

2017. szeptember 25.

Szeretem, nagyon jól fed, abszolút jobb mint a catrice camouflage-je (a tégelyes) de zavar, hogy kopik. Ha valahova a catrica camouflageból a folyékonyat teszem, akkor az fixen fent marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Tymka

2017. szeptember 22.

A legjobb korrektor amit valaha használtam. Tényleg jól fed és nem mászik le. Olvastam,hogy van aki az egész arcára ezt használja,de én még nem jöttem rá,hogy lehet egész arcra egyenletesen használni. Ettől függetlenül max pont jár neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

zsu880725

2017. július 1.

Úristen, hát igen! Nekem ez AZ ALAPOZÓ! Minden szempontból tökéletes! Egész arcra használok nagyon pici mennyiséget, de se pattanás, se mitesszer, és még a túlérzékeny bőröm is nagyon jól viseli, örülök, hogy rátaláltam! :) Az ára szerintem egyáltalán nem vészes, igaz, hogy nagyon pici a tégely, de az állaga miatt nagyon sokáig elég, ár-érték arányban és minőségben is sokkal jobb mint pl. a Vichy Dermablend, amit évekig használtam. 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

marlu

2017. április 4.

03-as árnyalatot szereztem be, ami teljesen passzol a bőrszínemhez. Nálam elmaradt ez a "Hűha" érzés. Az ujjammal vagy ecsettel szoktam eldolgozni. Mikor elkezdtem használni kicsit csalódott voltam, mert beült a szemem alatti vonalakba/ráncokba, illetve ha 1-2 bőrhibát szerettem volna elfedni vele, akkor nem lehetett rendesen eldolgozni, kis pöttyökben ott maradt az arcomon, amit csak természetes fénynél vettem észre.
Most elkezdtem úgy használni, hogy először a kézfejemre viszek fel egy kis mennyiséget, majd bevizezem azt a felületet, és úgy viszem fel a szemem alatti részre és a bőrhibákra, így kevésbé ül be a ráncokba és az arcomon sem marad meg pöttyként. Próbáltam úgy is, hogy a tégelyből veszem ki vizes ujjal vagy ecsettel, de úgy meg túl sokat vesz fel. Alapvetően jó korrektornak tartom így a "vizes" használattal, de ez így egy kicsit macerás számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

brodyka

2017. április 4.

BEST EVER!!! Életem alapozója, mindent elfed és sokáig elég!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

BEST EVER!!! Életem alapozója, mindent elfed és sokáig elég!

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.