Malu Wilz

Ár:   3840 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 3849 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: godot, az összetevőket feltöltötte: yasmine1122, Módosítva: 2012. július 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Vedd meg online: Alveolashop.com, 3849 Ft

Ár: 3849 Ft , Eladó: Alveolashop.com
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, PayPal, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2500 Ft , Eladó: zanalilla
Állapot: Új, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: Személyesen Gyöngyösön vagy előre megbeszélt napon Bp (posta előre utalás után lehetséges)

Vavika02

2021. január 26.

A legjobb,legtartósabb korrektor. Könnyű vele dolgozni, tökéletesen fed és reggeltől estig fent marad.(még az én délutánra fénylő arcomon is)
Világos bőrömre a 4est adta kozmetikusom, ami pont jó választás.
Imádom :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 26.

Világos bőrömre a 4est adta kozmetikusom, ami pont jó választás.
Imádom :-)

AtomBettii

2021. január 2.

Legjobb! Fed, de nem tömíti el a bőrt. Évekig jó. Én a 4est használom. Most tavasszal a kozmetikus tanácsára 9est vettem meg a nyári bőrszínemhez de sajnos ez nekem túl sötét. Ha esetleg valakit érdekel, aki szolizik napozik, szívesen továbbadnám áron alul.
A termék mindenképp 5 csillagos! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 2.

A termék mindenképp 5 csillagos! 😊

Melaszka

2020. augusztus 9.

Korrektorként és alapozóként is tökéletesen funkcionál. Természetes hatást is el lehet érni vele, a titka, hogy nagyon kevés kell belőle, így ráadásul évekig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

lyra89

2020. augusztus 6.

Évek óta a Catrice Camouflage-t hhasználtam, de ki akartam próbálni valami mást és erre esett a választásom. Tökéletes fedés, könnyen eldolgozható, és ez a
mennyiség nagyon sokáig elég lesz nekem. Viszont a tartósságával nem vagyok teljesen megelégedve, ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

banyadék

2020. március 22.

Számomra ő a number one korrektor. Először alapozóként kezdtem el használni, mert állítólag az, de rájöttem, hogy a szem alatti sötét karikákat és a pattanások okozta bőrhibákat ez fedi el a legjobban. Próbálkoztam Bourjoissal, Maybellinel, de egyik sem ér a nyomában. Eddig az 5-ös és 8-as árnyalat volt meg, most viszont gondoltam teszek egy próbát, hiszen egy darabig nem tudok sem szoláriumba, sem napra menni, így veszek egy halványabbat, de sajnos nem passzol a bőrömmel, ezért eladnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 22.

LReni91

2018. május 28.

8 éve ezt használom. Nagyon szeretem legjobb alapozó a piacon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

8 éve ezt használom. Nagyon szeretem legjobb alapozó a piacon

piiipooo18

2018. március 1.

Én sajnos nem ájultam el tőle. :( 3-as színt választottam Caramel Luxury, világos szín, ami közelebb áll a bőrszínemhez, mint a többi, de a fedése nem a legjobb. Ha rétegezni szeretném, akkor meg már nagyon feltűnő. Örülök annak, hogy nagyon sok embernek bevált, de én sajnos nem tartozom közéjük. :( Azt kell, hogy mondjam a Catrice Camouflage korrektora Nekem jobban bejött, mint ez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

wiolet

2017. december 1.

A 3as és a 9es árnyalat van meg. Kimondottan jól fed, nedves szivaccsal szoktam felvinni az egész arcra. Nagyon tartós, nem fénylik át, nem fog. Természetes, tökéletes hatás érhető el vele. Nagyon sokáig elég, gazdaságos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 1.

Csirip74

2017. november 29.

Kozmetikus használta amikor alkalmi sminket készített nekem. Azóta meg is vásároltam a 4-es számút. Sokkal jobb mint a catrice hasonló korrektora, jobban felvihető, szebben fed. Ez egy transzparensebb árnyalat, szerintem nyáron is jó lesz. Ujjal viszem fel, nem ül bele a ráncocskákba, tetszik. 6 grammos, míg a catrice azt hiszem fele ennyi töltetű. Ezt 2.700,-Ft-ért vettem, megérte szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 29.

agnes29

2017. november 29.

Jó kis korrektor volt, már elhasználtam az ¼- ét a többi megromlott, mert nem praktikus a tégely megoldás. Nem veszem, újra mert nem tudom a pici tégelyből kiszedni a terméket nem higiénikus…
Majd ha másik tégelyben vagy tubusban lesz csomagolva, akkor majd megveszem, mert nagyon jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.