Malu Wilz

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vikcike, az összetevőket feltöltötte: rekag, Módosítva: 2013. április 16.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Bőrtípus:   Kombinált

Üveges kiszerelésű, folyékony, könnyű, hidratáló alapozó. Minimális púderanyagot tartalmaz. Intenzív nedvességmegtartó faktorokat, illetve UV-filtert is tartalmaz. Alkalmazása esetén biztosított a bőr optimális ápolása. Használat után az arc nem lesz fényes, csillogó. Magas fedőképességű. Normál és kevert bőrre.

esztikhlm

2017. március 1.

Ajándékba kaptam 2 üveggel. Az egyik túl sötét, a másik pedig túl világos volt a bőrömhöz. A kettőt összekeverve viszont tökéletes színt kaptam. Sajnos már elfogyott, és nem tudom, hol tudnék belőle újra venni, mert imádtam.!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 1.

victorika

2014. november 21.

Első üvegcsénél minden klappolt, ez volt a kedvenc, de mikor újra vettem, rá kellett jönnöm, hogy valamit változtathattak rajta, mert már korántsem voltam úgy megelégedve vele :(

rekag

2013. március 5.

Ha több kell a bb krémemnél, vagy olyan alkalomra megyünk, akkor ezt az alapozót használom. Tartós, szépen el lehet dolgozni, nem foltosodik, nem fénylik át. Szép, hamvas, egységes bőrképet ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 5.

Melcsi

2013. február 17.

Igaz én nem ezt a folyékony alapozóját használtam, hanem a sűrű krém állagút, de az fantasztikusan bevált, minden bőrhibát elfedett a bőrömön. Az ára kicsit húzós, viszont évekig használtam, szóval megéri befektetni. Jó minőségű termékek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

livi

2012. szeptember 4.

Tökéletes az összes terméke! Ez a márka is nagyon tartós és könnyű vele dolgozni!!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 4.

Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Urea

Squalane eo 1 0