Malus

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bareszko, Módosítva: 2013. december 17.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál

Kellemes hatású hidratáló krém a normál arcbőr mindennapi ápolására.
Mesterséges anyagoktól mentes készítmény, csak természetes, finomítatlan növényi olajok találhatók benne. Parabénmentes (egészségkárosító tartósítószer), nem tartalmaz kőolajszármazékot, nincs benne színezék és illatanyag (csak illóolaj).

A legtöbb házi készítésű krémmel szemben ebben a krémben van víz is, ettől lesz igazán krémes állagú, és gyorsan felszívódó. Ráadásul lecitinnel, a legtermészetesebb emulgeáló anyaggal készítettem, mely máshoz nem hasonlítható, bársonyos bőrfelszínt biztosít.

• Az olívaolaj nyugtatja a bőrt, növeli a bőr immunitását, javítja a többi összetevő hatásfokát. Gazdag A- és E-vitaminban. A megviselt bőr kezelésére és a hegesedés gyógyítására is rendkívül megfelelő.
  • A shea vaj kiválóan ápolja a száraz, ekcémás bőrt, hidratáló, nyugtató, regeneráló, és gyulladáscsökkentő hatású.
  • A panthenol, a glicerin és az E-vitamin többek között nevességmegkötő tulajdonságukkal növelik a bőr rugalmasságát.

Ár: 1000 , Eladó: snowflakes
Állapot: Egyszer próbáltam. , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten belül a 3. kerületben lehetséges, kérés esetén postázom.

LauraNatura

2019. február 9.

Nekem hidrataló anti-aging van.
Lekorozte a bolti kremeket.Smink alá szoktam,meg ha arcmasszazst csinalok vizes kezzel.tokeletes.gyonyoruen beszivja a borom(ha sokat kenek es nappalra szanom akkor kepez egy film/viaszos reteget,szoval sokat nem szabad)
Olyan mintha kozmibol jottem volna.Ilcsit hasznaltam eddig ,de eszrevettem h azert vannak olyan osszetevok benne ami annyira nem bio...reklamert meg nem fizetek.
Illatra emlekeztet még a 30evvel ez elotti helia-d kremre.
Ujravevos!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

Nekem hidrataló anti-aging van.
Illatra emlekeztet még a 30evvel ez elotti helia-d kremre.
Ujravevos!

bymboo

2014. november 29.

Kombinált bőrre bevált.Imádom!Nem zsírosodik át és a sminket is megtartja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 29.

Kombinált bőrre bevált.Imádom!Nem zsírosodik át és a sminket is megtartja.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Kamilla kivonat. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

További info az összetevőről a KM-blogon >>