Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Virag80, Módosítva: 2019. július 3.

Lelőhely:   külföld

Láthatatlan, elhibázhatatlan alapozó a láthatóan tökéletesebb, egészségesebbnek tűnő bőrért. Könnyű, sima textúrája maszkhatás nélkül olvad bele a bőr színébe. Segít eltüntetni a bőrhibákat, pórusokat és sötét karikákat. 24 órán kereszül hidratált érzést nyújt.

5 árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Bianca01

2019. december 17.

Véletlen futottunk össze ezzel az alapozóval, legutóbb amikor sampont kerestem elsétáltam a sminkek mellett (mint mindig) és ott ücsörgött a polcon ez az alapozó viszonylag elég olcsón, így gondoltam, ha bár most van egy pár alapozóm, de ezt kipróbálom, a külseje nagyon megnyerő és elég sok árnyalat is volt belőle.
A rose beige-t választottam, pontosan el is találtam a színt, szerintem nem volt még alapozó ami ennyire passzolt volna az arcom színéhez, abszolút nem maszk hatású, teljesen természetes. DE ! Messze nem egy tökéletes alapozó, ár-érték arányban oké, viszont nagyon nagyon híg és a fedése iszonyat gyenge, olykor szoktam is használni alá valami mást a problémásabb helyekre.
Egyébként akinek egészségesebb a bőre, nincs sok mindent takarni, annak nagyon is tudom ajánlani, elég szolid kis “nyári” alapozó, pille könnyű.
A fedése nekem kevés, így max egy 3,5-öt adnék neki, de mivel a színe tökéletes és külseje is nagyon tetszik (tudom nem sokat számít, de én szeretem, hogy ott díszeleg a fürdőszoba polcomon), így inkább felfelé húznám kap egy 4-est.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 17.

Kitsyke

2018. november 26.

Ma probaltam ki, haromszor toroltem le a fejemrol ezt a szornyuseget!!! Egyszeruen semmit az eg vilagon nem fed, es meg alig lehet elkenni.....Kukaba landolt!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

mycatisacow

2017. szeptember 2.

egyszerűen imádom, legalább 5 éve használom ezt az alapozót. szívfájdalmam hogy a márka kivonult, de szerencsére külföldről meg tudom oldani a hozzájutást, nem is tudom mit használnék helyette, annyira szuper

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Alumíniumsóból származó sztearinsav. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodásgátló segédanyag valamit színezék.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.