Manhattan Clearface

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sugar bunnie, Módosítva: 2012. november 2.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Közepes, erős fedőerejű alapozó, pattanásos, vegyes vagy zsíros bőrre.

szilvike13

2019. november 19.

Legjobb! Kevés elég belőle, nagyon jó az állaga, könnyen kenhető az arcon, nincs maszk hatás (ha jól használja az ember és nem egy fél tubussal akar magára kenni) teljesen kordában tartja a pattanásokat és az illata is jó! Ennél több nem is kell! Csak ezt használom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

timcho03

2018. július 31.

Még régebben használtam, már ha néhány alkalmat lehet használatnak nevezni, ugyanis nem tudtam elhasználni. Nagyon sűrű, nehezen eldolgozható alapozó, melynek fedése ennek köszönhetően szerintem igen erős, közepesnek semmiképp nem mondanám. Ebből adódóan nekem nagyon maszkhatású is volt :S
Ez még éppen elviselhető lett volna, főleg amikor rosszabb állapotban volt a bőröm, mert olyankor nekem sajnos kell a fedés :/ de a színe...nem tudom már, hogy 2 vagy 3 árnyalatban (volt) kapható, de a legvilágosabb is szörnyen sötét volt, így képtelen voltam elhasználni. A felkenést követően púderes hatása van, és bár erős fedésű, sűrű állagú alapozóról van szó, emlékeim szerint nem volt nehéz érzetű a bőrön. Alapvetően nem lett volna ez annyira rossz, ha lett volna kellő színválaszték.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

pacsalia

2018. február 12.

Két használat után: Müllerben vettem 1500 Ft körül. Amit ígér azt nagyjából hozza, ugyanis mattít. Különleges, leírhatatlanul furcsa állaga van. Önmagában képtelen lennék elviselni az arcomon. Keverem hidratálókrémmel vagy egy másik, oriflame-es alapozóval és így használható. Ami zavar, hogy még úgy is picit kiemeli a száraz részeket, hogy keverem az előbb említett módon. Én extrém zsíros bőrűeknek ajánlanám, mert a kombinált bőrömnek nem az igazi.
PS.A natural árnyalatot sem világos bőrűeknek találták ki, holott a két kapható árnyalat közüll ez a világosabbik. Világosabb alapozóval keverve jó az én "közepes" bőrömre.

Még update-elek, ha használom egy ideje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

Még update-elek, ha használom egy ideje.

renitrk

2018. február 6.

Nekem nagyon bevált. Nem ez az első Manhattan alapozóm, de a régit megszüntették, ami fekete tubusban volt. Ez hasonló, de kicsit hígabb. Viszont elégedett vagyok, valóban nem tartós, többször kell korrigálni nem közben, de amúgy szerintem jó. 4*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

Deny979

2018. január 7.

Kb 10éve használom és nagyon sajnálom hogy nem lehet kapni sehol.. kénytenen vagyok Ausztriaba átmenni és beszerezni. Kisérleteztem 5-10-20 eztes alapozokkal is de nekem csak ez vált be igazán jah és 5€ :) a legjobb számomra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

Alexa89

2017. szeptember 1.

Legalább 5 éve használom ezt az alapozót. Most tértem át a Pupa egyik alapozójára, mert elegem lett, hogy a Müllerig kell mászni érte. Nagyon szépen szárítja a pattanásokat és húzza le a gyulladást. Nem túl tartós, ezért minusz egy csillag. Viszont még így is sokkal jobb, mint egy-két túlértékelt társa. Ár-érték arányban a legjobb alapozó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Ettike

2017. március 14.

Kissé maszk szerű a hatása, ennek köszönhetően viszont szépen fed, csak jól el kell dolgozni. Egy kis tégelyben összedolgozom hidratáló arckrémmel, így a színe és az állaga is kellemesebb lesz. Féláron jutottam hozzá, így teljesen megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

vaczkor

2016. november 28.

Korrektornak használom, tökéletes. Teljes arcra kenve túl sok (vastagabb, maszkosabb, mint kéne), de próbáld ki csak patikra, nekem nagyon bevált. Persze ehhez az is kell, hogy pont olyan színű legyen, mint a bőröd, különben foltos lesz (nyilván), de ha egybe tudod olvasztani a színét a saját színeddel, szuper. Szerintem hamarabb leszáradnak a patik, ha kenegetem ezzel őket, úgyhogy azt is hozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 28.

judit86

2015. december 21.

Nagyon jo a fedese velemenyem szerint,de neha tenyleg eleg maszkhatasu. En szeretem hasznalni,ha kijonnek a pattanasok jol elfedi oket.nekem ujakat szerencsere nem okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 21.

Dolorez

2015. október 30.

Itteni véleményezés alapján vettem,de borzasztó !Maszkszerű,nehéz a viselete..nem szeretem..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 30.

Antioxidánsok: Leptospermum Scoparium (Manuka) Oil, Tocopherol, Magnolia Grandiflora Bark Extract

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Bőrpuhító (emollient).

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Manuka olaj. A manukafa leveléből vízgőz-desztillációval nyert antioxidáns hatású illóolaj. Nagyon hasonló a hatása a teafa olajéhoz. A kozmetikumokban használva elsősorban fertőtlenítő, baktérium ellenes tulajdonsága van, mely hatásos lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen.