Manhattan

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dobolank, Módosítva: 2014. április 18.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Sminkek szájra

Könnyű textúrájú lip tint.

nori145

2019. május 27.

Akciósan vettem kipróbálásra és nem bántam meg. Tartós,szép színe van és nem szárítja az ajkaimat. Ár-érték arányban jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

Nida

2019. május 16.

TE JÓ ÉG! Én nem tudom mért, de úgy tudtam, hogy már nem gyártják, lehet egy ideig úgy volt itt is feltüntetve talán, mikor eltűnt a boltokból. De most olyan boldog vagyok, hogy tudok majd rendelni. Mikor vettem az enyémet, teljesen véletlen volt, nem tudtam hogy ez lip tint, nem olvastam el rendesen, de imádtam. Vagyis imádom, még megvan, néha kikapirgálok az aljáról még egy keveset ha tudok, pedig már az applikátoron nincs kis szőr se meg a felirat is totál lekopott, de nem vagyok hajlandó kidobni :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

carpenter13

2017. július 16.

Ez az a termék, ami miatt megkönnyeztem, hogy a Manhattant kivonták a dm-ekből. Ez a cucc maga a csoda. Tökéletesen beszívja a festéket az ajkam, és onnantól kezdve bombabiztos. Evés, ivás, puszi, medencézés... Mind kibírja, nem kopik, nem hagy nyomot. A felvitelnél vigyázni kell, mert ezzel tényleg nem lehet hibázni. A fesztiválokon mással sem festem a szám, csak ezzel a kis csodával. Remélem, sosem fogy el.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

blankasara

2017. április 14.

Valahogy teljesen elfelejtettem, hogy van ilyenem, de szerencsére tegnap a kezembe akadt. Ritkán mondok ilyet, de ez a termék tényleg elképesztő. Hibátlanul fenn maradt evés-ivás mellett is, "levakarni" is alig tudtam az esti sminklemosáskor. Imádom! Remélem tudok belőle szerezni más színekben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

cattitude

2017. február 6.

sajnálom, hogy itthon már nem lehet kapni, a Red Tulip árnyalat van meg és még mindig szoktam használni. nagyon szép piros szín, kicsit vizes állag, nem szárít, nekem viszonylag lassan szárad és nem lesz teljesen matt, hanem inkább szaténos finisű. én nagyon szeretem ezt a formulát, nagyon tartós és nem hagy nyomot (pl poháron) - ezt egyetlen folyékony rúzsomról se tudom elmondani. ebayen szoktam látni még ilyen liptintet és ha jól tudom, még Németországban is lehet kapni, lehet, hogy megrendelem a többi színt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

kismacska00

2016. október 17.

Nagyon érdekes, hogy mennyire másak a tapasztalatok egyes termékeknél. Nekem ezek a liquid tint-ek voltak a legnagyobb kedvenceim. Levakarhatatlan, nem hagy nyomot, gyönyörű színek, 1000 órán át is fent maradt volna. Kár, hogy már nem kapható, az ára is nagyon megérős volt, pláne kuponokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

Mano1234

2016. szeptember 27.

A Soft Nude árnyalat van meg belőle, de valami borzalmas. Nem szárad meg egyáltalán, kb. két perc után darabokban lejön, úgy, hogy semmit nem csinálok. Soha többet, megy a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

FKingu

2016. szeptember 1.

Nagyon tartós, gyorsan szárad. Érdemes színválasztásnál várni egy kicsit, mert ahogy szárad, változik a színe némelyik árnyalatnak ( barnás nude szín pár másodperc elteltével gyönyörű rózsaszínes-bogyós árnyalatú lesz).

Update: mégsem annyira tartós... Foltosan kopik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Update: mégsem annyira tartós... Foltosan kopik...

MakeupMilla

2016. augusztus 26.

Kettő szín is megvan belőle, imádom. Tartós, nem szárítja a számat, nem kenődik el. Nagyon bánt, hogy nem lehet már itthon kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

aalexaa

2016. július 30.

Ezer csillagos csodaszer! Imádom a vörös ajkakat, de nem gyakran használom a vörös rúzsaimat, mivel ilyen élénk színnél feltűnő, ha kopnak vagy fakulnak. Emlékeztem, hogy jókat olvastam erről a termékről, így mikor megláttam a dm-ben a manhattan állványt, célzottan oda indultam ajakkencét nézni. A Red Tulip árnyalat jött velem haza és hihetetlenül imádom! Csodálatos a színe, nagyon pigmentált, az applikátor csodás, könnyű felvinni a festéket és gyorsan szárad. És persze extrém tartós :) Egy folyamatosan iszogatós estét tökéletes állapotban kibír igazítás nélkül, egy teljes munkanapot reggel 8tól este 8-ig folyamatos vízivással és egy ebéddel pedig egyszeri igazítással (az sem lett volna muszáj, de megnyugtatta a lelkem). Felkenés után narancsos, viszont rózsaszínesre kopik, szerintem úgy is nagyon szép. Nem kellemetlen viselni, nem is érzem, hogy az ajkaimon van. Szerintem nem szárít, de megszokásból kentem rá egyszer-kétszer színtelen ajakápolót, és teljesen jó volt úgy is. Egyedül a a fura, hogy felkenéskor nem csupán bizserget, hanem konkrétan lezsibbasztja a számat, mintha egy jó nagy adag lidocaint kaptam volna a fogorvostól. Pár perc alatt elmúlik, de akkor is fura :D Mindenképpen újraveszem, és a kívánságlistámon van a többi árnyalat is :)

Update: mire visszamentem beszerezni több árnyalatot, eltűnt a manhattan állvány :( Úgyhogy ha valaki rendelkezik eladó példánnyal(példányokkal) jelentkezzen!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 30.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Sorbitol

Sorbitol h 1 1