Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yukkee, az összetevőket feltöltötte: DianaToth, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   külföld

4 színben kapható.

misstunic

2018. június 24.

Rengeteg tust kipróbáltam már, de ez a legjobb amit valaha használtam, erős fekete színe van, szépen és precízen lehet vele dolgozni. Eddig a l'orealos super linert nyúztam mert még az volt a legokésabb de ez messziről veri. Kár hogy nehezebb hozzájutni.

UPDATE:kicsit le kell hogy pontozzam, mert baromira nem praktikus. 3 ilyen filcem volt az elmúlt időben,a neszeszeremben kettőről gyors egymás utánban simán lepattant a teteje, extra gyorsan kiszáradtak, pedig a másodiknál nagyon figyeltem hogy jó erősen rátekerjem, sőt, nem is mindig pakoltam már be a többi cucc közé, de így jártam azzal is. A harmadik lazán csak kiszáradt 1 hét alatt pedig az asztalon tartottam. A termék maga nagyon király de nem lehet normálisan tárolni, így befejeztem vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

szederke

2017. szeptember 15.

A Queen of green árnyalat van meg.Nagyon elégedett vagyok vele. Szép és tartós vonalat lehet vele húzni. Elsőre kicsit furcsa volt a hosszú tushegy de már megszoktam. Szerintem beszerzem a többi színt is.

Update: A legjobb tusom azóta is. Megvettem a fekete és a kék árnyalatot is. Szuper tartós és remekül használható még mindig. Sajnos legközelebb Ausztriában kapható, én Bécsben, egy DM-ben vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

doradegyrmt

2016. augusztus 18.

Nem is tudom már hányat elhasználtam belőle :) A feketéje szuperfekete, a barna is nagyon szép! Nagyon tartós és nem csípi ki a szememet sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Candym

2015. december 17.

Kék színben csak tőlük találtam tust, amikor kerestem mindenhol. Hol is kezdjem.... a színe gyönyörű és erős főleg ha kétszer kenem át. Egyből elolvadnék tőle azonban... Miután felkentem kb. 5 percig még mindig fog. őőőő? Ráadásul ha megszáradt és egésznap fennvan estére ott marad 1 csík feltapadva a szemhéjam feletti részre. Nagyon sajnálom, mert ha ez a kis apróság nem lenne imádnám. Ennek ellenére szeretem használni, passzol a barna szememhez a kék tusvonal. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 17.

mujerconfused

2015. november 4.

Tökéletes, az enyém ugyan már kezd beszáradni (kb 2,5 éves), de ez a legjobb tus, amit eddig használtam. A fekete gyönyörű erős színű és könnyű használni, szép vékony vonalat lehet vele húzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

diacska9

2015. augusztus 6.

Már a sokadikat használom, egyszerűen bevált. Nem kenődik el, nem ragad fel a szemhéjamra, nagyon egyszerű a használata (nekem főleg, aki a tusokkal nem tud bánni). Nagyon szép fekete színe van, a nap végére sem halványul el nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

arianna94

2015. július 26.

Krémmániás vélemények alapján vásároltam a terméket a Glamour-napokon féláron. Nagyon szeretem, rendkívül egyszerű dolgozni vele, ha reggel kevés időm van elkészülni, mindig ezt a tusfilcet használom. :) erős fekete színe van, s a tartósságával sincs nagyobb bajom. Bár cicás tusvonalat nem szoktam húzni vele, egyszer próbáltam, de elkenődött mikor elkezdett könnyezni a szemem. A Catrice folyékony tusom ezzel szemben a sírást is kibírja pedig nem a vizállo terméket használom. Ettől eltekintve elégedett vagyok vele, elképzelhető hogy újraveszem :)

Update: Közel 3 hónap használat után egyre elégedettebb vagyok vele! Ahhoz képest hogy filces tusról van szó, a színe még ennyi idő után is ugyanolyan erős, a filces rész egyáltalán nem száradt még be, tökéletesen fog még mindig, amire nem számítottam :) most már biztos hogy újra fogom venni, szerintem megéri ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 26.

fannus9

2015. április 26.

Szamomra egy kicsit draga hogy 2000 forint..de annyira nagyon jo termek😍 egesz napot kibir es nagyon konnyu hasznalni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 26.

fnoori

2015. április 22.

Már nem is számolom hanyadszorra vettem újra, nagy kedvencem :) Nagyon könnyen lehet vele dolgozni és szuper tartós. Külön szeretem, hogy felkenés után szinte rögtön szárad, ezáltal nem nagyon lehet elkenni. Ár-érték arányban is szuper, örök kedvenc. 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 22.

fausztdori

2015. március 14.

Könnyű felvinni, tartós, a nagyon intenzív, izzadós sportolást is bírja (heti 5-6x!).
A "Brown Toffee"-t vettem meg, mint hétköznapi sminkhez való, nem túl tolakodó barnát. Nagyon megszerettem, feketében is megveszem.
Ár-érték arányban csillagos ötös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 14.

Ár-érték arányban csillagos ötös.

Hidratálók: Butylene Glycol

Szintetikus, vízoldékony fekete színezőanyag. Általában élelmiszerek színezésére használják.

Felületi hártya képző anyag.

Színező anyag. (Zöld)