Best of Beauty 2019

Manhattan

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szilvia921, az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2013. április 24.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   külföld

Csipetke

2015. október 15.

Én a szem alatti részre vettem elsősorban.Nem is tudom annyira nem lehet el dolgozni ,hogy ne látszódjon egyáltalán.Engem ami bosszant ebben a termékben,hogy elég hamar,szinte a második használatnál el tört a kupakja és minden tiszta korrektor lett tőle.Elég gagyi hatást kelt ez a mutatvány.A másik ,hogy szerintem nagyon sok megy rá az aplikátorra.Az egész arcomra elég lenne az a mennyiség szerintem...Használgatom ha már megvettem,de ha el fogy valaha is ,nem fogok belőle másikat venni az tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

ledae

2015. augusztus 2.

Életem legnagyobb drogériában elkövetett hibája volt ez a korrektor.
Visszagondolva hülyeség volt a péntek reggeli rohanásban megvenni az éppen elfogyott Essence helyett, hogy "legyen valami"...

A színe sem passzolt, bárhogy próbáltam eldolgozni, ráadásul az akkoriban épp javuló tendenciát mutató egyébként szörnyen problémás bőrömön apró, kinyomhatatlan, de legalább eszméletlenül fájdalmas göbök keletkeztek tőle. Anyukámnak adtam, neki megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

Életem legnagyobb drogériában elkövetett hibája volt ez a korrektor.

Orsoly

2013. november 19.

Ez a korrektor valami borzalom! A legvilágosabb árnyalat is nagyon sötét. Egyátalán nem fed. És valami rémesen erős műcsoki, műédesség vagy nem is tudom pontosan meghatározni milyen "illata" van.Ha jól emlékszem 2000 Ft körül volt, szóval még csak nem is annyira olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.