Best of Beauty 2019

Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag, az összetevőket feltöltötte: boglarka88849, Módosítva: 2013. május 20.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Sminkek szájra

Magasfényű, vizes hatású szájfény.

Clara

2015. december 3.

szuper minden tekintetben, tuti ujraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 3.

szuper minden tekintetben, tuti ujraveszem.

ylexe

2015. július 30.

Szép szín, nagyon jó applikátor, kellemes viselet, ahhoz képest, hogy szájfény. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

Tunderviragos

2015. július 11.

Van rúzsom is, de a szajfenyt jobban szeretem és ö az egyik kedvencem, szepen illik a színe a börömhöz. Igaz nekem mindegyik manhattan szajfenyböl van egy kettö, mert többszínt szoktam venni egyszerre. Szép a fedése és csillog, hidratálja a számat. Újravevös :-))).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 11.

noncsi991

2015. március 31.

Én szeretem, nagyon szép színe van a számon.Aránylag tartós is.Kicsit furán kopik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 31.

ildiko0306

2015. március 10.

Nekem az 52 N árnyalat van meg. Az állagát szeretem, szépen fel lehet vinni a szájra is, DE a színe nem olyan mint a tégelyben, a számon szinte már fehér színe van a sok csillogástól és mikor lekopik ott maradnak a csillámok, nem valami szép látvány :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 10.

Anthaval

2015. március 4.

Nagyon szeretem, az egyetlenegy natúr szájfény, ami tényleg natúr, gyönyörű, nem plasztikos. A tartósságával akadnak gondok, de szerintem nincs olyan szájfény, ami órák hosszat bírja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 4.

bedina06

2015. február 6.

Két árnyalatban is megvettem. Szépek a színei, jó az illata, nem ragad túlságosan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

Lory

2014. december 31.

Egyik jól bevált kedvenc szájfényem.Már alig van a tubus alján,nagyon szerettem.Tényleg extra fényes,apró csillámok is vannak benne és éppen csak egy hajszállal gyengébb színt ad az ajkaknak mint ami a tubusban látható.Többször kell újrakenni a nap folyamán,csak úgy mint bármelyik másik szájfényt.Az ecsetes applikátorát is imádom,nagyon jól fel lehet vele vinni és szépen eldolgozni a tubus tartalmát:) Nekem nagyon bejött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 31.

marcsi11226

2014. november 4.

Ajándékba kaptam. Már nem használom, de tudom, hogy nagyon szerettem. Nagyon tetszett az illata, a színe. Nekem sem volt túl tartós, de mindig szívesen kentem fel újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 4.

kireka

2014. október 26.

Nagyon szeretem, szépen csillog. Egy rózsaszínes árnyalata van meg. Nem valami tartós de semmi egyéb probléma.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 26.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Triethyl Citrate
Hidratálók: Propylene Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).