Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2011. július 26.

Lelőhely:   külföld

DNM

2014. november 17.

zöld van meg, akciós volt, szeretem. Az ecset is kényelmes

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 17.

zöld van meg, akciós volt, szeretem. Az ecset is kényelmes

flora.hegymegi

2014. augusztus 27.

Szeretem a színeit, nagyon kellemesek. Viszont nagyon gyorsan fogy :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 27.

Szeretem a színeit, nagyon kellemesek. Viszont nagyon gyorsan fogy :(

viktoriacsoke

2014. február 21.

A képen látható változatú van meg, még tavaly egy dm-es kiárusításon vettem, nagyon örültem neki.. tartósnak tartós de színei nem igazán intenzívek szinte semmi színe nincsen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 21.

Lobotomized

2013. október 3.

Szerencsére én is csak kaptam, az elején nagyon megörültem a szép zöldes árnyalatnak. Ez addig a pillanatig tartott amikor megpróbáltam felvinni a szemhéjamra, és kb semmi változást nem tapasztaltam, annyira alulpigmentált...nem is tudom h egy viszonlag neves márka hogy adhat ki ilyen silány terméket a képzeletbeli kezei közül :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 3.

macaron_kitty

2013. június 27.

Régen vettem egyet leárazva, de semmi extra. Nagyon "porzik" és sajnos nem erős a pigmentáltsága, így alig látszódott a szememen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

lujzi

2013. május 26.

régen vettem egy nagyon szép kombinációban, de szörnyen alulpigmentáltnak találtam, így kuka lett végül. sajnáltam nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 26.

dorisz13

2013. május 21.

Nekem ebből a Brown Harmony verzió van meg. Még évekkel ezelőtt fedeztem fel és azóta már számtalanszor újra vettem. Nagyon természetes színe van, és szépen kiemeli a csillámpigment a szemet. Több órán keresztül sem gyűlik össze, vagy csomósodik. Személy szerint ez a legtöbbet használt és a legkedvencebb szemhéjpúderem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 21.

cecil

2013. május 10.

Imádom, rengeteg Manhattan szemhéjpúdert vettem már, nekem ez a kedvencem. Tény hogy porzik, de szerintem könnyen felvihető és szépen fed. Van olyan szemhéjpúder ami meg sem látszik a szemhéjamon! Egy nagyobb ecsettel le lehet seperni a felesleget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 10.

tanarilla7

2013. március 19.

Féláron vettem a Berry Mauve árnyalatot, én imádom, semmi különleges nincs benne, nem extra tartós, nem ránctalanítós, de a rendeltetésének tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

Lujza1104

2013. március 17.

Épp ez a színkombináció van meg ebből a duóból :) tulajdonképpen szeretem, tartós, és egy jobb ecsetel el is lehet őket dolgozni. Egy icipicit drágállom 2 db színért, de én a Manhattant egy jó márkának tartom, úgyhogy megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 17.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Dimethicone, Octyldodecanol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Glyceryl Isostearate, Hydrogenated Castor Oil
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Glyceryl Isostearate, Hydrogenated Castor Oil
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Octyldodecanol
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).