Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2011. július 26.

Lelőhely:   külföld

Emily

2012. február 14.

Kicsit porzik, de szépek a színei, elég jól pigmentáltak, a tartósságuk hagy némi kívánnivalót maga után,de azért jól használhatók.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 14.

isosisko

2012. január 12.

Csak dicsérni tudom, igaz, hogy nem használok túl sokat belőle, de nekem sokáig elég és nagyon jó az ára

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 12.

momo

2011. december 16.

Nekem a Brown Harmony van meg. Szép, nem hivalkodó színösszeállítás, bármilyen szemszínhez jól állhat. Szép nagy adag, jó színkombináció, normálisan záródó doboz és használható applikátor - szóval jó termék. Nekem egy picit túlságosan csillámos vagy a csillámok mérete lehetne kisebb, jobban kedvelem a selymesebb ragyogást. Tartós, de nekem is könnyezik tőle a szemem egy kicsit, ezért az 1 csillag levonás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 16.

kikki17

2011. szeptember 24.

én a barnás árnyalatot használom. nagyon szép természetes sminket lehet vele csinálni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 24.

mellesleg

2011. augusztus 21.

Nekem is van egy ilyenem, és egész jó. A színe szép, és eléggé pigmentált is. Picit talán túl poros az állaga, ezért, ha belenyúlok az ecsettel, esik mindenfelé. Ami még nem volt túl jó nekem, hogy könnyezik a szemem tőle. Nem vészesen, úgyhogy elhasználom majd, ami van, de nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 21.

malvina

2011. július 25.

Nekem kék - világossárga szín-párosítású változatban van meg ez a termék. Tartós, jól fedő színek, és a két szín egyformán jól használható külön - külön illetve együtt. Megemlítendő, hogy a többi változatnál is ízlésesen vannak összepárosítva a színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 25.

eyeye

2011. július 13.

A képen látható színösszeállítás van meg nekem is. Elég jól pigmentáltak és tartósak. Jó az árérték arányuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 13.

samelike

2011. július 3.

Imádom a Manhattan szemhéjpúdereit, nagyon szépek a színek tartósak is. Nálam sosem másztak el, kibírnak bulis éjszakákat is. Árban is nagyon kedvezőek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 3.

csillag1219

2011. június 14.

Jól pigmentáltak, jól fednek és viszonylag tartósak. Nagyon sok színárnyalatban kaphatóak ezek a szemhéjpúderek, szeretem őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 14.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Dimethicone, Octyldodecanol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Glyceryl Isostearate, Hydrogenated Castor Oil
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Glyceryl Isostearate, Hydrogenated Castor Oil
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Octyldodecanol
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).