Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mich, Módosítva: 2013. szeptember 21.

Lelőhely:   külföld

Matt finissel.

atzsirknab

2016. február 7.

A matt fekete és a csillámos fehér/pezsgő színű van meg nagyon régen. Nem használom túl gyakran őket, de tartósa, és még mindig jó állagúak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

Matilda

2015. október 15.

Feketében van meg, nagyon jól pigmentált, tökéletesen matt és könnyű vele dolgozni. Jó masszív a csomagolása is, már nagyon régóta megvan és semmi baja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

Csipetke

2015. október 15.

Nekem fekete van.Ritkán festem sötétre a szemem,de akkor nagyon jó szolgálatot tesz.Szépen el lehet doglozni az aplikátorral is és ujjal is,nem kenem magma össze a homlokomig :) Szóval lehet vele óvatosan is dogozni,mert nem porol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 15.

auberginecat

2015. május 21.

a fekete volt meg, de elejtettem és eltört, fáj a szívem érte. :( szerettem, nagyon jó volt, alig porolt, és sokáig megmaradt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

fairynorah

2014. július 7.

78X MAT PETROL
nagyon érdekes színe van (fakó sötét zöldestürkiz-féle), már régóta vadásztam valami hasonlóra. Én első körben egy füstös sminket csináltam vele, semmi probléma nem volt vele. Csak azért nem használom rendszeresen, mert nem egy hétköznapi szín :)

95R MAT MAROON
ez egy "must have-barna" : végre nem egy meleg színű, csokibarna, hanem egy picit szürkés, hidegebb, amit tökéletesen lehet használni természetes sminkekhez. Nagyon gyakran használom, szerintem remek (mind szín-ügyileg, mind minőségre). Mivel olcsón vettem (~400ft) valószínüleg ez is befolyásolja a véleményem :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.

78X MAT PETROL

95R MAT MAROON

francais

2014. június 4.

Matt petrol van meg, nem lehet szépen eldolgozni a szemhéjakon, maszatolódik is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 4.

Ginabebi

2014. április 15.

Hááááát. fekete van nekem is, nem vagyok elájulva tőle. Ahhoz hogy szép fekete színt kapjak, jó párszor át kell fussak ugyanazon a felületen az aplikátorommal. Szerintem lehetne sokkal feketébb felvéve, és nem csak olyan éppen halványacska fekete. Ehhez a minőséghez képest drága volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 15.

barkuska

2014. február 19.

A fekete van meg belőle, nagyon szeretem, régóta kerestem matt fekete színt, ez tökéletes és tartós. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

Lexiiii

2013. november 3.

Mat Black. Nagyon szép fekete színe van, minimálisan porzik, de nem potyog le.
Kedvenc! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

Mat Black. Nagyon szép fekete színe van, minimálisan porzik, de nem potyog le.
Kedvenc! <3

Bebek

2013. szeptember 15.

Nekem nagyon bevált. Szép a színe, könnyű felvinni és nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

Nekem nagyon bevált. Szép a színe, könnyű felvinni és nagyon tartós.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Methylparaben i I ta I par 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.