Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Judiit, Módosítva: 2011. augusztus 28.

Lelőhely:   külföld

Tökéletesen illeszkedik a szerkezete és színe a bőrhöz, a könnyű és krémes textúra szinte észrvehetetlen. Kissé matt hatású és így biztosítja az üde megjelenést. 4 árnyalatban kapható.

ninikie

2020. június 10.

Sokáig használtam, de már én sem találom nagyon régóta a boltokban, pedig nagyon jó alapozó volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 10.

spetra

2017. szeptember 27.

Imádtam a kedvenc alapozom volt és az egyetlen ami képes volt minden primer meg púder nélkül mattan tartani az arcomat. Úgy sajnálom, hogy sem itthon sem külföldön már nem kaphato.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

nikolett

2015. március 9.

Jajj, ez de rossz! Olyan volt a fejem tőle, mint valami vízfestékkel összekent bábu, annyira kielemte a száraz részeket... akciósan vettem, de akkor is ablakon kidobott pénz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 9.

dori778

2014. július 16.

Nagyon szépen fed és könnyű eloszlatni, azonban egy idő után száraz hatást kelt a bőrön.
Az adagolóján javíthatnának, mert konkrétan kifröcsköli a terméket úgy, hogy a tükör, polc, minden tiszta alapozó lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 16.

wíííw

2014. július 2.

remélem nem szűnik meg, én nagyon szeretem, nekem sokkal tartósabb mint bármelyik más drágább alapozóm. a színét is szeretem, tényleg illeszkedik a bőrhöz és nem sárgulok be tőle. talán az egyetlen negatívum a pumpás kiszerelése, sajnos nekem ez a része elég hamar megadta magát, viszont könnyen lejön úgyhogy így is jól fel tudtam kenegetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

anna.hedervari

2014. április 16.

Kellemes az illata, könnyű bánni vele, kényelmes viselni egész nap, akár nyáron is. Sokat ugyan nem fed, és az ár-mennyiség aránnyal sem vagyok kibékülve, de még így is megvásárolnám újra, ha találnék megint a legvilágosabb árnyalatból valahol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 16.

xxNikixx

2014. március 9.

Nagyon jó!! Most vettem a Dm-ben mert le volt akciózva, úgy voltam vele kipróbálom a mostani alapozóm már úgyis kezd kifogyni :) Tényleg nagyon jól illeszkedik a bőrszínemhez, nem is zsírosodik, nincs mű hatása. 1350 ft-ot simán megért

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 9.

bogcsilike

2014. február 28.

Sziasztok, képzeljétek, nagyon régóta vágyom erre az alapozóra, de nem találtam meg soha sehol, de egyszer csak láttam a DM- ben, de 2069 ft volt eredetileg, nem vettem meg, turkáltam a leértékelt cuccok között, és egyszer csak találtam az én bőrszínemhez megfelelő színűt 999- ért!!!! Nagyon nagyon jó, már ki is próbáltam úgy 5 órája, és még mindig ugyanolyan!! Ez bejön...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 28.

szonja

2014. február 25.

Nagyon örültem, hogy hozzájutottam, akciósan azt hiszem 1350 ft-ért. Természetes hatása van, jó a fedése, nagyon imádom az illatát :D, viszonylag tartós, és ami nagy előny (akik iskolába járnak tudják),hogy tapintásálló. Púderrel perfektnek mondható.
Magyarul magával az alapozóval nincs semmi probléma, bátran ajánlanám. DE, ez a csomagolás valami eszméletlen botrányos... Még én sem jöttem rá, hogy lehetne ezt orvosolni. Egyszer "köpködi" az alapozót, máskor meg nem is akar jönni belőle semmi.Ha gyorsan kéne lealapoznom az arcom, mert sietek nem számíthatnék rá. Hisz' ki tudja, lehet éppen nem jön belőle semmi vagy az egész a ruhámon köt ki. XD Az alapozóra szerintem gyengén ugyan de megadnám az 5*-ot, viszont a csomagolása miatt marad a 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 25.

fanny---

2014. január 1.

Mivel sajnos megszüntették a Clearface natutural családot, ami nekem a tökéletes alapozó volt, gondoltam ez is manhattan, rossz nem lehet.. Tévedtem.. A kupak teljesen rossz, percekig próbálkoztam,hogy egy csepp alapozót kiimádkozzak belőle. Szétszedtem,összeraktam, végül csak kijött aminek ki kellett. A felvitele nem a legkönnyebb,a hatása icipicit maszkszerű, a pirosságot elfedi az esetleges pattanásokon. Az én bőröm vegyes, de 2-3 óra múlva olyan fényes-olajos lesz tőle a bőröm,hogy a púder sem segít.. Csalódtam.. Nagyot..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.