Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mesi, Módosítva: 2013. február 17.

Lelőhely:   külföld

Egy selyemfényű (39G Jungle Red) és egy matt (39Z Sunset) pirosító E vitaminnal a természetes hatásért.

Ecsettel a tokban.

JHajni

2014. január 3.

Szép színe van, meg viszonylag tartós is, de úristen , mikor észrevettem hogy egy parabén gyűjtemény, megdöbbentem, és csalódtam. Ezek után alig merem felkenni az arcomra :(((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 3.

Kati04

2013. november 24.

A sunset/jungle red árnyalatban van meg. Amikor megvettem nagyon szerettem, de már jó ideje nem használom, egyszerűen nem ezért nyúlok, ha pirosításról van szó.
Jó ötletnek találtam h bronzosító/pirosító egyben, viszont a pirosító csillámai belepik az amúgy matt bronzosító oldalt is, amit persze le lehet törölni, de elég idegesítő.
A színek pigmentáltsága nem rossz, de nem kiemelkedő (a sleek pl sokkal jobb). Azt sem igazán szeretem, hogy elég nagy csillámok vannak a pirosítóban.
A csomagolása igényes, szép viszont óriási, ahhoz képest h 9g van benne (a sleekben 8 g van a csomi mérete mégis töredéke ennek).
Összességében nem rossz termék, nem bánom, h megvettem, de ha egyszer elfogy nem hiszem h újra fogom venni. 3 és fél csillagot adnék legszívesebben de azt nem lehet :D úgyh megadom a 4-et..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 24.

hiperter

2013. szeptember 15.

a két színt egybemosva használom, napi szinten, az egyik kedvenc termékem a Manhattantől, abszolút megéri az árát. simán veri a magasabb árfekvésű pirosítókat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

Mesi

2013. február 21.

Ma reggel 5.45-kor raktam fel a Jungle Red-et és meló után este 9-kor mostam le. Mindezt napközbeni korrigálás nélkül. Zseniális.
Az ecset puha, de nem elég tömött, max kiigazításra jó.
Nekem a másik része (Sunset) nem jó bronzosításra, csak pirosítónak, mert túl sötét/narancsos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 21.

Az ecset puha, de nem elég tömött, max kiigazításra jó.

svivko

2013. február 18.

Szeretem. Tartós, könnyen felvihető, pirosító-bronzosító 2 in 1 csoda. :)
a csomagolás csillagos ötös, igényes. Az ecsetre megvétel után egy évvel csodálkoztam rá, hogy ilyet adtak hozzá, de persze nem használom, viszont jobban megvizsgálva elég tömött, és puha, szóval vész esetén még jó is kisülhet belőle.
Könnyű eldolgozni, nem foltosodik, picit porolódik, de ez max csak a toknak fáj, arcon ez nem probléma, szépen építhető, pici szaténos fénnyel.

Ebben a sminkben láthatjátok hogy áll a két árnyalat összemosva, kb 2 rétegben. :)
Örülök, hogy megvettem, csak sajnos így télen nem használom ki annyira, de majd nyáron jobba odafigyelek rá, lebarnult bőrön remekelhet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 18.

Szeretem. Tartós, könnyen felvihető, pirosító-bronzosító 2 in 1 csoda. :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.