Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: Hoagirl, Módosítva: 2015. május 2.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Sminkek szájra

sophienyuszi

2016. március 22.

Semmilyen más matt lip creammel nem próbálkoztam, két darabját vásároltam meg leárazáson, az 53M és 45H árnyalatok vannak meg, utóbbi szerintem a tökéletes vörös ajkak hozzávalója. Nagyon könnyű a formulája, de száradás után kissé húzódik. Kár, hogy már nem gyártják, mert imádom, de ezek után szívesen kísérletezek más hasonló termékkel is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

kramlikitti

2015. december 29.

Egyszerűen imádom! Az állaga finom krémes, a színe intenzív, gyönyörű matt. Rendkívül tartós, bírja az evés-ivást. Nagyon sajnálom, hogy már nem gyártják, biztos vennék több árnyalatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 29.

auberginecat

2015. május 21.

iiimádom, de tényleg. alapvetően nem is nagyon szoktam rúzst/szájfényt használni, de ezzel kiütött a manhattan. nagyon szép matt, a színek csodásak, tartósak, egész munkanapot kibírnak az irodában evés-ivás mellett. külön rajongok az állagáért, ugyanis a ragacsos szájfényektől görcsöt kapok, de ez nagyon krémes, nagyon kényelmes. egy nude és egy nagyonrózsaszín áranyalat van meg, utóbbit mindenki dicséri rajtam, hogy mennyire jól áll a kék szememhez. ami vicces, mert egyébként ódzkodom a rózsaszín összes árnyalatától. :D csilliárd csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

Bonnieoo7

2015. február 5.

2 árnyalat volt nekem belőle, extra tartós, könnyű ajakszínezőnek tartom. Egész bulit, de akár az étkezést is kibírja. Kerestem már néhányszor az utóbbi időben a DM-ben de más hasonló, jóval kisebb és drágább terméket találtam. Azt nem vettem meg, mert én ezt keresem, bár lehet, hogy megszűntették. Szerintetek?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 5.

D.Bianka

2015. január 3.

Kettő árnyalat tulajdonosa vagyok, soft nude, mely egyáltalán nem nude árnyalat hanem inkább bordós, a másik a my mandarin. Ez a kedvencem, gyönyörű korallos színű, jó érzés viselni, mintha nem is lenne a számon semmi. Egyenletesen kopik, nem ül be a " ráncokba ". Úgy érzem nyáron nagy barátok leszünk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 3.

Thimeee

2014. december 7.

Nagyon szuper, imádom! A piros árnyalat van meg, sokan dícsérik rajtam. Száradás után szinte lekophatatlan, de azért idővel csöppet veszt az erősségéből.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 7.

Kimi

2014. október 30.

Régóta megvan, de csak most került elő. Nagyon tetszik a matt, nude színe és a tartóssága. Jó kis termék, de az én alapból száradásra hajlamos ajkaimra nem a legjobb megoldás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 30.

kittyy

2014. július 31.

Imádom! Ajándékba kaptam még áprilisban. Gyönyörű a színe és tényleg matt. Jobb, tartósabb, mint egy rúzs. Kár, hogy kifutó termék volt, mert vennék több színben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 31.

pmarcsi

2014. július 22.

Egy akciós kosárkában találtam, bontatlanul szerencsére. Nagyon tetszett a színe (nude), és jó áron is volt (400.-), ezért repült a kosaramba. Valóban szárít, bár én alá hidratálok rendesen, így már nem szokott problémát okozni! Szerintem mindenképpen 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 22.

lumitaivas

2014. április 24.

5 percig néz ki jól, aztán cserepesre szárad, és vele együtt a szám is. A színe megváltozik mikor megszárad (a szép bézsből beteges barna lett), és amikor feltennél még egy réteget még szárazabbnak fog kinézni és a színe még csúnyább lesz. Én ezt a bézses színt pirosítónak tudtam csak elhasználni, csak azért nem tartom teljes pénzkidobásnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 24.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Kókuszolaj egy kicsit módosított változata (a kókuszolajhoz egy kémiai folyamat révén hidrogént adnak, így megnövekszik az olvadáspontja, valamint a benne lévő telítetlen zsírok telített zsírokká alakulnak). A kozmetikumokban a kókuszolaj és származékai bőrpuhító (emollient) anyagként használtak.