Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. július 18.

Lelőhely:   külföld

Fixál & mattít. Minden bőrtípusra ajánlott, különösen a kombinált vagy zsíros bőrre.

Kiszerelés: 20g

Tincs

2020. június 13.

Legkirályságosabb királyság ez a púder, és mélységesen kiakaszt, hogy kivonták Mo.-ról. Tesómmal szoktam Bécsből beszereztetni, két árnyalatban, az egyiket nyárra, a másikat télre. Nagyon sokáig elég, szép hatása, van, mehet vele a baking technika is. Jól működik ecsettel, pamaccsal, blenderrel is. Ha nedves blenderrel viszem fel kicsit tartósabb a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 13.

mariannafeher

2020. május 11.

en nemreg kezdtem el haszalni a pudert, kombinalt böröm van es meglepö modon nem szaritja ki a börömet, viszont nem fenylik az orrom meg orak mulva sem ;) nagyon jol fed, meg sincs börtömöritö hatasa.
VIA1220: szivesen küldök neked Nemetorszagbol haza.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 11.

VIA1220: szivesen küldök neked Nemetorszagbol haza.

via1220

2018. július 29.

Nagyon szeretem nekem a Natural árnyalat van meg szépen mattit. Sajnálom ,h Magyarországon már nem forgalmazzák a márkát

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 29.

Afrusshercegnoo

2018. július 6.

Tobb mint egy evet kibirt mellettem mindennapi hasznalat mellett. Orak utan sem fenylik at,szep termeszetes. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

FrostJaina

2017. november 27.

Úgy érzem ez soha nem fog elfogyni, vagy 5 éve használok egy tegelyt. Rég lejárt, de nem dobom ki, mert szépen mattit, tartossa teszi az alapozot. Natural arnyalatba van meg, úgyhogy teljesen jól működik. Ruzs fölé is szoktam belőle pacsmagolni mattitaskepp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 27.

Johanna73

2017. szeptember 5.

Régóta használom. Már nem az elsőt. Bevált. Szeretem. Jól működik. Nem készülök lecserélni. Ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

verabaranyi93

2017. június 6.

Évek óta használom minden nap és még mindig nem fogyott el. Nem a valaha volt legjobb púderem, de ettől függetlenül nagyon jó vételnek tartom. Szépen illeszkedik a bőrszínemhez és mattít is, bár az nem tart tovább pár óránál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

szandra5

2017. április 29.

Igazából nincs nagy tapasztalatom púderekkel, de úgy gondolom elsőre megtaláltam ami hozzám legjobban passzol. Tartós, szépen mattítja az arcom. Ebayről szoktam rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

stimea

2017. január 23.

Maga a pùder jò lenne de a szìne tùl sötèt szàmomra ès jobban kedvelem a gyorsabb megoldàsokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

Gift Box

2016. augusztus 27.

Próbáltam még régebben a Pure Mat változatot és a kőpúdert is, azonban ezt szerettem meg a legjobban, már újra is vettem, pedig nem fogy el egykönnyen. :) Simán megállja a helyét egy kis korrektorral, de amikor jobb napja van az arcomnak, akkor önmagában is elegendő (és nem azért, mert olyan brutál a fedése, csupán szépen mutat a bőrön). Azt hiszem, keresnem kell majd rá egy alternatívát, már csak az összetevők miatt is, azok nem túl szépek, ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone