Manhattan

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MaFa, Módosítva: 2018. szeptember 17.

Kiszerelés:   5,5 ml
Lelőhely:   külföld
Kategória:   Sminkek szájra

Intenzív, matt ajakszín egy felvitel után. Csókálló, kenődésálló, vízálló, tartós.

10 árnyalatban kapható

Fzks

2019. március 11.

Életem legkedvencebb rúzsa lett. Ajándékba kaptam, nem tudom fejből melyik árnyalatot de egy gyönyörű vöröset. Minden álló, evés, ivás, csók, buli, minden. Szinte napi szinten használom annyira elégedett vagyok vele, remélem lassan itthon is kapható lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

MaFa

2018. szeptember 4.

Nem igazán nyerte el a tetszésem. Egy felvitel nekem nem elég,mert nem olyan intenzív a színe,illetve felkenésnél a szín eloszlása nem egyenletes, viszont amikor 2-3 réteget vittem fel akkor elkezdett leperegni. Az tény, hogy tartós, bírja az evést és ivást is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Színezék. Piros.