Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: blanchee, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. március 17.

Lelőhely:   külföld

casa17

2018. január 2.

Hát,én sajnos nem szeretem... eleve ezt a belenyúkálós kiszerelést, a sok csillámot, az állagát... azért elhasználom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

szaadri

2015. augusztus 25.

Itthon kerestem minden elérhető közelségű dm-ben, de semmi... Lehet, én vagyok a béna, de sehol nem volt. Szerencsére nyaraláson betévedtem egy osztrák dm-be is, ahol rögtön megtaláltam a polcon :) Egyébként náluk pl. Bipában is kapható, nem tudom, nálunk miért van ekkora hiány belőle, nem az igazi, ha minden újabb adagért meg kell várni, mire lesz más ürügyem kimenni, ráadásul neten nem is találtam.. Ha így nézzük, akkor már egy Artdeco-t jobban megéri rendelni, még olcsóbban is jön ki. Nade a lényeg, hogy jó ez az alapozó, csak a bolti fényben nem vettem észre, hogy totál csillámos, én meg inkább mattot szerettem volna :/ Megint én voltam a szerencsétlen vagy matt nem is kapható?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

csillag

2014. december 17.

Natali E. véleménye miatt vettem meg. Totàl megbìzhatò, fedett szemhéjra is, nem vicc: tökéletes. Nem irritál. Nàlunk a dmben 5.95 euro volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 17.

La-Fee

2014. július 3.

Nekem is Artdeco helyett lett ez. Teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 3.

Nekem is Artdeco helyett lett ez. Teljesen jó.

sugar bunnie

2014. január 11.

Ez tényleg működik felkiáltással azonnal beleszerettem. Tenyleg nem hittem, hogy valami a helyén tudja tartani a szemhéjpúdert és társait. Mióta ezt használom, a sminkem kibír 6-7 órát, utánaigazítás nélkül, nem gyűlik össze csíkokba a festék. Egy negatívum van benne, az pedig a szaga. De ezt leszámítva tényleg nagyon remek termék,meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 11.

liliann

2013. december 14.

Én külföldön vettem, se nem DM-ben, se nem Rossmanban.. így nem tudom hol lehet venni.
DE a lényeg, hogy hihetetlenül jó. Sosem mozdult még el a sminkem, mióta használom. Már egy éve megvan és egyszerűen nem fogy el... Pedig rendszeresen nyúzom. Jó az állaga, az ára is.. Minden jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 14.

Bellala

2012. március 16.

Az első reakcióm az volt, hogy mi a francnak külön szemhéjalapozó, a sima alapozómat, vagy a smink alapot használtam a szememre is. Kellemes meglepetés volt, hogy ezzel a termékkel 6-7 óra után is szinte ugyanolyan a szemhéjpúder, sőt a krémes verzió is, mint amikor felvittem, nem ül meg a szemhéjon és nem pereg le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol