Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: landi, az összetevőket feltöltötte: cuki, Módosítva: 2012. december 7.

Lelőhely:   külföld

Heroina

2017. március 15.

Lakótársamtól kaptam, mert ő már nem használta. Nagyon szépen, erősen fog, a belső szemhéjon szoktam használni(vízvonal??)és szépen ottmarad, nem kenődik el.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

Blackxentric

2016. augusztus 6.

Csillámos fekete van belőle nekem. Vízvonalra szeretném használni, de csak nagyon nehezen fogja meg. Számomra pénz kidobás volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

Melpomene21

2016. február 29.

Nekem nagyon bevált ez a termék, én a csillámos verzióját használtam régen, ami különsösen tetszett, mert adott egy kis pluszt a szememnek. Egyáltalán nem tapasztalatm, hogy lefolyt vagy elkenődött volna valaha, és használni is könnyű volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 29.

auberginecat

2015. május 21.

jó volt, könnyű a használata, lassan kopik, nem nagyon mászik el. szerettem, de kísérletezgetek még. ha nagyon nem fog meggyőzni semmi, akkor visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

Szeszi

2013. december 20.

Nagyon pipa vagyok ...borzalmas, borzalmas, borzalmas... a tartós szóval a legkevésbé sem illetném, alkalmazás után köbö 1,5 órát bír, jobb esetben; utána kenődik mint a tortán a csokikrém. Nem elég, hogy egy fabatkát nem ér, még ráadásul csillog is b**zeg. Csillámporokkal van megspékelve, ami az arcon mindenhol szétpereg a nap folyamán.
Az ember elvárná egy ilyen viszonylag jó márkától, hogy minőségi termékeket dobjon ki, de ennél a ceruzánál bármelyik másik jobb amit kapni lehet, ezt garantálom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 20.

nurich

2013. szeptember 28.

Az eddigi legjobb szemceruza, sokaig fentmarad felvitel utan is, raadasul erös fekete inteziv szine miatt hangsulyozza a szememet. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem egyaltalan nem törik le a hegye, hiaba automata. Viszont eleg nehez lemosni, hiszen ha egesz nap a börön van, akkor azert a szempillak töveben megragad. Be kell ruhazni egy minösegi sminklemosora. Meg vagyok vele elegedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 28.

jégvirág

2013. szeptember 20.

Még régebben használtam ezt a terméket. A fekete volt meg, szép, intenzív színe volt és úgy-ahogy tartós is volt, bár azért kenődött. A legnagyobb problémám az volt vele, hogy nagyon könnyeztem tőle, irritálta, bepirosodott tőle a szemem, használata után még pár napig fent állt ez a probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 20.

tina06

2013. augusztus 22.

Évek óta csak ezt a szemceruzát használom,nagyon szeretem,szépen fog,és elég tartós. Én a feketének azt a verzióját használom ami egy picit csillámos:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

sosebocsi

2013. március 27.

puha - jól kenhető, ha erősebben húzol vele simán meg van a fekete szín,
de csak felső szemhéjat szoktam kihúzni vele, mert maszatolódik

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

puha - jól kenhető, ha erősebben húzol vele simán meg van a fekete szín,
de csak felső szemhéjat szoktam kihúzni vele, mert maszatolódik

anar008

2012. december 5.

Nagyon régen vettem egyet belőle, de azóta se vásároltam újra. Alig vártam, hogy elfogyjon. Valahogy nem volt elég intenzív a színe, inkább csak szürke volt, mint fekete, ráadásul nagyon elkenődik...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 5.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Bisabolol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.