Marc Jacobs Beauty

Ár:   $49   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,26 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: napraforgo23, Módosítva: 2019. április 16.

Ár:   $49
Kiszerelés:   2,26 g
Lelőhely:   külföld, online

Limitált kiadás

Super-sized, neutrális színű, kókusz illatú matt bronzer.

Geva74

2019. augusztus 11.

Nagyon nagy mennyiség. Színe hasonlít a Butter bronzerhez, de annál szebb természetesebb. Illata finom. Színe miatt inkább télen használom, akkor látszik rajtam pedig nagyon fehér a bőröm ami max csak egy árnyalatot tud barnulni. Negatívum, hogy nagyon porol, ami a termék árát tekintve háát... Előnye, hogy tartós. Legjobban MUR bronzer (az egyszinű) hasonlít rá.
U:Alig hasznàltam, mégis beszakadt a közepe,ezért az àrét többet vàrtam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

U:Alig hasznàltam, mégis beszakadt a közepe,ezért az àrét többet vàrtam volna.

bugeyes

2019. április 16.

Köszi a feltöltést!

Másolom is a véleményem a termékről:

Sokat gondolkodtam, hogy megrendeljem-e vagy sem, de nem bántam meg. Persze... nem olcsó, de szerintem kis túlzással nyugdíjas éveimig ki fog tartani ez a mennyiség. Tetszik a kiszerelése is, szuper a tükör hozzá, tetszik, hogy lapos, keskeny, így hiába nagy a felülete, de mégsem foglal sok helyet. Na és maga a termék, az valami szuper! Én is a fehér színű Coconut Perfect Tan változat 104-es Tan-Tastic tulajdonosa vagyok. Egyszerűen imádom!!! :) Nagyon könnyű vele dolgozni, szuper az állaga, nem porol és nincs is poros hatása az arcon, az árnyalat is szuper nekem. Nagyon pigmentált, egy leheletnyi is elég belőle, de építhető is. Mivel világos a bőröm, főleg így a téli időszakban, én kontúrozásra is bátran használom olykor.

UD: A véleményem nem változott, továbbra is nagyon szeretem! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Köszi a feltöltést!

Másolom is a véleményem a termékről:

UD: A véleményem nem változott, továbbra is nagyon szeretem! :)

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Dimethiconol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.