Marc Jacobs

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yolanda, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 24.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2014

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatjegyek: szeder, körte, lila akác, jázmin, licsi, kókusz, mósusz

Ár: 8000 , Eladó: Kendra
Állapot: 50ml üveg félig van..., Helyszín: Kecskemét, fizetés: Személyesen vagy utalás után,postán maradó csomagként küldöm.
Marc Jacobs Daisy Dream EDT 100 ml
Ár: 10000 Ft + pk , Eladó: erwinbittmann
Állapot: ÚJ, fóliás, Helyszín: Veszprém, fizetés: személyes átvétel, posta, Foxpost

Turmalin85

2020. augusztus 26.

Ezt is imádom ugyanúgy, mint az anyaillatot. Érzem benne az eredetit, de annál púderesebb. Gondolom, a kókusz miatt. Ugyanaz a bajom vele, mint a másikkal, 3 óra alatt eltűnik a bőrömről. Érthetetlen...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

reteszke

2020. június 29.

Az illat tetszik, de rajtam sajnos nem tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

Az illat tetszik, de rajtam sajnos nem tartós.

Milva07

2020. április 18.

Update 2. : hogy ez a kis egyszerű illat milyen boldogságot tud nekem okozni...A tegnapi melegben elővettem a piros lakkból készült balerinámat, magamra fújtam Daisyt és boldognak és könnyűnek éreztem magam. Nagyon hiányzott már ez a léleksimogató meleg. Rájöttem, a jázmin megadja azt a mélységet, testet, ami miatt nem egy szimpla zöldes-virágos illat . Jaj, nagyon jó....:)
"...bársony nesz inog,
a szellőzködő, lágy melegben
tapsikolnak a jázminok..."

Update:Jöttem felpontozni-engem igazán jó kedvre tud ez az illat deríteni,s tudom, nem éppen az én korosztályom a célközönség,de nem ritka a bezsebelt dicséret, ha ez az illat van rajtam. Kedves, derűs illat, ez megér 5 csillagot.(Nyilván nem a bonyolultságára kapja, de szerintem az egyszerű illat is lehet szép, vagy kedvenc, ha kivált valamilyen érzést belőlünk. Ugye? :) )
Vidám, könnyed tavaszi/ nyári illat. Rajtam működik , megfelelően tartós is. Nagy szavakat nem tudok írni róla, de aki szereti a könnyed, virágos , púderességbe hajló illatot, annak jó választás lehet. Mindennapos, nem tolakodó illat, bár az ára kissé borsos, EDT létére. Nekem azért esett rá a választásom, mert nem túl édes a leszáradása, viszont nem is az a harsogóan füves zöld illat. Az meghagyom a nálam fiatalabbaknak. Én már szeretem, ha egy parfümnek "teste" van, nem csak hegyi levegő, még ha tavasszal hordom is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 18.

"...bársony nesz inog,
a szellőzködő, lágy melegben
tapsikolnak a jázminok..."

Kendra

2020. március 6.

Ez egy olyan illat,hogy vagy működik' az illető bőrén vagy nem.... -Nem kell őt korcsoporthoz kategorizálni!- Őt nem.

Akit szeret ez az illat azon gyönyörű.... Nincs mese.

Dicsérték sokan rajtam...pedig az én bőrömön a parfümök 90%-nem működik:)

Csodás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 6.

Akit szeret ez az illat azon gyönyörű.... Nincs mese.

Dicsérték sokan rajtam...pedig az én bőrömön a parfümök 90%-nem működik:)

Csodás!

khaleesiM

2019. december 31.

Ismeretlenül szereztem be őt is, nem lett a legnagyobb kedvenc, de hordható, kellemes. Tavasszal el fogom fújkálni. Kevésbé jellegzetes vagy felismerhető, mint az Eau So Fresh. Kókuszt érezni benne, de nem túl erőteljesen, ez egyébként nagyjából az egész illatra igaz.
Várom vele a jobb időt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 31.

Várom vele a jobb időt.

angelina69

2019. augusztus 26.

Ez egy könnyed virágos illat, ami rajtam sajnos kicsit samponos, savanykás érzetet ad egy idő után. Nem jött át semmi, még az ápoltságérzet sem. Nem vagyok vele egy hullámhosszon. Próbáltam a hűvös nyárban, a forró nyárban, de nem... Kis szillázsa van, ami nem baj. Viszont nagy ára, ami már szerintem nincs egyenes arányban az illat minőségével. Ez persze ne vegye le senki kedvét, mert más nőcin még szép is lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Biankaa94

2019. június 6.

A parfüm üvege mese szép de az illata nekem nem tetszik, túlságosan virágos és az én bőrömön egy kicsit keserű illatra vállt át a tartósságával nincsen gond nagyon tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

zsalexa

2018. június 5.

Én nagyon szerelmes lettem ebbe az illatba. Illetve voltam eddig is, de most szülinapomra megleptek egy 100 ml-es verzióval, és áhh. Mennyország. Virágos, picit gyümölcsös, leszáradás után is friss, nem émelyítő. 5*******

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

Ildiko9

2018. január 1.

Nekem sosem...!!! - mondtam 2 hónappal ezelőtt. Ki van zárva, hogy...és folytathatnám. Mégis másképp alakult. Mégpedig érdekesen. 29-én újabb parfümvásárlást követően kaptam megy a gyémánt kártyámat (khmmmmmm...:D ), ami pedig azzal jár, hogy néhány parfüm közül egyet választhatok. Csakis 30 ml-est. Nem mondom, hogy nem simogatta meg ez a hír a szívem, és az, hogy közel 10 új illatmintát pakoltak a táskámba. :)
30-án aztán irány a pafüméria, hiszen ez az ajándék csak év végéig beváltható. Szuper, nekem sem kellett kétszer mondani. Nagyon sok már megvolt a kínálat közül nekem, így azok szóba sem jöhettek. Aztán fiam megszaglászta, nézd anya, ez olyan "tiszta" illat. Próba. Tényleg kellemes. Persze nem most télre, bár az igazság az, hogy a nagy páratartalom miatt teljesen másképp dolgoznak a parfümök a bőrömön, mint anno otthon.
Az első pillanatban én egyáltalán nem érzem a gyümölcsöket, amit nem is bánok, viszont szuper jó kis virágözön fogad. Tényleg "tiszta" illat. Ami most még egy picit visszafog, az a jellegzetes szúrós illat a közepe tájékán. Én a lila akácra tippelnék...A fiúk itthon szaglásztak, azt mondják, hogy semmilyen szúrós illatot nem éreznek. Azt hiszem szívesen el fogom fújni, bár álmomban sem gondoltam volna, hogy egy Daisyvel térek haza. Az üvegét pedig egyenesen imádom...úgyhogy most megelőlegezem az 5 csillagot, és azt még leírom, hogy szuper tartós, néhány parfüm tanulhatana tőle...:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 1.

Csirci

2017. december 25.

Könnyű, tavaszias kis illat. Tartóssàga nagyon gyenge. Leszàradàs utàn fürdés utàni frissesség illata van...talàn némi kókusz vonulat a végén lecseng, igazàn halvànyan.
Annak aki szereti a könnyed, friss gyümölcsös illatokat, nem lesz melléfogàs.
Csodàt vàrni azért nem kell!
Az üvege jobban viszi a pàlmàt, mint maga az illatélmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

Annak aki szereti a könnyed, friss gyümölcsös illatokat, nem lesz melléfogàs.
Csodàt vàrni azért nem kell!
Az üvege jobban viszi a pàlmàt, mint maga az illatélmény.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.