Marc Jacobs

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   125 ml, 75 ml, 30 ml, 20 ml, 10 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2015. április 1.

Kiszerelés:   125 ml, 75 ml, 30 ml, 20 ml, 10 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2011

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: grapefruit, zöld jegyek, málna, körte
Szívjegyek: jázmin, rózsa, ibolya, licsi, almavirág
Alapjegyek: pézsma, virginiai cédrus, szilva

Ár: 125/80 ml , Eladó: lina
Állapot: 15.000, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Zuglóban, vagy foxposttal tudom küldeni.
Ár: 8000 , Eladó: Wacskamati
Állapot: Kb 50 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes vagy foxpost

betty23

2020. július 17.

3 éve vágyom erre a parfümre, de végre megvettem. Tudni kell rólam, hogy egy ideje utálom a túl édes illatokat (főleg meleg időben), azt meg főleg, ha túl erős egy illat szillázsa. Ez a parfüm viszont nekem való. :) Az üvege letisztult, mégis a kupakja ad neki egy hatalmas pluszt a virágokkal. Amikor kibontottam és fújtam az kupakba, azt hittem rosszul emlékeztem erre az illatra, nagymamás virág illatot éreztem. Aztán magamra fújtam, és pár perc alatt átalakult egy friss, édeskés, kicsit virágos, kicsit púderes illattá. Nekem ez az "ápolt fiatal nő" illat, aki nem próbálkozik túlságosan, természetesen elbűvölő kívül és belül. :D Valóban nem túl tartós, de nekem elég egyszer újrafújni napközben. Tényleg csak az érzi, aki közelebb jön hozzánk, vagy megölel, én az ilyen illatokat kedvelem. A páromnak is tetszik, pedig ő is elég érzékeny az illatokra. Szerintem munkába, illetve a hétköznapokra egy telitalálat. Tökéletes választás lehet tavaszra és nyárra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

Zember

2020. június 17.

Kedves kis parfüm, bájos, igazán tavaszias-nyárias, légies mindennapi illat. Igazán friss, szerethető, annak a bizonyos tiszta illatnak nevezem.
Valahol átmenetet képez számomra a nőies és a fiatal lányos illatok között, nem túl gyümölcsös és nem is túlzóan virágos számomra, így pont ideálisnak bizonyul. Szerintem iszonyat különleges a kupakja, nagyon egyedinek tartom, igazi éke a polcnak. Sajnos nagy hátránya az illatnak, hogy egyáltalán nem tartós, 1-2 óra után szinte nem érzek már semmit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

vadvirag919

2020. június 7.

Ez tipikusan az az illat, ami tetszik ugyan, de nem éri meg megvenni. Egyrészt annyian használják, hogy az antiparfümista párom is megjegyezte, hogy ő ezt már érezte másokon. Másrészt a tartóssága egy kalap lócitrom - öhm, akarom mondani: a szillázsa egészen bőrközeli, kis hatósugarú, így irodába ideális.
Gonosz vagyok tudom. Én szeretek "jó vásárt" csinálni, és ennél a parfümnél mindig csak azt jut eszembe, hogy oké, 125 ml.t le tudok vadászni kb. 15 ezerért, de az min. csak a felének fog megfelelni, mert a reggeli két fújás 3-4 óra alatt semmivé válik, így jó ha van hordozható üvegben is a táskában, de az meg plusz súly, és egyébként is kinek van kedve ezzel macerálni?! Sokaknak. Rendben. :D Én ennél lustább vagyok.
Így vettem 10 ml.t, tavasszal, amikor eszembe jut fújok egyet-egyet oszt jónapot... Rajtam amúgy is egy zöld, fás, pézsmás egyveleget alkot, virágot és gyümölcsöt nem igazán érzek benne. Olyan esős tavaszi párás napra való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

khaleesiM

2019. december 31.

Nagyon finom, könnyed, tavaszi-nyári illat. Nem a legtartósabb, de az én 75 ml-es kiszerelésemből bőven van lehetőség frissíteni. 🤷🏼‍♀️
Fújósba áttöltve, azt a táskába dobva sem az üveg nagysága, sem a méretes kupak nem okoz problémát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 31.

csibyg

2019. november 19.

Kedvenc nyári illat, kifinomult, lágy, nem émelyítő, elegáns. Mint egy könnyed tavaszi virágcsokor, egyedüli problémám vele, hogy az illata nem igazán tartós, vagy csak az én orrom szokja meg az illatot hamar és nem érzi. Az üvege is nagyon kis bohókás vidám, egyedüli problémám ezzel is mint általában a többi Marc Jacobs parfümös üveggel is a kupakja, az hatalmas, így táskába hát nem igazán praktikus, elég sok helyet foglal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

LolitaLolly

2019. október 16.

Hosszú hónapok keresgélése után, úgy érzem megtaláltam Az Illatot, amivel teljesen azonosulni tudok és teljesen én vagyok. Kis szünetet tartottam a keresésben és ez vicces lesz, de igazából nemrég álmodtam ezzel a parfümmel, így jutott eszembe, hogy egyáltalán létezik és hogy meg kellene szagolnom, pedig korábban semmilyen extra benyomást nem tett rám és nem maradt meg bennem emlékezetes parfümként, ami pedig plusz érdekesség, hogy személy szerint én mindig banános illatnak éreztem:D ami zavart is eléggé.
Viszont a legutóbbi próbakor igencsak beleszerettem az összhatása miatt. Minden másik parfümtől egy idő után a hányinger kerülget vagy fáj a fejem. Nála ilyet nem tapasztaltam, egyszerűen tökéletes, ahogyan a bőrömbe simul és édes, de nem elviselhetetlenül (mint pl a Love), hanem meleg, könnyed, nagyon nőies. Nem ereztem olyan tartósnak magamra fújva, viszont fürdés után és másnap is ereztem a csuklómon, magamon és a hajamban is, egyszerűen annyira kellemes illatom volt tőle és annnyira hozzám illőnek találtam, hogy ma visszamentem a boltba újra befújni magam, hogy lássam, most is csak egy újabb fellángolásról van szó, de nem.. ez nem csak szikra, hanem lángolóan tüzes szerelem.😁 és erősen érzem fürdés után is a csuklómon. Ha jellemezni kellene: Ártatlanul szexi illat😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

CsinCsilla

2019. szeptember 14.

Nagyon kellemes, frissen vágott virágcsokor illat, csodaszép üvegbe zárva. A tartóssága nem a legjobb, sajnos egy-két óra csak míg érezhető, utána bőrközelivé válik, viszont emiatt randira el tudom képzelni.. Kívánságlistás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

balkri

2019. április 21.

Nem is tudom eddig miért nem véleményeztem, hisz most tartok a 3. üvegnél😊 szeretem az illatát! Friss, tiszta, lágy szellő, csak sajnos én a reggeli fuvallatból napközben már nem érzek semmit. (Lehetne tartósabb)
Szeretem, hogy nem hivalkodó, nem mászik bele mások aurájába és nekem az üvege is tetszik!
1 csillagot csak a tartóssága miatt vontam le!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 21.

1 csillagot csak a tartóssága miatt vontam le!

darbarad

2019. április 8.

Nagyon örülök, hogy évekkel ezelőtt megtaláltam a számomra tökéletes parfümöt és eszembe sem jut elcsábulni. Imádom a finom, édes illatokat, de a legtöbb parfüm ebben a kategóriában túl sok/túl gejl, ezzel szemben a Daisy tökéletesre van komponálva. Nagyon könnyed illat, imádom viselni, és az emberek többsége is oda van érte, gyakran megdícsérik, kérdezik, hogy ez meg milyen parfüm. Sajnos mindig nagyon hamar kifújkálom, és vehetek újat, de nem bánom. Tavasztündérnek érzem magam, ha ez az illat leng körbe.
Nagyon tetszik a virágos fejecskéje is, ami viszont az egyetlen negatívuma számomra: rengeteg helyet foglal, így ha egy kisebb táskával indulok el, vagy bele sem fér, vagy pedig csak kupak nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

csakmoni

2019. március 29.

A Daisy-t nem szeretem, ezért egyik flankert sem próbáltam ki eddig, az üvegek sem tetszenek. Mára kiválasztottam három hasonlónak ígérkező illatot kipróbálásra, és toronymagasan ez a legjobb. Van egy kis Bright Crystal hangulata az alapillatnak, üde, édeskés, friss. Szívesen használnám, finom.
Amikor megjelenik a cédrus, akkor egy kicsi Chance Eau Fraiche hasonlóság is érződik. Pont ez a frissesség hiányzik a Chance Tendre-ből rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 29.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.