Marc Jacobs

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2015. április 1.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2011

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: grapefruit, zöld jegyek, málna, körte
Szívjegyek: jázmin, rózsa, ibolya, licsi, almavirág
Alapjegyek: pézsma, virginiai cédrus, szilva

Csere is- Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh
Ár: 5000 Ft , Eladó: zs001
Állapot: Pàr fùjàs hiànyzik, 20 ml , Helyszín: --, fizetés: postázás, foxpost, személyes átvétel nem lehetséges
csibyg

2019. november 19.

Kedvenc nyári illat, kifinomult, lágy, nem émelyítő, elegáns. Mint egy könnyed tavaszi virágcsokor, egyedüli problémám vele, hogy az illata nem igazán tartós, vagy csak az én orrom szokja meg az illatot hamar és nem érzi. Az üvege is nagyon kis bohókás vidám, egyedüli problémám ezzel is mint általában a többi Marc Jacobs parfümös üveggel is a kupakja, az hatalmas, így táskába hát nem igazán praktikus, elég sok helyet foglal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

LolitaLolly

2019. október 16.

Hosszú hónapok keresgélése után, úgy érzem megtaláltam Az Illatot, amivel teljesen azonosulni tudok és teljesen én vagyok. Kis szünetet tartottam a keresésben és ez vicces lesz, de igazából nemrég álmodtam ezzel a parfümmel, így jutott eszembe, hogy egyáltalán létezik és hogy meg kellene szagolnom, pedig korábban semmilyen extra benyomást nem tett rám és nem maradt meg bennem emlékezetes parfümként, ami pedig plusz érdekesség, hogy személy szerint én mindig banános illatnak éreztem:D ami zavart is eléggé.
Viszont a legutóbbi próbakor igencsak beleszerettem az összhatása miatt. Minden másik parfümtől egy idő után a hányinger kerülget vagy fáj a fejem. Nála ilyet nem tapasztaltam, egyszerűen tökéletes, ahogyan a bőrömbe simul és édes, de nem elviselhetetlenül (mint pl a Love), hanem meleg, könnyed, nagyon nőies. Nem ereztem olyan tartósnak magamra fújva, viszont fürdés után és másnap is ereztem a csuklómon, magamon és a hajamban is, egyszerűen annyira kellemes illatom volt tőle és annnyira hozzám illőnek találtam, hogy ma visszamentem a boltba újra befújni magam, hogy lássam, most is csak egy újabb fellángolásról van szó, de nem.. ez nem csak szikra, hanem lángolóan tüzes szerelem.😁 és erősen érzem fürdés után is a csuklómon. Ha jellemezni kellene: Ártatlanul szexi illat😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 16.

CsinCsilla

2019. szeptember 14.

Nagyon kellemes, frissen vágott virágcsokor illat, csodaszép üvegbe zárva. A tartóssága nem a legjobb, sajnos egy-két óra csak míg érezhető, utána bőrközelivé válik, viszont emiatt randira el tudom képzelni.. Kívánságlistás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

balkri

2019. április 21.

Nem is tudom eddig miért nem véleményeztem, hisz most tartok a 3. üvegnél😊 szeretem az illatát! Friss, tiszta, lágy szellő, csak sajnos én a reggeli fuvallatból napközben már nem érzek semmit. (Lehetne tartósabb)
Szeretem, hogy nem hivalkodó, nem mászik bele mások aurájába és nekem az üvege is tetszik!
1 csillagot csak a tartóssága miatt vontam le!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 21.

1 csillagot csak a tartóssága miatt vontam le!

darbarad

2019. április 8.

Nagyon örülök, hogy évekkel ezelőtt megtaláltam a számomra tökéletes parfümöt és eszembe sem jut elcsábulni. Imádom a finom, édes illatokat, de a legtöbb parfüm ebben a kategóriában túl sok/túl gejl, ezzel szemben a Daisy tökéletesre van komponálva. Nagyon könnyed illat, imádom viselni, és az emberek többsége is oda van érte, gyakran megdícsérik, kérdezik, hogy ez meg milyen parfüm. Sajnos mindig nagyon hamar kifújkálom, és vehetek újat, de nem bánom. Tavasztündérnek érzem magam, ha ez az illat leng körbe.
Nagyon tetszik a virágos fejecskéje is, ami viszont az egyetlen negatívuma számomra: rengeteg helyet foglal, így ha egy kisebb táskával indulok el, vagy bele sem fér, vagy pedig csak kupak nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

csakmoni

2019. március 29.

A Daisy-t nem szeretem, ezért egyik flankert sem próbáltam ki eddig, az üvegek sem tetszenek. Mára kiválasztottam három hasonlónak ígérkező illatot kipróbálásra, és toronymagasan ez a legjobb. Van egy kis Bright Crystal hangulata az alapillatnak, üde, édeskés, friss. Szívesen használnám, finom.
Amikor megjelenik a cédrus, akkor egy kicsi Chance Eau Fraiche hasonlóság is érződik. Pont ez a frissesség hiányzik a Chance Tendre-ből rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 29.

AnitaUrgyan

2019. február 15.

Nekem a totális tavaszi friss eső utáni illat. Pasik észreveszik :) nagyon friss, nagyon elragadó, lehetne tartósabb, de hát edt... Kár, hogy ugyanennek az illatnak nincs edp-je, biztosan megvenném. Tavaszi-nyárinak használom kb 4 éve. 125ml egy szezon alatt elfogy. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 15.

JosiePackard

2019. január 20.

Nem tudom, apukámnak honnan jött az ötlet, de szeret Marc Jacobs parfümöket ajándékozni. Én pedig örülök ennek. :) A Daisy-t nem nekem szánta eredetileg, de ajándékba kapott termékmintát is termékből, így azt megkaphattam. Nagyon kellemes, visszafogott, nőies és virágos illata van, azt tudnám róla elmondani, amit az Oh, Lola!-ról is. Szeretem viselni, viszont a nap végére már nem érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

itislikeacoma2

2018. november 28.

Ő egy kellemes, nőies, szerény parfüm, ami nem húz csíkot maga után, mégis tartós. Tavaszi boldogságillat, ami szerintem minden nőhöz illik, szinte életkortól függetlenül. Bár a sokkal nehezebb, testesebb parfümöket szeretem, ez mégis nagyon tetszik. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 28.

Vaslady

2018. szeptember 23.

Kellemes nyári illat,olyan ajándékba vevős.
Ha kapnám elhasználnám,szép az üvege a kupak is extra érdekes.
Könnyű zöld,málnás,citrusos illat,de nekem mégsem Ő a kedvencem.
Igy adok 4 csillagot,és jó volt tesztelni :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

Kellemes nyári illat,olyan ajándékba vevős.
Ha kapnám elhasználnám,szép az üvege a kupak is extra érdekes.
Könnyű zöld,málnás,citrusos illat,de nekem mégsem Ő a kedvencem.
Igy adok 4 csillagot,és jó volt tesztelni :).

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.