Marc Jacobs

Ár:   €50, €72 és €92   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vaslady, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. április 20.

Ár:   €50, €72 és €92
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2018

Parfümőr: Alberto Morillas

Illatösszetevők: törpemálna, százszorszép, uszadékfa, pézsma

10 db Marc Jacobs Daisy Love edt 1,2 ml-es illatminta
Ár: 3500 Ft + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Klinikák metróállomás), vagy posta, foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

LoRs

2020. július 28.

Sajnos nagy csalódás! :( Extra gyorsan elpárolog, és végig olyan semmilyen, elfújkálom, de nem lesz a kedvenc illatom, az üvege nekem nagyon tetszik, és csak ezért kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

Szaasza

2020. június 20.

Könnyed, nyári imádnivaló illat

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

Könnyed, nyári imádnivaló illat

Iszike

2020. május 20.

Nagyon finom tavaszi-nyári szaladgálós örömillat. Szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 20.

Nagyon finom tavaszi-nyári szaladgálós örömillat. Szeretem!

nesszeszer

2020. április 18.

Csak azért kap 4*ot, mert nem túl tartós. Tavasz nyár illat..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 18.

Csak azért kap 4*ot, mert nem túl tartós. Tavasz nyár illat..

csaktimi

2019. június 11.

Nagyon kis kellemes edes illatka, szeretnem is ha nem csak 10 percig lehetne erezni 3 centire szaglaszva a bortol. Semmi hatosugara nincs, de hidegben se melegben. Kifujva nekem eper, leszaradva meg szurosabb, de meg mindig eper kis vattacukorral. Az uvege nekem tulzas, a doboza ezert hatalmas leven kell hely a hatalmas kupaknak. Sok a kulcsin, keves a belbecs, ezert is borzalmasan tularazott, mindennek ellenere megis tetszik az illata, arra a rovid idore is, meg ha azt is gondolja az ember hogy ennyi penzert tobb erteket kap...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Vaslady

2019. április 24.

Amikor ezt az illatot ide feltöltöttem,már a D.betűs bolt kinálatában,volt szerencsém ismerni.
Férjem lett a rajongója,én meg mint egy igazi parfümmániás,csak tobzódtam az illatok között,végül már semmit nem éreztem,de én ilyen mohó vagyok.
Végülis egy évforduló alkalmával meglepett a szivem csücske,úgy hogy nem tudtam róla,mi a terve.
Jött az ősz majd a tél,és ez az illat,kissé feledésbe merült a fiók mélyén.
Mindenképpen a nyári időszakra tartogattam,és addig nem is akartam véleményt irni róla,vártam a meleget.
Nos,a tartósság,amit sokan a szemére vetnek.
Hát,nekem a nyári illataim között kb 80% aki nem tartós,a Lanvin lila gömbje,Liz Taylor Violet eye illata,Hugo Boss scent barackos illata...és még sorolhatnám,hogy mennyire nem tartósak....:(
Ő sem a tartósságról hires,az én orromnak csak bőrközeli,és biztos vagyok benne,hogy ha lenne testápolója,na az sokat segitene.
Sajna még nem tudtam beszerezni.
Törpemálnát nem ismerem,de az biztos,hogy az illatnak nincs köze a sima málna illathoz.
Inkább zselés,friss de mégis virágos,százszorszép halványan van a háttérben,pézsmás alap,és van mégis egy jellegzetes vonás,amit nem tudom minek tudjak be.
Nekem az üvege is tetszik a 100ml-s változat van meg,és hát jóóó nagy :-D,de szép rajta a virág,ami már sugallja,hogy itt bizony a százszorszép a sztár.
Összeségében nekem kellemes,nem megszokott,hanem újdonság,én nagyon fogom szeretni nyáron,és majd megoldom,hogy egy kis mini méretben mindig legyen a táskámban. :-D
Egy szösszenet még ami eszembe jutott.
Pár napja tesztelgettem a csuklómon,és a köntösre is jutott belőle.
Pár nap múlva mikor felvettem a köntöst,megcsillant egy illatfoszlány és tudtam,hogy Ő az.
Nem érzem tartósnak és valahol mégis az,igy azt hiszem nem bőrre inkább ruhára fogom fújni.
Azt még megjegyezném,hogy A.Morillas illatainak a többségét,én nagyon szeretem :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 24.

Jött az ősz majd a tél,és ez az illat,kissé feledésbe merült a fiók mélyén.
Nos,a tartósság,amit sokan a szemére vetnek.
Sajna még nem tudtam beszerezni.
Egy szösszenet még ami eszembe jutott.
Pár napja tesztelgettem a csuklómon,és a köntösre is jutott belőle.

silence

2019. február 13.

Szeretem Alberto Morillas illatait, így annak ellenére, hogy az üveg abszolút nem tetszik, nagyon kíváncsi voltam mit rejt magában.
1,2ml-es gyári mintát volt alkalmam tesztelni. A kifújás pillanatában meglepően édes, nem gondoltam, hogy a törpemálnának ennyire édes illata van. Mindenestre rajtam egész másképp viselkedik, mint a "hagyományos" málna.... ha nem olvastam volna az összetevőket, én inkább barackra tippeltem volna, az elején édes, gyümis, barackos illatnak érzem..... hmmmm.... tulajdonképpen még mondhatni, hogy tetszik is..... aztán gyorsan előbújnak a virágos jegyek, a százszorszép finoman, szépen, csendesen illatozik, de valahogy a pézsma nekem nem harmonizál ebben az illatban. Aggodalom nincs, mert ezek a szívjegyek is gyorsan elillannak, kb. 1 óra elteltével már csak a fás alapjegyek érezhetők, az is csak egészen bőrközelien, ami újra tetszik, viszont ez is gyorsan eltűnik rólam.
A tartósságával abszolút nem vagyok megelégedve, összesen max. 2 órát bírt ki rajtam.
Mindent összevetve: kellemes kis könnyed, a mai illattrendek megfelelő édes-gyümis-virágos tucatillatka ez, fiatal lányoknak tavaszra telitalálat lehet!
Nálam nem lett kívánságlistás, de őszintén szólva, nem is vártam tőle sokkal többet, így csalódást sem okozott.
Egy jó közepes számomra.....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 13.

Egy jó közepes számomra.....

kissagi19

2019. január 17.

Egy pár hete a M-ben illatoltam, és nem birtam kiverni a fejemből. Itt egy kedves krémmániásnak hála, enyém lett egy kis üvegcsényi, és milyen jó...
Finom, kellemes, zselés illat. A málna és a fás jegyek együtt rezegnek a pézsmás alapon. Nyammmm.... fincsi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 17.

Trixi

Korcsoport: >54
2018. december 23.

Tömény, púderes, édes tucatillat. Számomra az elviselhetetlen kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. december 23.

Tömény, púderes, édes tucatillat. Számomra az elviselhetetlen kategória.

széva

2018. november 28.

Én nem húznám le annyira. Ma kipróbáltam és kellemes tiszta illat. Tavaszra való szerintem. Biztos van akinek ő a tökéletes parfüm. Semmi zavaró nincs benne számomra. Talán csak a hatalmas üvege...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 28.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)