Marc Jacobs

Ár:   €50, €72 és €92   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vaslady, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. április 20.

Ár:   €50, €72 és €92
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2018

Parfümőr: Alberto Morillas

Illatösszetevők: törpemálna, százszorszép, uszadékfa, pézsma

Ár: 12000 , Eladó: Adiadi
Állapot: 50 ml/kép , Helyszín: Debrecen , fizetés: Megbeszéljük;)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

anita763

2024. március 10.

Kacér, nőies, csajos, tavaszias illat. Szuper édes illatú, és kifejezetten tavaszi illat. Imádom, ahogy frissen és virágosan indul, és kellemes púderes illattá szárad le. Egész napos tartósság jellemző rá. Az Alberto Morillas parfümmester által megalkotott illat az édes áfonya élénk kitörésében tárja fel első jegyeit, majd a finom százszorszép szirmai a csillogó kasmírpézsmával és az uszadékfával keveredve tartós és emlékezetes gourmand csavart alkotnak. A Marc Jacobs ikonikus százszorszépének ódája, a Daisy Love üvegen egy túlméretezett százszorszép kupak virágzik, amely tükrözi az illat meleg ragyogását. 🌼💖

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. március 10.

karpatizsofi

2024. január 12.

legnagyobb kívánságlistás termékem. Egy tesztert próbáltam belőle egy hétig de imádtam. Nekem viszonylag tartós volt. Az illata édeskés virágos-gyümölcsös beütésű számomra, nyárra és tavaszra különösen csak ajánlani tudom. Fiatalos üde illat

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 12.

DaisyK

2023. április 27.

Nem igazán szoktam véleményt írni, de úgy érzem ez a parfüm megérdemli. Nagyon kellemes, tavaszi, nyári, édeskés, üde, amolyan imádom illat lett számomra. Nagyon sokszor újra vettem már, helyesebben fogalmazva, ezt használom lassan 2 vagy 3 éve már. Imádnivalóan dekoratív a kupakja is, egy valódi kis csoda. Az illata annyire egyszerű, hogy kivételesen különlegessé teszi. Nem túl erős, nem mély, nem csípős illat.
Fiatalság, mosolygás, szerelem jut róla eszembe. Lendületesség, margaréta rét a napsütésben. Aki nem rajong a nehéz illatokért, s valami egyszerűségre vágyik, ami lágy legyen, gyengéd, akkor szívből ajánlom kipróbálni. Egyetlen megjegyzés vele kapcsolatban, hogy lehetne tartósabb. Rajtam pár óra után már nem tűnik fel az illata. De imádom. 🤍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 27.

berenicée

2022. október 1.

Kicsit finnyás vagyok illatok terén, ezt ajándékba kaptam, és nagyon meglepődtem, hogy mennyire tetszik. Nekem nektár-méz illata van :) De sajnos nagyon-nagyon nem tartós :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 1.

LoRs

2020. július 28.

Sajnos nagy csalódás! :( Extra gyorsan elpárolog, és végig olyan semmilyen, elfújkálom, de nem lesz a kedvenc illatom, az üvege nekem nagyon tetszik, és csak ezért kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

Szaasza

2020. június 20.

Könnyed, nyári imádnivaló illat

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 20.

Könnyed, nyári imádnivaló illat

Iszike

2020. május 20.

Nagyon finom tavaszi-nyári szaladgálós örömillat. Szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 20.

Nagyon finom tavaszi-nyári szaladgálós örömillat. Szeretem!

nesszeszer

2020. április 18.

Csak azért kap 4*ot, mert nem túl tartós. Tavasz nyár illat..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 18.

Csak azért kap 4*ot, mert nem túl tartós. Tavasz nyár illat..

csaktimi

2019. június 11.

Nagyon kis kellemes edes illatka, szeretnem is ha nem csak 10 percig lehetne erezni 3 centire szaglaszva a bortol. Semmi hatosugara nincs, de hidegben se melegben. Kifujva nekem eper, leszaradva meg szurosabb, de meg mindig eper kis vattacukorral. Az uvege nekem tulzas, a doboza ezert hatalmas leven kell hely a hatalmas kupaknak. Sok a kulcsin, keves a belbecs, ezert is borzalmasan tularazott, mindennek ellenere megis tetszik az illata, arra a rovid idore is, meg ha azt is gondolja az ember hogy ennyi penzert tobb erteket kap...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Vaslady

2019. április 24.

Amikor ezt az illatot ide feltöltöttem,már a D.betűs bolt kinálatában,volt szerencsém ismerni.
Férjem lett a rajongója,én meg mint egy igazi parfümmániás,csak tobzódtam az illatok között,végül már semmit nem éreztem,de én ilyen mohó vagyok.
Végülis egy évforduló alkalmával meglepett a szivem csücske,úgy hogy nem tudtam róla,mi a terve.
Jött az ősz majd a tél,és ez az illat,kissé feledésbe merült a fiók mélyén.
Mindenképpen a nyári időszakra tartogattam,és addig nem is akartam véleményt irni róla,vártam a meleget.
Nos,a tartósság,amit sokan a szemére vetnek.
Hát,nekem a nyári illataim között kb 80% aki nem tartós,a Lanvin lila gömbje,Liz Taylor Violet eye illata,Hugo Boss scent barackos illata...és még sorolhatnám,hogy mennyire nem tartósak....:(
Ő sem a tartósságról hires,az én orromnak csak bőrközeli,és biztos vagyok benne,hogy ha lenne testápolója,na az sokat segitene.
Sajna még nem tudtam beszerezni.
Törpemálnát nem ismerem,de az biztos,hogy az illatnak nincs köze a sima málna illathoz.
Inkább zselés,friss de mégis virágos,százszorszép halványan van a háttérben,pézsmás alap,és van mégis egy jellegzetes vonás,amit nem tudom minek tudjak be.
Nekem az üvege is tetszik a 100ml-s változat van meg,és hát jóóó nagy :-D,de szép rajta a virág,ami már sugallja,hogy itt bizony a százszorszép a sztár.
Összeségében nekem kellemes,nem megszokott,hanem újdonság,én nagyon fogom szeretni nyáron,és majd megoldom,hogy egy kis mini méretben mindig legyen a táskámban. :-D
Egy szösszenet még ami eszembe jutott.
Pár napja tesztelgettem a csuklómon,és a köntösre is jutott belőle.
Pár nap múlva mikor felvettem a köntöst,megcsillant egy illatfoszlány és tudtam,hogy Ő az.
Nem érzem tartósnak és valahol mégis az,igy azt hiszem nem bőrre inkább ruhára fogom fújni.
Azt még megjegyezném,hogy A.Morillas illatainak a többségét,én nagyon szeretem :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 24.

Jött az ősz majd a tél,és ez az illat,kissé feledésbe merült a fiók mélyén.
Nos,a tartósság,amit sokan a szemére vetnek.
Sajna még nem tudtam beszerezni.
Egy szösszenet még ami eszembe jutott.
Pár napja tesztelgettem a csuklómon,és a köntösre is jutott belőle.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Egyszerűbb néven oxybenzone. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-360 nm hullámhosszú) ellen véd. Magas stabilitású összetevő, amely véd más összetevőket is az UV-sugárzás okozta károktól. A oxybenzone viszonylag gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. Az összetevő használatát Palau-ban betiltották a korallokat károsító hatása miatt. Az összetevővel kapcsolatban felmerült a gyanú, hogy elősegíti a bőrben a káros szabad gyökök képződését. A Wikipédia azt állítja, hogy manapság az oxybenzone a leggyakrabban előforduló allergén a fényvédőkben. További információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet édes, virágos illata miatt illatanyagként használnak a kozmetikumokban. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.