Marc Jacobs

Ár:   18 000-35 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2022. január 24.

Ár:   18 000-35 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: szilva, írisz, sáfrány

Szívjegyek: bolgár rózsa, sambac jázmin, flórenci nőszirom

Alapjegyek: ámbra, vetiver, papirusz

Keresem Marc Jacobs Decadence
Ár: . , Eladó: Cint91
Állapot: Üveges , Helyszín: --, fizetés: --
Fújósban 🌸 Marc Jacobs Decadence
Ár: 4800/10 ml , Eladó: Csokri
Állapot: Frissen fújt 10ml-s , Helyszín: Budapest alkalmanként Debrecen , fizetés: Személyesen posta foxpost packeta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

kova

2023. január 26.

Egyszerűen utálom ezt… Minden egyes csoda illat gyártását beszűntetik, pedig ez az illat valami rendkívüli. Jópofa a design is, de az illat mindent visz, elegáns, tartós, különleges, tényleg nem tucatillat. Bárcsak visszatérne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 26.

Szana22

2022. december 19.

Oda meg vissza vagyok ettől a parfümtől minden szempontból ♡
Hát mennyire fain már ez a kis táska design? :3
Meg kell zabálni! Szerintem egyáltalán nem giccses vagy erőltetett, kifejezetten egyedi és elegáns, nagyon ötletes, nőies koncepció!
Emlékszem anno évekkel ezelőtt, mikor bejött azonnal hivogatott magához a parfüméria polcán, pont jó szemmagasságban... az egyediségével kitünt a többi parfüm közül. Pedig Marc Jacobs illatok annyira nem vonzottak akkortájt... Igazán szemrevaló, megkapó, luxusos üvege van. A smaragd / borostyán zöld szín a kígyóbőr hatással pedig olyan előkelő de mégis vad.
Emlékszem még arra is, hogy anno nagyon különlegesnek találtam az illatát is. Olyan semmihez sem fogható... Nem az a tipikus most menő illatok, ezek az egytucat édes jázmin meg tubarózsa azt csókolom! Nem! Kicsit poros, szúrós, érezni a papiruszt, ez elveszi a túlzott édességet és igazi nagyvilági illat lesz.
Ezzel is megvett teljesen! Mivel tudom, hogy akkor tetszett és áhitoztam rá, így most megrendeltem és alig várom hogy gyönyörködjek és illatozzak benne :)
Mindenhol azt mondták, hogy kifutott, nem gyártják stb. de aki kicsit leleményes az rá tud találni ;) Külföldi oldalakon olvastam, hogy mégiscsak visszajött és Jacobs újra kinálja...

Szóval, ha végre a kezemben tartom, akkor majd jövök bővebben írni magáról az illatról, a tartósságáról és hogy bejövős e a környezetemnek :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 19.

Oda meg vissza vagyok ettől a parfümtől minden szempontból ♡
Hát mennyire fain már ez a kis táska design? :3

Milva07

2022. november 24.

Utolsó update: parfümömet gyászolom, már nem először. Mirage után ezt is elérte a divatparfümök sorából kilógók fűnyírója. Úgy látszik a dekadencia nem menő :(

Update 3:

Ma reggel fagyott. Ma reggel a Decadence-t fújtam magamra. Ma reggel boldog vagyok.....

Update 2. : Vigyázat addiktív...Nagyon.

Valaki vállamon hagyta a csomagját,
kezemben a kezét, s mindig jön velem.
Mintha messzire mennénk,
úgy megijed,
talán jobb lenne nélküle, mégis,
ha mosolya közeledik egész jó vele.
Még emlékeztem a könnyeire
ahogy szállt, mint a részeg madár
végig a völgyeken.
Nem tudom, hogyan veszítettem el,
de azóta keresem szüntelen
s egyre nehezebb,
mert vállamon maradt a csomagja,
kezemben a keze.

UPDATE: Lassan két hónapja enyém ez a varázslat...Lassan két hónapja, hogy megint szerelembe estem....De most nem úgy, mint egy ifjú, gyanútlan leányka, kinek fejét bárki néhány könnyed, ámde súlytalan bókkal el tudja csavarni, s a kis butácska leányka naívan hiszi, ez a sírig tartó szerelem. Nem, az én szívemet mélyen és visszavonhatatlanul elrabolta ez az illat. Hiába, mindig is vonzottak a különc dolgok, és jó érzés, hogy maradtam, aki voltam egykor: a feltűnés nélkül , de annál keményebben lázadó....S aki mer lázadni, az talán mer és tud örök gyerek is maradni...Talán...
És nem mellékesen: tartóssága rajtam minimum 6-8 óra!

Szeretem-utálom. Gyűlölöm-imádom.Kell- Isten ments. Végül győzött. Nem tudtam a kisagyamból elhessegetni. A név telitalálat, a csomagolás 100% tömény giccs. De amit az üveg rejt, azért szívesen szemet hunyok a csomagolás hiányosságait illetően. Nekem egyértelműen az ámbra dobogtatja meg a szívem, kaprot nem érzek, de fahéjas szilvát és füstös/fás vetivert igen. Lehet, hogy ez bántja többek orrát, ezért is ennyire megosztó illat. Nem divatos nyalóka vagy vattacukor ez tény, de aki az életben is lázadó, vagy legalább is nem fél kifejezni valamivel/ valakivel szemben az egyet nem értését, annak tetszhet ez az illat. Nem az a parfüm, amire kapásból rávágod, hogy mennyire nőies, de akinek a nőiessége belülről fakad, nem pedig a kellékek adják meg a varázsát, annak teli találat is lehet a Decadence. Bátorság szükségeltetik, mértékletesség kötelező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. november 24.

Update 3:

Update 2. : Vigyázat addiktív...Nagyon.

Valaki vállamon hagyta a csomagját,
kezemben a kezét, s mindig jön velem.
Mintha messzire mennénk,
úgy megijed,
talán jobb lenne nélküle, mégis,
ha mosolya közeledik egész jó vele.
Még emlékeztem a könnyeire
ahogy szállt, mint a részeg madár
végig a völgyeken.
Nem tudom, hogyan veszítettem el,
de azóta keresem szüntelen
s egyre nehezebb,
mert vállamon maradt a csomagja,
kezemben a keze.

És nem mellékesen: tartóssága rajtam minimum 6-8 óra!

Lenaeri

2022. október 3.

Balcsin az M betűs dogériában volt egy darab belőle a polcon. Meglepett, és örültem neki, hogy van lehetőségem kipróbálni.
Az első gondolatom, amikor megillatoltam az volt, hogy Szabolcsi szilvalekvár. Megmutattam férjemnek, és tőlem függetlenül ő is lelekvározta.
Na de ez nem rossz, isteni. Minden jó illatot megszűnternek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. október 3.

Na de ez nem rossz, isteni. Minden jó illatot megszűnternek.

Key4U

2021. július 3.

Nagyon régóta aktív olvasója vagyok a Krémmániának. Azért regisztráltam az oldalra, hogy fújóst vehessek egy kedves mániás társamtól, ami sikerült is.
Nagy lendülettel 2-t fújtam a nyakamra, mikor megkaptam. Nem voltam én ilyen erőhöz szokva, szóval le kellett mosni. Ez után lassan szoktattam magam hozzá. :)
Kifújáskor az én bőrömön nem volt kapros jellegű az illat, inkább fűszeres zöld. A leszáradáskor puhult, de maradt a fűszeressége. Olyan kis dögössé alakult, hogy szívem szerint bőrszerkóba öltöztem volna, vörös rúzst felkenve a számra. Rajtam domina illat lett. Imádom!
Azt majdnem elfelejtettem, hogy ez 12 órás illat, még este is érzem magamon a reggeli fújást. Ezt nagyon díjazom benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 3.

reka1989

2021. június 24.

Nem értem, én sem mi ez a kapros, uborkás dolog a többi kommentben, én semmi ilyet nem érzek, de mindenkin más persze egy illat. Nagyon elegáns illat, különleges, fás, már-már férfias, nekem pont ezért tetszik. (az uborka egy friss illat, ami erről a parfümről nem mondható el, mert "nehéz" télies inkább). Nagyon nehezen találtam rá, a kínálat 80%-ától fáj a fejem és hányingert okoz, ez az illat nem. Nagyon ajánlom azoknak akik a különlegeset keresik, nem a tucatillatot és nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 24.

Bridge29

2021. május 25.

Szuper téli illat . Ami nekem kiemelkedő az a vanília. Erős és tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 25.

Szuper téli illat . Ami nekem kiemelkedő az a vanília. Erős és tartós.

Timi8

2021. május 7.

Update 3.: El kell mondanom, hogy jártam ezzel a parfival 😅 Ajándékba kaptam egy kis gyári mintát ami ottfelejtődött férjem kocsijában. Épp ùton voltunk valahová es a kesztyűtartòban matatva előkerült. Nagyon megörültem a váratlan illatmintának, majd megfordìtottam a kártyát és láttam, h.ja hát ez azzz. Mondom, márpedig nincsenek véletlenek, és fùjtam. Lacim agyonra dìcsérte! 🙊🙈🙉 Imádja benne a kapros-koviubis nyitányt, szerinte ilyennek kell lennie egy igazi gurmand illatnak. Azt mondta, hogy ez egy igazi megjegyezhető parfüm és még saját magán is ki fogja pròbálni annyira tetszik neki.
Azòta egy pici kis üveges maradékot be kellett szereznem, hiszen 12 év után is szeretek tetszeni a férjemnek, és bòkokat is bezsebelni tőle.
Csak miatta picit fùjok esténként. Imádja!
Pozitìvumok: egyedi, tartòs, a leszáradásában a papirusz nagyon-nagyon kellemes, ez a része őszintén tetszik.
/...de nekem az elejét tùl kell élni 🥵 /
U.i.: még jò, hogy nem a LVB tetszett meg neki 😅 ...az válòok lenne! Felpontoztam.

Update 2.: egyszerűen nem tudom megemèszteni... azóta is tesztelem rendületlenül. Rossz. Tovàbbra is kapros uborkalè... hihetetlen. Sehol a szilva vagy a krèmessèg. Jàjjjj !!!

Update: Tegnap ùjrapròbáltam és számomra továbbra is borzalmas! Csak papìrcsìk felé irányìtottam a fùjòkát, de kapor és cukros buggyant uborkalé amit éreztem. Lehet, h.romlott teszter van a M-ben?

Nagyon nem tetszik, rajtam nem szép semennyire :-( Teljesen másra számìtottam, ìgy nekem csalòdás. Viszont egyedi lett az biztos, mert nem jut eszembe hasonlò...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 7.

Csak miatta picit fùjok esténként. Imádja!
/...de nekem az elejét tùl kell élni 🥵 /

Aliz79

2021. március 7.

Én nem tudom, mi ez a kapor-illat a kommentekben, nekem sose jutott volna eszembe.
Egyszerűen imádom.
Annyira jó, hogy jajj.....

És tartós. Nagyon tartós.

A csomagolása bazári, de kit érdekel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 7.

Egyszerűen imádom.
Annyira jó, hogy jajj.....

És tartós. Nagyon tartós.

A csomagolása bazári, de kit érdekel.

Linett21

2021. március 4.

Vigyázat, perverzió következik: imádom benne a kaporillatot!!! :-) Kapor-szilva-jázmin-ámbra illat, aminek nagyon jól áll, hogy a végén egy kis papirusz mégis szárazra fojtja. Egyedi, különleges illat; bár inkább hűvösebb időre és esti alkalomra, mert a környezet számára könnyen fullasztóvá tud válni. Igaz, szerintem is a Mugler Aura felnőtt, nőcis nagytesója. Ha az nappali és tavaszi illat (nekem legalábbis az), akkor ez az esti és téli verzió. Tartóssága 8+ óra, munkahelyen nem kell utánfújni, az biztos. Az üvege nekem nagyon nem jön be, kissé bazári megoldás, nem szeretem sem a tetejét; sem azt, hogy alig bírom megfogni a széles alját. Két kéz kell a fújáshoz, egyszerűen nem komfortos megfogni. Ennek az illatnak semmi szüksége nem volt arra, hogy ilyen ún. "Győzikés stílusú" csomagolást adjanak alá. Egyebekben 100 pont :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 4.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezőanyag. Zöld.