Marc Jacobs

Ár:   18 000-35 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2022. január 24.

Ár:   18 000-35 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: szilva, írisz, sáfrány

Szívjegyek: bolgár rózsa, sambac jázmin, flórenci nőszirom

Alapjegyek: ámbra, vetiver, papirusz

Keresem: Marc Jacobs Decadence
Ár: Reális áron , Eladó: Ibrigitta84
Állapot: Új vagy min. 50 ml, Helyszín: Bárhol, fizetés: Személyes átvétellel vagy banki utalással postai úton.
Ár: 2400 Ft , Eladó: Lanzarote
Állapot: 10 ml/kép szerint, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Postán maradó, foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Milva07

2021. augusztus 30.

Update 3:

Ma reggel fagyott. Ma reggel a Decadence-t fújtam magamra. Ma reggel boldog vagyok.....

Update 2. : Vigyázat addiktív...Nagyon.

Valaki vállamon hagyta a csomagját,
kezemben a kezét, s mindig jön velem.
Mintha messzire mennénk,
úgy megijed,
talán jobb lenne nélküle, mégis,
ha mosolya közeledik egész jó vele.
Még emlékeztem a könnyeire
ahogy szállt, mint a részeg madár
végig a völgyeken.
Nem tudom, hogyan veszítettem el,
de azóta keresem szüntelen
s egyre nehezebb,
mert vállamon maradt a csomagja,
kezemben a keze.

UPDATE: Lassan két hónapja enyém ez a varázslat...Lassan két hónapja, hogy megint szerelembe estem....De most nem úgy, mint egy ifjú, gyanútlan leányka, kinek fejét bárki néhány könnyed, ámde súlytalan bókkal el tudja csavarni, s a kis butácska leányka naívan hiszi, ez a sírig tartó szerelem. Nem, az én szívemet mélyen és visszavonhatatlanul elrabolta ez az illat. Hiába, mindig is vonzottak a különc dolgok, és jó érzés, hogy maradtam, aki voltam egykor: a feltűnés nélkül , de annál keményebben lázadó....S aki mer lázadni, az talán mer és tud örök gyerek is maradni...Talán...
És nem mellékesen: tartóssága rajtam minimum 6-8 óra!

Szeretem-utálom. Gyűlölöm-imádom.Kell- Isten ments. Végül győzött. Nem tudtam a kisagyamból elhessegetni. A név telitalálat, a csomagolás 100% tömény giccs. De amit az üveg rejt, azért szívesen szemet hunyok a csomagolás hiányosságait illetően. Nekem egyértelműen az ámbra dobogtatja meg a szívem, kaprot nem érzek, de fahéjas szilvát és füstös/fás vetivert igen. Lehet, hogy ez bántja többek orrát, ezért is ennyire megosztó illat. Nem divatos nyalóka vagy vattacukor ez tény, de aki az életben is lázadó, vagy legalább is nem fél kifejezni valamivel/ valakivel szemben az egyet nem értését, annak tetszhet ez az illat. Nem az a parfüm, amire kapásból rávágod, hogy mennyire nőies, de akinek a nőiessége belülről fakad, nem pedig a kellékek adják meg a varázsát, annak teli találat is lehet a Decadence. Bátorság szükségeltetik, mértékletesség kötelező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 30.

Update 3:

Update 2. : Vigyázat addiktív...Nagyon.

Valaki vállamon hagyta a csomagját,
kezemben a kezét, s mindig jön velem.
Mintha messzire mennénk,
úgy megijed,
talán jobb lenne nélküle, mégis,
ha mosolya közeledik egész jó vele.
Még emlékeztem a könnyeire
ahogy szállt, mint a részeg madár
végig a völgyeken.
Nem tudom, hogyan veszítettem el,
de azóta keresem szüntelen
s egyre nehezebb,
mert vállamon maradt a csomagja,
kezemben a keze.

És nem mellékesen: tartóssága rajtam minimum 6-8 óra!

Key4U

2021. július 3.

Nagyon régóta aktív olvasója vagyok a Krémmániának. Azért regisztráltam az oldalra, hogy fújóst vehessek egy kedves mániás társamtól, ami sikerült is.
Nagy lendülettel 2-t fújtam a nyakamra, mikor megkaptam. Nem voltam én ilyen erőhöz szokva, szóval le kellett mosni. Ez után lassan szoktattam magam hozzá. :)
Kifújáskor az én bőrömön nem volt kapros jellegű az illat, inkább fűszeres zöld. A leszáradáskor puhult, de maradt a fűszeressége. Olyan kis dögössé alakult, hogy szívem szerint bőrszerkóba öltöztem volna, vörös rúzst felkenve a számra. Rajtam domina illat lett. Imádom!
Azt majdnem elfelejtettem, hogy ez 12 órás illat, még este is érzem magamon a reggeli fújást. Ezt nagyon díjazom benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 3.

reka1989

2021. június 24.

Nem értem, én sem mi ez a kapros, uborkás dolog a többi kommentben, én semmi ilyet nem érzek, de mindenkin más persze egy illat. Nagyon elegáns illat, különleges, fás, már-már férfias, nekem pont ezért tetszik. (az uborka egy friss illat, ami erről a parfümről nem mondható el, mert "nehéz" télies inkább). Nagyon nehezen találtam rá, a kínálat 80%-ától fáj a fejem és hányingert okoz, ez az illat nem. Nagyon ajánlom azoknak akik a különlegeset keresik, nem a tucatillatot és nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 24.

Bridge29

2021. május 25.

Szuper téli illat . Ami nekem kiemelkedő az a vanília. Erős és tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 25.

Szuper téli illat . Ami nekem kiemelkedő az a vanília. Erős és tartós.

Timi8

2021. május 7.

Update 3.: El kell mondanom, hogy jártam ezzel a parfival 😅 Ajándékba kaptam egy kis gyári mintát ami ottfelejtődött férjem kocsijában. Épp ùton voltunk valahová es a kesztyűtartòban matatva előkerült. Nagyon megörültem a váratlan illatmintának, majd megfordìtottam a kártyát és láttam, h.ja hát ez azzz. Mondom, márpedig nincsenek véletlenek, és fùjtam. Lacim agyonra dìcsérte! 🙊🙈🙉 Imádja benne a kapros-koviubis nyitányt, szerinte ilyennek kell lennie egy igazi gurmand illatnak. Azt mondta, hogy ez egy igazi megjegyezhető parfüm és még saját magán is ki fogja pròbálni annyira tetszik neki.
Azòta egy pici kis üveges maradékot be kellett szereznem, hiszen 12 év után is szeretek tetszeni a férjemnek, és bòkokat is bezsebelni tőle.
Csak miatta picit fùjok esténként. Imádja!
Pozitìvumok: egyedi, tartòs, a leszáradásában a papirusz nagyon-nagyon kellemes, ez a része őszintén tetszik.
/...de nekem az elejét tùl kell élni 🥵 /
U.i.: még jò, hogy nem a LVB tetszett meg neki 😅 ...az válòok lenne! Felpontoztam.

Update 2.: egyszerűen nem tudom megemèszteni... azóta is tesztelem rendületlenül. Rossz. Tovàbbra is kapros uborkalè... hihetetlen. Sehol a szilva vagy a krèmessèg. Jàjjjj !!!

Update: Tegnap ùjrapròbáltam és számomra továbbra is borzalmas! Csak papìrcsìk felé irányìtottam a fùjòkát, de kapor és cukros buggyant uborkalé amit éreztem. Lehet, h.romlott teszter van a M-ben?

Nagyon nem tetszik, rajtam nem szép semennyire :-( Teljesen másra számìtottam, ìgy nekem csalòdás. Viszont egyedi lett az biztos, mert nem jut eszembe hasonlò...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 7.

Csak miatta picit fùjok esténként. Imádja!
/...de nekem az elejét tùl kell élni 🥵 /

Aliz79

2021. március 7.

Én nem tudom, mi ez a kapor-illat a kommentekben, nekem sose jutott volna eszembe.
Egyszerűen imádom.
Annyira jó, hogy jajj.....

És tartós. Nagyon tartós.

A csomagolása bazári, de kit érdekel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 7.

Egyszerűen imádom.
Annyira jó, hogy jajj.....

És tartós. Nagyon tartós.

A csomagolása bazári, de kit érdekel.

Linett21

2021. március 4.

Vigyázat, perverzió következik: imádom benne a kaporillatot!!! :-) Kapor-szilva-jázmin-ámbra illat, aminek nagyon jól áll, hogy a végén egy kis papirusz mégis szárazra fojtja. Egyedi, különleges illat; bár inkább hűvösebb időre és esti alkalomra, mert a környezet számára könnyen fullasztóvá tud válni. Igaz, szerintem is a Mugler Aura felnőtt, nőcis nagytesója. Ha az nappali és tavaszi illat (nekem legalábbis az), akkor ez az esti és téli verzió. Tartóssága 8+ óra, munkahelyen nem kell utánfújni, az biztos. Az üvege nekem nagyon nem jön be, kissé bazári megoldás, nem szeretem sem a tetejét; sem azt, hogy alig bírom megfogni a széles alját. Két kéz kell a fújáshoz, egyszerűen nem komfortos megfogni. Ennek az illatnak semmi szüksége nem volt arra, hogy ilyen ún. "Győzikés stílusú" csomagolást adjanak alá. Egyebekben 100 pont :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 4.

annushka88

2021. február 2.

Szamomra nagyon hasonlo a Mugler Aurajahoz, de az osszetettebb, valahogy szikrazobb, ehhez viszont hetkoznapokon talan tobbszor lenne kedvem. Nagyon linearis, konnyu hozzaszokni, komfortos. Azt is hozza tennem, hogy ez az illat lehet sokfele az izleseink alapjan, de azert dekadensnek semmikepp sem neveznem.
Valoban kapros intenziv az elejen, de ez nagyon hamar elillan es egy meleg puderes barsony erdove valik, rendkivul tartos, es nem valik ilyen szintetikus ocskasagga a boromon ellentetben mas hasonlo edes-keleties illatokkal.
Eloszor rettenetesen ocskanak talaltam az uveget, de annyira csodalatos csomagolasban erkezett, gyonyoru barsony dobozban, a lancos bor teto kulon csomagolva, selyepapirozva, hogy egesz megbaratkoztam vele, raadasul massziv az egesz, nehez, mar csak a dizajt talalom olcsonak de a kivitelezes nagyon szep.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 2.

csylvie

2021. január 15.

Ő vagy szerelem, vagy semmi..ezt a 2 dolgot váltja ki szerintem. Középút az esetében nincs. Hát nálam előbbi! Azt sem bánom, ha más kaprosnak érez majd, nem azért fújom, hogy a környezetemet megbabonázzam! Hanem mert fürdök benne, elmerülök az édesen zöld vagy zöldesen édes felhőbe, amivel körülvesz. Amikor kifújom érzem, hogy önkéntlenül mosolygok egyet. Igen, hála és köszönet érte az alkotónak és a kedves eladónak, aki az ízlésem alapján nekem szánta.
Egyébként tartós, hatósugara átlagos, nekem az üvegével sincs bajom. Megosztó az is, akár az illat benne.....
Mugler Aura-jához hasonlítják sokan...van abból is 10ml-m, még covidosan (szaglás nélkül) is meg tudtam őket különböztetni! Szóval szerintem nem testvérek....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 15.

wallflower87

2020. november 8.

Furi, rajtam ez a parfüm egyáltalán nem hat 'dekadensnek', vagy túl szokatlannak, sőt kb locsolnom kell magamra hogy érezzek belőle valamit (8 fújás a minimum) és még ekkor sem mondanám intenzívnek..kirobbanóan fűszeresen indít és ekkor valóban lehet érezni egy kaporszerű illatjegyet, viszont nagyon hamar átmegy egy édeskés, púderes, transzparens bőrközeli illatba, ami inkább csak diszkréten körbeleng és ettől fogva nem sokat változik, csak fokozatosan gyengül. Én személy szerint imádom benne a zöldes-növényszerű jegyeket, szerintem pont ettől lesz érdekes és egyedi, de nehezen tudom elképzelni, hogy valaki furcsának vagy kellemetlennek érezheti. Nyilván más bőrkémiával más lehet a hatás, de rajtam olyan kis visszafogott és decens, ugyanakkor érzéki és sejtelmes. Ha egy kicsivel intenzívebben és tartósabban illatozna a bőrömön, 5 csillag lenne, mert nagyon tetszik az illat, de így csak 4es.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 8.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színezőanyag. Zöld.