Marc Jacobs

Ár:   18 000-35 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 24.

Ár:   18 000-35 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-virágos

Fej jegyek: szilva, írisz, sáfrány

Szív jegyek: bolgár rózsa, sambac jázmin, flórenci nőszirom

Alap jegyek: ámbra, vetiver, papirusz

Ár: 20.000 , Eladó: Juli0616
Állapot: próbált, Helyszín: Mosonmagyaróvár, fizetés: Személyes átvétel/ posta
FÚJÓS Marc Jacobs Decadence
Ár: 1500/2500 Ft , Eladó: wallflower87
Állapot: 5ml/10ml, Helyszín: Budapest , fizetés: --

wallflower87

2020. november 8.

Furi, rajtam ez a parfüm egyáltalán nem hat 'dekadensnek', vagy túl szokatlannak, sőt kb locsolnom kell magamra hogy érezzek belőle valamit (8 fújás a minimum) és még ekkor sem mondanám intenzívnek..kirobbanóan fűszeresen indít és ekkor valóban lehet érezni egy kaporszerű illatjegyet, viszont nagyon hamar átmegy egy édeskés, púderes, transzparens bőrközeli illatba, ami inkább csak diszkréten körbeleng és ettől fogva nem sokat változik, csak fokozatosan gyengül. Én személy szerint imádom benne a zöldes-növényszerű jegyeket, szerintem pont ettől lesz érdekes és egyedi, de nehezen tudom elképzelni, hogy valaki furcsának vagy kellemetlennek érezheti. Nyilván más bőrkémiával más lehet a hatás, de rajtam olyan kis visszafogott és decens, ugyanakkor érzéki és sejtelmes. Ha egy kicsivel intenzívebben és tartósabban illatozna a bőrömön, 5 csillag lenne, mert nagyon tetszik az illat, de így csak 4es.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 8.

MeaGNewcastle

2020. október 19.

Az absolut kedvencem! Imádom!
Véletlenül találtam rá, egy kis test darabot kaptam a Divine Decandenceből, ami tetszett, de mégse, de valami zavart benne. Egy business trip alkalmából a duty freeben alaposan szem- és orr- ügyre vettem őket és a sima Decandence-nél maradtam. Azóta, kb. 4 éve, már 4et elhasznaltam, nem tudom megunni és bármikor bírom hordani, még a szag-érzékeny napjaimon is, amikor még a szappan vagy tusfürdő illatát sem bírom elviselni. Mintha belém olvadna, ez a parfüm egyszerűen én vagyok. Imádom az orientélis illatokat, az ambrát, a vetivert, a melegség és érzékiség ami ebből a parfümből árad elmondhatatlan. Nagyon erős, jellegzetes, tartós illat, biztosan beraktározok belőle és életem végéig használni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

Az absolut kedvencem! Imádom!

dalma92

2020. október 7.

Rettentő erőteljes elsőre és ez tart kb 2 órát, utána egy kicsit csendesedik. Hivalkodó, édes, letaroló, de könnyen rabul ejtő illat. Szerintem is különlegeset sikerült alkotni, rengeteg illat van mögöttem, de nem tudok hasonlót mondani.
Az üveg... a kupak... meg az az ízléses fityegő... ezeket hagyjuk inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 7.

Az üveg... a kupak... meg az az ízléses fityegő... ezeket hagyjuk inkább.

Lune78

2020. szeptember 10.

Annyi legendát hallottam róla, hogy muszáj volt beszereznem. Nos, nekem nehéz és émelyítő. Eleinte még érzek benne egy kis frissességet, de leszáradás és 2-3 óra után egy nehéz, púderes, illat válik belőle, édessége egy csepp sincs, ami szerintem nagyon hiányzik. Nagy csalódás, sokkal többet vártam tőle. El fogom használni, de amennyire a csodájára jártak, annyira nagy csalódás az én bőrömön. :( Tartósnak sem mondanám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 10.

orsi22

2020. augusztus 26.

Nos én nem tudom de nekem egy főtt kukorica jut eszembe róla :DD nem tudnám hordani..szörnyen büdös

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

kepviselofank

2020. augusztus 13.

voltunk egy étteremben a héten és a pincérlány odajött hozzám, hogy ne haragudjak, de áruljam már el, milyen parfümöt használok, mert imádja. AHHH <3

jajj, már megint írok róla, annyira jó!! talán ez az egyetlen parfümöm, amit nem untam meg több használat után. ráadásul mindig megdicsérnek, hogy mennyire jó az illatom, ennek pedig nagyon szoktam örülni. :D azt hiszem, örök szerelem marad.

ez az egyik az általam ismert legjobb parfümök közül, függőséget okoz, mióta megvásároltam, semmi kedvem magamra fújni mást.

up: ahhh, valaki rám szólhatna, hogy ne akarjam már az összes pénzem parfümökre költeni, de nyilván be kellett szereznem őt is, nem tudtam kiverni a fejemből. egyébként egy percig nem bánom, imádom, tökéletesen működik rajtam.

szerintem ez a parfüm bomba. mióta megszagoltam, nem tudok másra gondolni. számomra sem kapor, sem uborka illata nincs, ha nem olvastam volna véleményeket, eszembe sem jutna. 😄 be kell szereznem, egyre jobban vágyom rá. ja, nekem nagyon tetszik az üvege is! mondjuk én imádom a giccses üvegeket. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

Ibrigitta84

2020. augusztus 5.

Alap és nekem is örök szerelem :) már kb. 10 üveggel elfogyasztottam belőle...meg a "tesójából" - Divine - is :)))
Mindkettő máshogy szép!
Rajtuk kívül nem is használok mást!
Ezt a kapros,uborkás dolgot én sem értem, mivel ha itt nem olvasom ezeket az összetevőket,nekem eszembe sem jut egyik parfümmel kapcsolatban sem...érdekes :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Mindkettő máshogy szép!
Rajtuk kívül nem is használok mást!

Flower82

2020. május 5.

Írnom kell róla! Eszméletlen dög illat. Olyan buja, különleges. Én régóta nem használok designer parfümöt, nem váltak be. Nekem tucat illatok és nem is elég tartósak. Egy vásárlásnál kaptam mintát, meg sem néztem mi az. Valahogy egyszer csak magamra fújtam. Egésznap érzetem valami jó és különleges illatot aztán rájöttem a parfüm rajtam. Rohantam haza, hogy megnézzem a mintát. Ő volt az személyesen. Nekem kicsit keleties, érdekes módon az én bőrömön valami zöld almás és később jön a letisztult púder. Nagyon tartós parfüm. Nekem igazi szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 5.

Magdibaba84

2020. május 4.

Nagyon megosztó illat,egy kedves barátnőm használta, rajta nagyon finom volt, és annyira különleges az üvege, hogy kipróbáltam, vettem egy 30 ml-s üveget. Megvan kb 1 éve, de talán ha 3 x használtam, nem tudom, hova tenni. Szeretem is, meg nem is. Mostanában minden nap más illatot fújok itthon, és kifejezetten jól esett ez a meghatározhatatlan zöld illat. Tartós is, és a lecsengése finom édes, nyáron többször fogom használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 4.

csylvie

2020. április 24.

Ő vagy szerelem, vagy semmi..ezt a 2 dolgot váltja ki szerintem. Középút az esetében nincs. Hát nálam előbbi! Azt sem bánom, ha más kaprosnak érez majd, nem azért fújom, hogy a környezetemet negbabonázzam! Hanem mert fürdök benne, elmerülök az édesen zöld vagy zöldesen édes felhőbe, amivel körülvesz. Amikor kifújom érzem, hogy önkéntlenül mosolygok egyet. Igen, hála és köszönet érte az alkotónak és a kedves eladónak, aki az ízlésem alapján nekem szánta. Egyparfümös lány leszek, hosszú idő után újra!
Egyébként tartós, hatósugara átlagos, nekem az üvegével sincs bajom. Megosztó az is, akár az illat benne.....
(Divine teszt alatt, ő az elején finomított kommerszebb verzió, de rajtam a vége ugyanaz).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 24.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színezőanyag. Zöld.