Marc Jacobs

Ár:   18 000-35 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 24.

Ár:   18 000-35 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-virágos

Fej jegyek: szilva, írisz, sáfrány

Szív jegyek: bolgár rózsa, sambac jázmin, flórenci nőszirom

Alap jegyek: ámbra, vetiver, papirusz

Marc Jacobs Decadence EDP
Ár: 15000 ft , Eladó: vls
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen/posta/foxpost
Marc Jacobs Decadence edp 1ml
Ár: 280.- +posta , Eladó: Iszike
Állapot: 1ml, Helyszín: Veszprém , fizetés: Postán maradó/Fox/személyesen
kepviselofank

2020. január 25.

szerintem ez a parfüm bomba. mióta megszagoltam, nem tudok másra gondolni. számomra sem kapor, sem uborka illata nincs, ha nem olvastam volna véleményeket, eszembe sem jutna. 😄 be kell szereznem, egyre jobban vágyom rá. ja, nekem nagyon tetszik az üvege is! mondjuk én imádom a giccses üvegeket. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

Kitts

2020. január 10.

Bevallom őszintén nem vagyok egy nagy parfümszakértő, gyakran csak ámulok itt a nagyon részletes, tűpontos leírásokon, de a szimatomra igenis büszke vagyok (meg a jobb kezemre, amivel rányúltam erre a csodára).

Nekem ő az igazi MÉLYZÖLD illat, fák, erdők, magas hegyek, csergedező patakok jutnak eszembe róla valami eldugott távoli helyen (pl. Kínában). Elsőre édes, aztán kicsit férfias, majd inkább és legfőkébb fűszeres és fás. Igazán különleges, egyedi, összetéveszthetetlen karaktere van. Határozott, öntudatos és magabiztos illat. Az egyetlen gyenge pontja a túlcicomázott üvege, de ez legyen a legnagyobb baj...

Éééés szuper tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

Éééés szuper tartós!

orsi22

2019. november 27.

Nos én nem tudom de nekem egy főtt kukorica jut eszembe róla :DD amúgy nem rossz de mivel ez jut eszembe nem tudnám hordani

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 27.

Aryaa

2019. november 3.

Nézhettek hülyének, de nekem ez egy az egyben nyári illat. Határozottan zöld illata van, talán pont ezért is. Közben viszont mégis édes, kicsit vanílias, de nem tolakodó. Kellemes, tartós. Nagy kedvenc lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 3.

neska

2019. szeptember 18.

Amikor először szippantottam bele, kapor volt a legjavából! Nem is értettem, hogy kerül egy édes parfümbe kapor??!!! De később olyan szép, édes, púderes illattá vált a bőrömön, hogy nem volt menekvés... Be kellett szereznem magamnak! :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Julcsika

2019. augusztus 22.

Isteni vaníliás kapros illat nagyon dominál benne, lágy ,de mégis valahogy olyan karakteres fűszeres. Nem nagyon tudom mihez hasonlítani, számomra egyedi. Nem használom ugyan minden nap, de legalább egy héten 4-szer. Szép az üvege , így olyan hatást kelt mintha dísz lenne, ezért a könyvespolcon tárolom :) Tartósság szempontjából, én nem nagyon érzem délutánra, de mások azt mondják kellemes és lehet érezni. Besorolom a kedvenceim közé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Andi0415

2019. július 27.

Tavaly téli utálatom, idén nyári szeretetté vált.
Egész nagy fordulat. 😊
Annyi volt a titok, hogy melegben kell használni. Ez a parfüm a legjobb bizonyíték arra, amit néha el sem hiszek, hogy 20-30 fok hőmérséklet valtozás mekkora valtozást jelent egy illatnál.
Beszerzem 💕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 27.

Tavaly téli utálatom, idén nyári szeretetté vált.
Egész nagy fordulat. 😊
Beszerzem 💕

emeseee6

2019. június 29.

Nagyon karakteres és különleges illat. Kicsit maszkulin,karcos (jó értelemben). Határozott érdeme ,hogy kicsit sem hasonlít a mostanság kapható kb minden illathoz :D (édes-gourmand) Nagyon szeretném....ha nem tűnne el rólam kb 2 óra alatt nyom nélkül :O Így csak 3 ,amúgy 4 lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 29.

pennylane69

2019. április 28.

Nagyon különleges illat. Zöld de valahogy fűszeres vaníliás egyszerre. Isteni illat, nem valószínű hogy szembejön az utcán. Folyékony önbizalom. Számomra ez egy nyári illat, ami feltűnően hasonlít Mugler Aurájához. Mindenképpen ki kell próbálni rendelés előtt, és fontos hogy ne legyen romlott az a teszter amit kipróbálunk, ugyanis akkor szó szerint kaporszaga lesz az embernek. Elég jól megmarad a bőrön. A csomagolás szerintem nagyon klassz, kicsit giccses de jófajta giccs :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

mokushka

2019. február 13.

Rendkívül karakteres illat, ezért elsősorban télen, például színházba menet tudom elképzelni. Számomra mind illatra, mind kinézetre igencsak lebilincselő, ugyanakkor pont a karakteressége miatt ez egy olyan illat, amit szerintem vagy szeret valaki, vagy nem, köztes állapotot kevésbé tudok elképzelni. Ha valaki első randira indul, épp ezért némileg kockázatosnak tartanám a viselését, hisz előfordulhat az is, hogy leveszi a másik felet a lábáról az illat, de sajnos az is, hogy az első benyomásból az rögzül a memóriájában, hogy kellemetlen illatod volt, mert ő úgy érzi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lila színű.