Marc Jacobs

Ár:   28 120 Ft és 37 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. augusztus 10.

Ár:   28 120 Ft és 37 500 Ft

Fejjegyek: rebarbara, nárcisz

Szívjegy: mandulatej

Alapjegyek: cashmeran, cédrus

Ár: Üvegében vagy fújós(5,10ml) , Eladó: Tutuj
Állapot: 50ml/kép szerint(kb 2ml hiánnyal)alig használt, Helyszín: Budakeszi , fizetés: Előre utalás után foxposttal vagy postán maradóra küldöm

krémparádé

2021. május 28.

Nagyon fini, friss, fanyar. Mostanában ezek a gyümis samponillatok fognak meg, a könnyed komfortosság egyre inkább a nyerők és hát ebben a rebarbara tarol. Összefut a nyál a számban, ha megszaglászom, és mostmár rájöttem, hogy ez minden kedvenc parfümömnél így van. 😅 Ez a rebarbara tud valamit, a Nina Bellában meg a Salvatore Ferragamo Giardini di Setaban is van és cso-dá-la-tos, főleg, hogy más - más arcát mutatja. Ez a Perfect nem is olyan illékony, mint a leírások alapján képzeltem. A baj csak az, hogy én ezt egyetlen boltban sem láttam, még online is alig, a mintácskám pedig gyorsan fogy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 28.

Csillag07

2021. április 25.

Én szeretem ezt a parfümöt, a tartósságával sincs bajom, kellemes és finom illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 25.

deluna

2021. február 17.

Egy kicsit felnyomom a pozitív véleményemmel ezt a kis finomságot. Pont olyan a parfüm mint az üvege. Bohókás, kellemes krémes, puha. (Alice csodaországban) Nagyon jól kijön a bőrömön a mandulatej krémessége és a rebarbara fűszeressége. Sokáig ölelget ez a puha illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 17.

florcsiii

2021. február 4.

Mikor kijött a parfüm, akkor az üveg alapján úgy gondoltam, hogy ez tetszhet nekem, majd rápróbálok. Elolvastam itt az értékeléseket és már nem is volt kedvem kipróbálni sem :D. Aztán a Müllerben kolbászoltam és gondoltam, hogy mégis adok neki egy esélyt. Papírcsíkra fújva tényleg egy nagy nulla volt, ilyen kellemeskés illata volt, semmi kreativitással vagy érdekességgel. Aztán én nem hittem az orromnak, a következő alkalommal a kabátomra fújtam, na akkor sem volt egy nagy műalkotás, de legalább éreztem valamit. Utána napokig éreztem a kabátomon, tetszett is, mondom irodába jó lesz. Meg is vettem szépen, rekord gyorsasággal fogy, mivel 500x fújás kell, hogy érezzek valamit. Tartóssága kb. 30 perc, ruhán több, de akkor a ruhát bele kell dugni az orromba. Szerintem különb illatot állít elő egy 5 éves, ha azt mondjuk, hogy bármit összekeverhet bármivel...Én nem tudom, komolyan elgondolkodtam, hogy lehet az alapillatot felhigították kb. 100x-ra és így jött létre ez, szégyen, főleg, hogy mennyibe kerül. Egy pozitívuma van, hogy annyira semmilyen ez az illat, hogy nem hiszem, hogy lenne olyan, akit zavarna (mármint az illat, ha érzi valakin). 😃

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 4.

Lewanda

2020. október 15.

Vártam, hogy kipróbálhassam, ráfújtam a teszterre és nem éreztem SEMMIT... :D Odadugtam anyukám orra alá is, hogy velem van e a probléma, de Ő sem... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 15.

Evi0924

2020. szeptember 23.

Nagyon nagyon tetszik ez a parfüm. 4 ismerősömnek kértem ki a véleményét róla (2 férfi, 2 nő) és mindegyikük imádta. Édes, de még is lágy, nem tolakodó, igazi nyárias illat. Szerelem volt azonnal, de sajnos a tartóssága és a szilázsa csapnivaló. Kb. fél óra amíg valóban érzem, anélkül, hogy szagolgatnom kellene a fújás helyét. 2-3 óra múlva viszont teljesen eltűnik még a bőrről is. Maga az illat 5 csillagos, de a tartóssága miatt nem éri meg az árát, így csak 3 csillagot tudok adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

nyarigabi

2020. szeptember 6.

A Daisy vonalat szeretem Marc Jacobstól, bár botrányosan gyenge szillázs és tartósság jellemzi őket általában, ez alól a Perfect sem kivétel. A kupak egy káosz, bár kisebb, mint a hatalmas Daisy fejek, mutatós kis műanyag bizbaz egyébként...mintha Kinder tojásban lett volna. Maga az illat gyengécske, bár kellemes, de egy 800 Ft-os fújós Rexona deo is tud ilyet, sőt, hasonlít is valamelyikre, kicsit hintőporos virágillat. Olyan nehéz így pontozni, hiszen maga az illat tényleg kellemes, de egy parfümtől azt várnám, hogy olvadjon egybe a bőrömmel, de közben legyen jelen... Hát, ettől nem fogom megkapni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

Asianlover

2020. szeptember 1.

Már régen megfogadtam, hogy nem jövök ide egyeseket osztogatni, csak mert a parfümök 99%-a nem talál szíven, nem tartom egy konstruktív hozzáállásnak, igyekszem csak arra fókuszálni, ami valamiért tetszik vagy felkelti az érdeklődésem. Utóbbi igaz a Perfect-re: csodás, giccsesen vidám üveg, a rebarbara ígérete és elég szimpatikus kampány az életigenlő önelfogadásról. Addig nem is volt baj, amíg a bájos kis üveget széles mosollyal a kezembe vettem, de maga az illat, az sajnos egy nagy 0. Általános sampon illat, tartósság és hatósugár értelmezhetetlen. Sznob tinédzsereknek tudnám ajánlani. Pénztárcakímélőbb megoldás bármelyik Disney gyerekparfüm a drogériák alsó polcain. Csalódás :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)