Maria Galland

Ár:   19 950 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a www.mg-magyarorszag.hu-n 19 950 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2018. november 10.

Ár:   19 950 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: www.mg-magyarorszag.hu, 19 950 Ft

Kettős hatású multizonális krém a ráncokra és szemkörnyéki területekre

Ennek a pillanatok alatt felszívódó, illatmentes, selymes textúrájú krémnek a használatával a mély ráncok jelentősen csökkennek, kisimulnak a szem-, és szájkörnyék, valamint a homlok területén kialakult hangsúlyos ráncok, fiatalodik a duzzadt, karikás szemkörnyék.

Ár: 19 950 Ft , Eladó: www.mg-magyarorszag.hu
Fizetés: utánvét, Szállítás:futárszolgálat
Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. június 17.

(!) Én is tesztelhettem, aminek természetesen nagyon megörültem, akár a többi szerencsés KM-es.

50+-os érett bőrrel rendelkezem, így illeszkedem a célcsoportba is, akiknek a fejlesztők ezt a terméket szánták.

A krém kiszerelése letisztult, luxus érzetet keltő, biztonságosan zárható a csomagolás. Szimpatikus, hogy tubusos és nem tégelyes.
Extra az applikátoros megoldás, ami nálam szubjektív megítélés alá esik, több terméket választottam már hasonló megoldás miatt, talán az átlagosnál jobban vonzanak ezek a kényeztetést nyújtó "kütyük".
A szemkörnyékápolóknál megszokott 15 ml-t tartalmazza most is a tubus, ami arra bőven elég, hogy el tudjuk dönteni, hosszabb távon bizalmat szavazunk-e majd a terméknek.
A fehér krém könnyen eloszlatható, gyorsan felszívódik, szinte azonnal érezhetően hidratál. Egész napra maximálisan komfortos érzést nyújt, nem okozott semmilyen irritációt.
Nem szívesen sminkeltem volna rá, ezért inkább esténként használtam, hogy a hatóanyagoknak legyen elegendő idejük kifejteni a jótékony hatásukat.

De ennyi jó dolog után akkor jöjjenek a ráncok, illetve az azokra gyakorolt hatás, amiről az ígéretek szólnak.
A tubus végére érve - az eddigi mindennapos bőrápolási rutin mellett - nem tapasztaltam látványos változást, de ezt 15 ml krémtől nem is lenne reális elvárni.
Hűha hatást nálam sem okozott, vagyis egy kicsit mégis, mint másoknál is, az árával.
Jól karbantartja a szem körüli érzékeny részeket, de ezt nem tette másként, vagy hatásosabban, mint azok a termékek, amiket eddig is használtam.

Köszönöm a kipróbálási lehetőséget!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. június 17.

Köszönöm a kipróbálási lehetőséget!

fridaylover

2019. május 1.

Tesztelésre kaptam a terméket, amit ezúton is köszönök. :) Most már jó pár hete használom a krémet, itt az ideje az értékelésnek!

Nekem ez az első ilyen árkategóriájú ránctalanító krémem, és habár túl mély ráncaim nincsenek, de a homlokomon és a szemem körül egyre több a szarkaláb, amiket ugyan nem bánok, de mégis jó lenne halványítani rajtuk.
A krém igazi luxi érzést ad! Az applikátor fémes kialakítása lenyűgöz és szeretem azt a hűvös érzést, ahogy beledolgozom a bőrömbe vele a krémet. A többiek hozzászólásait olvasva azt kell mondjam, hogy a legjobbkor kaptam a krémet. 31 vagyok, ahogy írtam, még nincsenek túl mély ráncaim - amik vannak, azokon viszont működik. A finom ráncokat halványítja, a bőröm telt a szemem körül és hidratált. Kevésbé tűnök fáradtnak, szebb az összkép.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

barigy

2019. április 12.

Egy újabb tesztelő, köszönöm a lehetőséget itt is! :)

Tisztában vagyok vele, hogy igazi csodaszer krém formájában nem létezik, pláne 36 évesen sok napozás és rengeteg nevetés miatti szarkalábak után..

Nagyon sokféle szemránckrémet próbáltam már (Ilcsitől a The History of Whoo-ig), de sosem éreztem és láttam azt a látványos eredményt. Őszinte leszek, ennél a krémnél sem.
Ami viszont klassz benne, az a minimalista csomagolás, a fémes applikátor, a szuper állag, nagyon gyors felszívódási idő, s sminkelni is szépen lehet rá. Megelőzés céljából a huszas éveikben járó hölgyeknek biztosan késlelteti a mimikai ráncok elmélyülését, de a már meglévőeknál hatalmas változás nem érzékelhető. Szuper viszont, hogy ennyire hidratált talán még sosem volt a szemkörnyékem, ami miatt a 4 csillag jár neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 12.

Egy újabb tesztelő, köszönöm a lehetőséget itt is! :)

Kencifice

2019. április 11.

Én is tesztelésre kaptam, köszönöm szépen! :)
Tesztalany: 40 éves nő, ráncosodásra hajlamos, vízhiányos bőrrel. Szemkörnyék extrán száraz, erősen plusz hidratálásért kiált! Mimikai ráncokon kívül már más ráncok is megjelentek.
Ennyit magamról, csak hogy viszonyítási kép legyen.

Nos, én egy kicsit másképp látom, mint ez előttem szólók... először is, nem gél, hanem krém állagú. Fehér, szép, könnyű krém, hamar felszívódik. Azonnali hatást nem fedeztem fel (pl. felkenés után), pedig ráncok vannak szép szerivel a szemem alatt. :( viszont a még vékony, halvány, de már látható ráncokat tényleg elkezdte kisimítani! Kb. 2 hete használom, reggel és este a rutinba építve. Bár most a teszt miatt a szememnél nem kenek rá a megszokott krémekből, de majd úgy is kipróbálom.
Homlokra én is kenek. Itt mély ráncok vannak, de sajnos még nem vettem észre, hogy javulna a helyzet.
A tubus végén van egy kis fém kupakszerűség (applikátor), amin keresztül lehet kinyomni a krémet és a segítségével elkenni, belemasszírozni a bőrbe. Én még pluszban az ujjbegyeimmel is "beleütögetem" finom mozdulatokkal.

Összegezve kb 2 hét használat után jónak találom, csak az ára... lehetne olcsóbb is. Halványítja a ráncokat, de eltüntetni nem fogja. Legalábbis a régi, mély ráncokat esetleg egy iciripicirit halványítja.

Ha valami változna, jövök frissíteni! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 11.

Én is tesztelésre kaptam, köszönöm szépen! :)
Ennyit magamról, csak hogy viszonyítási kép legyen.

Ha valami változna, jövök frissíteni! :)

Quebeck

2019. április 10.

Tesztelésre kaptam/nyertem a krémet itt Krémmánián, amit ezúttal is köszönök szépen!
Körülbelül 2 hete használom és nem tudtam tovább várni a véleményem megírásával, mert jó nagyon.....
Szerencsés alkat vagyok, szem körüli ráncaim alig vannak, így én inkább a homlok-, és mosolyráncaimra használom.
Azon túl hogy hiánypótló a termék (roppant kevés krém van a mimikai ráncokra) , az összetevői is nagyszerűek. Illatanyagmentes, vitaminokban gazdag, hyaluron só, illetve bőrpuhító antioxidánsok is kerültek bele - legfőképpen pedig olyan peptid is van benne ami serkenti a kollagén termelődését a bőrben. Egyszóval jó kis cucc ez!
Azonnali ránc simító hatása már a felkenés pillanatában látványos, de ami bizakodásra ad okot az a bő két hetes használat utáni eredmény: halványuló ráncok! Tudom én hogy csoda nincs, a már meglévő ráncokat max. a szike tudja teljesen eltüntetni, de ez a krém az első amelyik tényleg hozza is a ígéreteket, segít. Érdemes próbát tenni vele, persze ha a pénztárcánk engedi, mert azért az ára valljuk be nem túl baráti. Részemről, eddig 5 csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 10.

Uveggalamb

2019. április 10.

Tesztelésre kaptam, még egyszer nagyon köszönöm:)
Először is, jó szemkrémnek tartom, bár a teljes árát szerintem nem éri meg. Nem azért , mert nem annyira jó, de ennyire drágán valami óriási csodát várnék. szerintem egy hatezer Ft körüli szemkrém is drága(amit előtte használtam, Vichy), és ad egy luxus érzést, na amikor megláttam ez mennyibe kerül, meg sem tudom fogalmazni mire számítottam, de még magasabbak lettek az elvárásaim.. Hát mi lett volna, ha én fizettem volna érte?!
Egyébként szuper, géles állagú, nem túl masszív vagy testes krém. Az applikátora alapján nagyon luxi hatást kelt, viszont a Vichy Neovadiol szemránckrémen is ez van, már ott sem tudtam használni, mert a fém hűsítő hatása bár nagyon jó érzés, de ujjbeggyel ezerszer jobban és egyenletesebben eloszlatható a krém, kevesebb is kell sztem.
Egyelőre kb másfél hete használom, így hosszútávú véleményt nem tudok adni, de én a krémek esetében nem hiszek abban, hogy a már meglévő ráncokkal hosszútávon bármit tudna kezdeni, tehát tüneti kezelésként abszolút működik, feltötli a bőrt, rugalmasabb , látszólag kicsit kitölti az apróbb ráncokat, de ha nem használsz krémet, a meglévő ránc ugyanúgy ott marad, el nem fogja tüntetni. A megelőzésben viszont nagyon hiszek, emiatt is használok már legalább tíz éve szemkrémet, pedig akkor még a korom nem feltétlenül indokolta. Az összetevők listája elég impozáns, szóval kíváncsi leszek, hogy hosszas használat után hinni fogok -e majd a csodákban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

Tesztelésre kaptam, még egyszer nagyon köszönöm:)

hbad

2019. április 7.

Pár napja használom reggel-este a szemkörüli ráncokra.(száj körül és homlokon még nincsenek ráncaim,így ott nem használom)Már ezalatt a rövid idő alatt is feltölti a ráncokat,úgy vettem észre,már nem olyan mélyek, így én is még nagyon kíváncsi leszek a hosszabb távú használat esetén mit produkál.Nekem az applikatora furcsa,mivel fém,így hideg nagyon, inkább ujjbeggyel viszem fel a krémet.De összességében nagyon meg vagyok elégedve eddig vele,remélem még továbbiakban is segít a ránccsökkentésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 7.

Marietta1977

2019. április 6.

Pár nap után is elég jó hatása van. A krém applikátora nagyon praktikus, ráadásul hűsítő hatású is. Gyorsan felszívódik a krém, izgatottan várom milyen hosszútávú hatásai lesznek.
Az tény, hogy jobb az állapota a bőrömnek ahol használom. Főleg szem alá, száj fölé, és a szemeim között használom ahol a homlokomon az első ráncok megjelentek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Lanolin, PEG-8, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, Pantolactone
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-5
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

A siitake nevű gyógyhatású gombából nyert kivonat. Paula Begoun szerint bár jótékony hatással van a bőrre (a Truthinageing információi szerint magas Ergothioneine tartalma révén kiváló antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsággal bír), egyúttal érzékenyítő hatással is lehet rá.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Syn-Coll márkanéven ismert, három aminosavból álló peptidféle, mely állítólag stimulálja a sejtek növekedését, osztódását szabályozó TGF-ß nevű növekedési faktort, ami pedig elősegíti a bőrünk kollagéntermelését. Több kollagén pedig fiatalosabb és ráncmentesebb bőrt jelent.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology