Marie Colette

Ár:   395 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kata12, Módosítva: 2014. május 21.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Merülj el az édes gyümölcsök varázslatos illatvilágában és tankolj energiát egész napra. Gyorsan beszívódik, bőrödet bársonyossá teszi!"

An90

2019. február 3.

Ajándékba kaptam a tusfürdőjével együtt. Finom, gyümölcsös illata van, sűrűbb krém, jól hidratál. Plusz pont, hogy nagy (250 ml) kiszerelés ennyi pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

NPetraL

2015. december 13.

Teljesen megerte! Szuper az ara, az illata, a texturaja kicsit suru, de attol meg 5-os!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 13.

Reniii

2015. július 3.

Müllerben vásároltam 400 forintért. Nagyon megtetszett a csomagolása, de nem tudtam dönteni, hogy ez vagy a tesója legyen a kiválasztott. Végül azért döntöttem emellett, mert fini, nyári illatú krémre vágytam. Isteni. Felüdülés használni, kellően hidratál és tényleg isteni illata van. Szerintem ennyi pénzért mindenképp megéri. Ja, és elképesztően nagy. Azt hittem képről, hogy ez ilyen normál, picuri méret, de nem. :O Egy normál kézkrém kétszerese magasságban. Valószínűleg újravenném, ha nem lennék ilyen tesztelő-típus. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 3.

nagy.nikike

2014. július 8.

Tegnap vásároltam nagyon kedvező áron a Müllerben. Az állaga sűrűbb mint amire számítottam ,nagyon jól terül és kellemesen hidratál. Az illata finom gyümölcsös krémes. A csomagolása cuki, figyelem felkeltő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 8.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

A triglicerol és a sztearinsav észtere. Bőrkondicionáló, bőrpuhító (emolliens), emulgálószer, nagyobb mennyiségben pedig felületaktív anyag.