Marie Colette

Ár:   395 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nagy.nikike, Módosítva: 2014. július 14.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Keresd fel saját csodaországod, mely tele van édes csábítással. Élvezd a finom, mennyei illatkombinálciót. Gyorsan beszívódik, bőrödet bársonyossá teszi."

Marie Colette Zuckerpüppchen EDT és Bodylotion együtt
Ár: 2000- , Eladó: RekaKrem
Állapot: 30 ml - a képen látható mennyiség, a testápoló tele, Helyszín: Pécs, fizetés: posta, foxpost (melyek költsége a termék árához hozzá kalkulálandó)

doratarr95

2017. január 10.

Az ar ellenere nagy kiszereles, ami tetszett benne. Az illata nagyon tetszett elsore, de sokadik hasznalatra emelyito.nem mondanam jo kremnek, hasznalata utan a borom csuszos lesz, es ugyanolyan szaraz. Nagyon ritkan hasznalom, ha nem talalom a masik krememet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

Cicuu

2016. december 1.

Nagyon sűrű,nehéz krém,az illata tényleg a sütire emlékeztet.Annyi hátránya van hogy nehéz eldolgozni a bőrön,átlagos cucc,elkenegetem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 1.

barbyka01

2016. április 12.

Ezt egy fokkal már jobban szeretem, mint a tusfürdőjét. Viszont nem számítottam ennyire sűrű, testes krémre, igencsak meglepett. Akkor használom csak mikor a bőröm extrán ki van száradva vagy plussz törődést igényel. Nagyon finom az illata is, ennyi pénzért teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 12.

lilapinkrúzs

2015. június 30.

Imádom a csomagolását csajos és pink nagyon tápláló krém utána imádom tapogatni a bőröm ami a krém használata után selymes pihe puha mintha ujjászülettem volna 320 Ft ért meg végképp megérte elégedett vagyok:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 30.

Odil

2015. június 30.

Nem éppen szívderítő, de nem is dealbreaker INCI brutálcuki csomagoláshoz és citrusos PEZ cukor illathoz, mindezt kevésér', gondoltam, nem fájhat.
Az a helyzet, hogy ez egy nagyon jó hidratáló. Sűrű és viszonylag lassan szívódik be, de szerintem lazán működne télen, száraz bőrön is. Nyilván nem a legtáplálóbb, de ennyi lányság ilyen érzékelt jóságfokkal és főleg, ismét, kevésér' ma öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 30.

KrisztiP

2014. augusztus 14.

A csomagolás keltette fel a figyelmem a Müllerben,nagyon aranyos. Az ára nevetségesen olcsó,gondoltam kipróbálom,és nem bántam meg! Sűrű krém tényleg, és elég jól hidratál. Az illata engem a gyermek fogkrémre emlékeztet egy kicsit. Nagyon tetszik! Biztos még újra megvásárolom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

sieszter

2014. augusztus 1.

Sűrű krém, kézre-lábra használom, jól puhít, teljesen beszívódik. Szerintem inkább rágógumis az illata:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 1.

nagy.nikike

2014. július 14.

Az illata citromos sütire hasonlít, az állaga sűrű , de könnyen kenhető. Kiválóan hidratál és könnyen beszívódik. A csomagolása nagyon aranyos, az ára nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 14.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

A triglicerol és a sztearinsav észtere. Bőrkondicionáló, bőrpuhító (emolliens), emulgálószer, nagyobb mennyiségben pedig felületaktív anyag.