Mariella Rossi

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rea3, Módosítva: 2016. július 19.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

Egyedülálló illatával felfrissíti a bőrt és az érzékeket. A vérpezsdítő brazil Caipirinha koktélt idézi. Használatával minden nap néhány percig egy másik világban érezheti magát, miközben érzékeit a fürdőélmény Brazíliába repíti.

viewxy

2018. szeptember 2.

Nagyon jó illat, gyönyörű csomagolás, jó a pumpa jól lehet vele adagolni (egy vagy két nyomás elég belőle), jó nagy adag karácsonyra kaptam és most fogyott el, igaz nem csak ezt használtam, de valahogy mindig azt vettem észre hogy csak ehhez térek vissza. Nekem kicsit szárított, de nem jobban mint bármi más tusfürdő. Nincs szívem kidobni a flakont annyira megszerettem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

ebianka

2018. augusztus 3.

Olyan az illata, mint az Escada parfümnek :)
És baromi jó az adagolója, valamint kevés is kell belőle, nem szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Olyan az illata, mint az Escada parfümnek :)
És baromi jó az adagolója, valamint kevés is kell belőle, nem szárít.

rea3

2016. július 31.

Nem fűztem hozzá nagy reményeket, gondoltam túl szép hogy igaz legyen, de nem tudtam otthagyni miután megszaglásztam. Isteni fincsi illata van, ami ráadásul még tartós is egy tusfürdőhöz képest. Okos, praktikus, szép csomagolás, nagy kiszerelésben, így aztán pláne megéri. Bár nem tudom mennyi az eredeti ára, mert csak a leárazott összeg volt feltüntetve. A páromnak az Antarktiszosat vettem meg, az is nagyon szuper, imádja ő is.
Nem szárított, nem okozott irritációt, jól habzik, csini rózsaszín még a tartalma is :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 31.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.