Mario Badescu

Ár:   €8.50 és €13.40   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   118 ml és 236 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hatshepsut, Módosítva: 2018. február 7.

Ár:   €8.50 és €13.40
Kiszerelés:   118 ml és 236 ml
Lelőhely:   Douglas, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Hűsítő arcpermet tápanyagokban gazdag növényi összetevőkkel. Hidratálja, tonizálja, energizálja a bőrt. Felkelés után a legjobb alkalmazni a fáradt bőrön, hidratálás előtt permetezzük be vele az arcot, vagy fújjuk magunkra sminkelés után, a nap folyamán bármikor, ha egy gyors antioxidáns löketre van szükség.

• aloe vera - nyugtatja a bőrt
  • uborka - hidratálja a bőrt és természetes fényt ad neki
  • zöldtea - erőteljes antioxidáns védelmet nyújt

Ár: 1000 , Eladó: reny
Állapot: Címke felső részéig van., Helyszín: Komárom , fizetés: fizetés banki utalással, foxposttal küldöm, személyes átvétel lehetséges
Mario Badescu Facial Spray with Aloe, Cucumber and Green Tea winter glow szettben
Ár: 5000 Ft , Eladó: vadbarack
Állapot: bontatlan, próbamentes, gyári, fújós,ajándék arcmaszkkal , Helyszín: Budapest, fizetés: Kp, posta, foxi, személyes átvétel, mpl automata

ziadrienn

2023. január 1.

Én maradok a sima termálvizes spraynél ,abban legalább nincs illatanyag, plusz ennek nem túl jó a szórófeje

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 1.

blairwaldorf

2022. július 25.

Kellemes, frissítő arcpermet. Szeretem használni a nyári nagy melegben, mindig a táskámban van, amikor tudom, hogy sokat kell rohangálnom a városban. Egy csillagot azért vonok le, mivel helyben nem tudom megvenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 25.

Piko888

2022. február 6.

Kellemes, hűsítő permet. Közvetlenül a "natúr" bőrömre nem fújom, nem használom arcápolóként, mert nagyon parfümös. Inkább smink fölé permetezem, bár nem fixáló, valamelyest elvesz a púder porosságából.
Elhasználom, de újravenni nem fogom, részben az erős illata, részben a katasztrofális szórófej miatt. Óriási cseppekben porlaszt, sőt inkább köpköd. Több megy mellé, mint az arcomra. Ha kiürül egy jobb flakonom, esetleg áttöltöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 6.

candices

2021. november 11.

Cultbeautyról rendeltem, mert meglepően olcsóbb volt mint a Mo-i üzletekben. Az illata miatt döntöttem, hogy ezt a fajtát próbálom ki, mert óriási zöld tea fan vagyok. Sajnos nem ez dominál, hanem inkább az aloevera, de emiatt nem vonhatok le pontot. Kellemes az illatvilága, olyan tisztáság érzetet ad. Napközben használom télen plusz hidratálásnak, felfrissítésnek. Igazán nem kell tőle sokat várni, amit kell azt tudja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 11.

Dorcikahh

2021. február 11.

Szuper permet a kombinált bőrömre, kellemes érzetet ad, hidratáló előtt fújom, de a sminkem felfrissítésére sem rossz, tetszik, újravevős. A kis kiszerelés is elég lesz 1 évig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 11.

lucaanna

2020. július 5.

Kellemes, de nekem semmi extra...a bőröm kissé rosaceás, érzékenyebb, azt vettem észre h nem igazán bírja, kipirosodik. A hajamra használom inkább, frissítésnek. Nekem sajna 2-3 csillag, de nem akarok lebeszélni senkit! Aki vágyik erre, próbálja ki, élménynek élmény :-) Az illata kissé mű számomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 5.

kozmixkitti

2020. július 1.

Hidratáló krém mellé használom plusz hidratálásnak, viszont használtam már smink fixálására is. Az előbbi célra megfelel, az utóbbinál semmi hatást nem vettem észre. Kicsit drága, számomra nem érné meg újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

zsalexa

2020. június 26.

Imádom a fújós arcápolókat, nem érzem, hogy elnehezítenék a bőröm. Ezt a spray-t direkt nyárra vettem, kb. hidratálóként használom, rögtön arctisztítás után, a szérumok és a tonik előtt. A max kiszerelést vettem meg, jó ideig elég lesz. Tutira újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

sznobvagyoktudom

2020. június 5.

körülbelül egy hónapja használom tonerként, és nagyon bevált! az illata nem túl erős, frissítő. azért ezt választottam, mert ezt láttam a pattanásos bőrre, és tényleg szebb tőle a bőröm. újraveszem majd, tényleg nagyon gyorsan fogy :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 5.

macooka

2019. október 18.

Nagyon szeretem, szuper kis arcpermet és az árával is elégedett vagyok. Használtam smink fixálására és toner helyett is, mindkét módon bevált. A porlasztó feje pont jó, kellemes permetet kapunk, de mégsem túl könnyűt. Az illata sem túl erős, pont megfelelő. Biztosan újraveszem majd, de előbb szeretném kipróbálni a többi illatot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propanediol

Az uborka vizes oldata, melyet az ubroka desztillálása során keletkező gőzből nyernek ki. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Általában 0,5 - 3%-os koncentrációban van jelen a termékekben.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.