Mario Badescu

Ár:   €8.50 és €13.40   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   118 ml és 236 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hatshepsut, Módosítva: 2018. február 7.

Ár:   €8.50 és €13.40
Kiszerelés:   118 ml és 236 ml
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Hűsítő arcpermet tápanyagokban gazdag növényi összetevőkkel. Hidratálja, tonizálja, energizálja a bőrt. Felkelés után a legjobb alkalmazni a fáradt bőrön, hidratálás előtt permetezzük be vele az arcot, vagy fújjuk magunkra sminkelés után, a nap folyamán bármikor, ha egy gyors antioxidáns löketre van szükség.

• aloe vera - nyugtatja a bőrt
  • uborka - hidratálja a bőrt és természetes fényt ad neki
  • zöldtea - erőteljes antioxidáns védelmet nyújt

Boriskajuliska

2019. október 15.

Nem az első arcpermetem így van összehasonlítási alapom. Az illata inkább aloe mint uborka, nekem speciel fordítva jobban tetszene. Első lépésként használom hidratáló előtt a még nedves bőrre, ezután jön a krém. Nem rossz de volt már sokkal jobb (erborian) arcpermetem, de sajnos az már nem kapható:( Nagyon gyorsan fogy így nem lesz nagy kunszt elhasználni, de újra nem veszem de nem kizárt, hogy a rózsásat is kipróbálom hátha.....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 15.

Lina14

2019. október 4.

Nekem ez a kedvencem, szépen nyugtatja a bőröm és kompatibilisebb a zsírosabb bőrömmel, mint a másik kettő. Ennek van a leglágyabb illata, nem olyan erős, mint atöbbi. "-3 fújással beteríti az egész arcot. Nagyon sok még a mini is, legalább egy évig fogom használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 4.

MargitSchwarz

2018. augusztus 30.

A rózsásat nagyon szeretem, kipróbáltam hát ezt is. Pont ugyanannyira jó, csak más az illata. Hidratál, frissít, sminket egységesít. Nyárra talán ez a verzió talán könyebb, az illata miatt. Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

ssyakaky

2018. július 6.

a meleg nyári napokon nagyon jól tud esni, frissít és felélénkíti a bőrömet, az illata kellemes. sminkelés után is szoktam fújni, eltünteti a porosságot. tonerként nem annyira szerettem, kicsit ragacsos réteget hagy maga után, ha tobbet fújtam, mint 2-3 pumpálás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

annarebeka

2018. május 9.

Par hete hasznalgatom napi par fujas erejeig, sminkfrissitokent illetve hidratalas elott. Kellemes, husito erzes, utana pedig puha a borom. Pluszpont, hogy az en erzekeny, allergiara hajlamos boromet sem irritalja. 😊
4 pont, mert bar kellemes, nem egy csodatermek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 9.

4 pont, mert bar kellemes, nem egy csodatermek.

Hatshepsut

2018. április 7.

Nagyon jó kis hidratáló permet, a sminket is szépen egységesíti. Nagyon szeretem, bár valamiért a rózsás verzió jobban bejött! Aztán ki tudja, lehet hogy nyáron ő fog beválni a kombinált pattis bőrömre! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propanediol

Az uborka vizes oldata, melyet az ubroka desztillálása során keletkező gőzből nyernek ki. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Általában 0,5 - 3%-os koncentrációban van jelen a termékekben.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.