Marionnaud

Ár:   4600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diazamand, Módosítva: 2015. január 21.

Lelőhely:   Marionnaud

Alapozó arcápoló 6-az-1-ben.

Bársonyos krém, egyszerre arcápoló és alapozó, kiegyenlíti az arcszínt és enyhíti a bőr egyenetlenségeit. Tartósan hidratálja a bőrt és SPF 15 összetevője segít megvédeni a bőrt a napsugarak káros hatásaitól. Eredmény: Sima és tökéletes arcszín egyetlen mozdulattal, és garantáltan természetes, ragyogó kinézet.

Nem tartalmaz parabént. Dermatológiailag tesztelt.

Water / Aqua Dimethicone eo I szil 1 0Titanium Dioxide f 0 0Caprylic/Capric Triglyceride eo Dimethicone Crosspolymer szil Titanium Dioxide / CI 77891 sz Isohexadecane eo PEG-10 Dimethicone Propanediol h CI 77492 sz Butylene Glycol h 1 0Glycerin h 0 0Polyhydroxystearic Acid eu Magnesium Sulfate Disteardimonium Hectorite Phenoxyethanol ta Alumina Stearic Acid eo I eu 2 0Propylene Glycol Dicaprate eo Glyceryl Dibehenate eo Tocopheryl Acetate a I v 0 0Argania Spinosa Kernel Extract CI 77491 sz Parfum/Fragrance i PEG-10 h Tribehenin eo Helianthus Annuus (Sunflower) Seedcake Disodium Stearoyl Glutamate ti Propylene Carbonate CI 77499 sz Glyceryl Behenate eo I eu Polyglyceryl-2 Caprate eu Sodium Cocoyl Glutamate ti Imidazolidinyl Urea ta Hordeum Vulgare (Barley) Extract eo Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract gy Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil Sucrose Stearate ti I eo I eu 0 0Lecithin eo I eu Sodium Dehydroacetate ta Tocopherol a I v 2 2Aluminum Hydroxide sz I eo I h Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0Glyceryl Stearate eo I euSodium Potassium Aluminum Silicate Hydrolyzed Crithmum MaritimumGlyceryl Oleate eo I eu Glyceryl Caprylate eo I eu Squalane eo 1 0Sodium Hyaluronate h 0 0Silica Citric Acid kh Benzyl Alcohol i I ta Dehydroacetic Acid ta Sorbic Acid ta

galagonyanya

2014. június 30.

A világosabb árnyalatot vettem meg, kipróbáltam. Szépen belesimul a bőrbe, nem szárít, viszont kissé fénylik tőle a bőröm, ezért púder kötelező. Ez nem baj, alapjáraton is púderfüggő vagyok:-) Sokallom érte az ötezer forintot, egyébként semmi baj nincs vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 30.

senskin

2014. február 2.

Mintát kaptam belőle, vásárlás alkalmával. (clair light).

Hiába 6 az 1 -ben, szárít. Garantáltan kiszárította az arcomat, pedig nekem eléggé hajlamos zsírosodni. Tömény krém, átlagos púder illattal.
Jobbra számítottam, de így másodszor is feltettem és bizony nem jó. A szín sem passzol, jobban szeretem a rózsás folyékony alapozókat hidratálókrémmel.
Nagyon maszkos, és foltos a hatása.
Attól függetlenül másoknak jó lehet. Próbáljátok ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 2.

Mintát kaptam belőle, vásárlás alkalmával. (clair light).

Nagyon maszkos, és foltos a hatása.
Attól függetlenül másoknak jó lehet. Próbáljátok ki.

eddina

2013. május 12.

2013.04.22. Mintát kaptam belőle, meglepően jó, megyek a teljes kiszerelésért! Nem emeli ki az arcom száraz részeit (hidratálok alá), egyébként kellemes, krémes, a fedése erősebb, mint egy átlag BB krémnek, kb., mint a Clinique, de nekem az valamiért nehezen eldolgozható volt és a színe sem stimmelt igazán.

2013.05.13. Nagyon meg vagyok vele elégedve, a legjobb BB, amit eddig használtam, tényleg! Nagy lelkesedésemben és egy kedves Marionnaud eladóval való beszélgetés hatására további saját márkás termékeket is vettem, kíváncsian várom a hatást és feltöltöm a krémeket! :)

Jó tanács: nekem világos a bőröm, de a medium árnyalat kell és tökéletesen idomul!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 12.

diazamand

2012. december 4.

2 nap használat után irritációt nem tapasztaltam. A leírásban szereplő "bársonyos krém" megfogalmazás találó, és az arcbőrömet is azonnal bársonyossá tette. A nap végéig megőrzi az arcbőröm ezt az érzést, kiválóan hidratálja a száraz részeket is. Az orromon viszonylag hamar átfényesedik, de ez mindegyik BB-vel így volt eddig, púderezni kellett mellé.

Hátrány: a világos árnyalatot vettem meg, és határozottan sárgás, nem is idomul olyan jól a bőrhöz, mint a koreai BB-k. Rózsás tónusú, nagyon világos bőrtől szerintem nagyon elütne, nekem még elmegy.

Az illata számomra nagyon kellemes, és a hidratáló hatással is maximálisan elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propanediol, Butylene Glycol, Glycerin, PEG-10, Aluminum Hydroxide, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emolliensek: Dimethicone, Caprylic/Capric Triglyceride, Isohexadecane, Stearic Acid, Propylene Glycol Dicaprate, Glyceryl Dibehenate, Tribehenin, Glyceryl Behenate, Hordeum Vulgare (Barley) Extract, Sucrose Stearate, Lecithin, Aluminum Hydroxide, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate, Glyceryl Caprylate, Squalane
Emulgeálószerek: Polyhydroxystearic Acid, Stearic Acid, Glyceryl Behenate, Polyglyceryl-2 Caprate, Sucrose Stearate, Lecithin, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate, Glyceryl Caprylate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone, Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Disodium Stearoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamate, Sucrose Stearate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Ascorbyl Palmitate, Benzyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499, Aluminum Hydroxide
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Imidazolidinyl Urea, Sodium Dehydroacetate, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sorbic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Bőrpuhító (emollient).

Térfogatnövelő segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Squalane eo 1 0