Marionnaud

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: senskin, Módosítva: 2018. január 12.

Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Kíméletes pórusösszehúzó fluid

senskin

2015. december 17.

Próbálta valaki? Én próbáltam egyszer, most fogy el, de nem szerettem meg! Pórusösszehúzó hatásáról nem igazán tudok mit mondani, de legalább egyetlen egy pötty és pattantás :) sem jött ki. Krém alá használtam, nem rossz, de nem is a legjobb. Valahogy egy idő után átütötte az arcomat és nem volt matt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propanediol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gombaellenes tartósítószer.

Tartósítószer.