Matis

Ár:   17 520 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agneza, Módosítva: 2014. december 19.

Ár:   17 520 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Quicklift több mint egy alapozó, igazi szépség szérum – simító és feltöltő hatással. Két hatékony összetevőt tartalmazó (hialuronsav, elasztin), anti-ageing hatású formulájának köszönhetően simítja és feltölti a bőrt, fokozza a ragyogását, azonnali hidratálást biztosít. A hialuronsav intenzíven hidratálja és feltölti, az elasztin rugalmasabbá varázsolja az arcbőrt. Gyöngyházfénye azonnali ragyogást biztosít!

Kiszerelés : 30 ml

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Sz. Csilla

2021. október 14.

Update:
Beruháztam rá és el is használtam, nagyon sokáig elég volt. Imádtam! Hamar megszokta a bőröm és nem fényesedett utána már ki, hanem hidratált, szép volt. Újrarendelős :)

Egy mintát kaptam belőle, középső árnyalatot. Nagyon szép szín, bár picit sötét volt a sajátomon. Sajna nekem is kifényesedett. Így nem venném meg nagyban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 14.

Update:

cukkini00

2019. május 29.

Én nagyon szeretem. Kombinált bőröm van, valóban gyakrabban kell mattítani az arcomat T vonalban, mikor ezt az alapozót használom, de ettől függetlenül nagyon szép a bőröm, amikor ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 29.

3366

2017. május 5.

Kozmetikusom ajánlotta, a színt is ő lőtte be (a középsőt választottuk), nem is lett jó... :/
Állagra elég folyós, bár nem zavaró, az illata kellemes, jól fed, de ha nem dolgozod el rendesen, akkor maszkos hatást kelt.
Nekem nagyon fénylik tőle a bőröm, nem győzöm felitatgatni. Bár ez így van kb. minden krémemmel, annyi különbséggel, hogy azok nem kerülnek 15000 ft-ba. Ezért adom a három csillagot, mert ha ezt tudom, megveszem a harmad ennyibe kostállót.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 5.

agneza

2015. június 24.

Update: Most vásárolom meg a 2.üveggel. Nagy kedvence lett Anyukámnak. Ebben az árkategóriában hozza azt a minőséget, amit hoznia kell :) Anyu érett, érzékeny és kombinált bőrére ez az alapozó a tökéletes választás. 5*!

A kozmetikusom Matis Paris termékeket használ és a javaslatára vásároltam Anyukámnak ezt az alapozót. Sajnos csak 3 árnyalatban kapható, de a legsötétebb jó lett. Mióta ezt használja, többen megkérdezték, hogy milyen terméket használ, mert nagyon szép lett tőle az arca. Egyáltalán nem nehéz alapozó, nem ül bele a ráncocskákba, de jól bele kell masszírozni a bőrbe. Fedése közepes. Érzékeny bőrön nem okozott pattanásokat vagy egyéb csúnyaságot. Bár igen borsos ára van, kitart legalabb 10 hónapig, napi használat mellett. Jól mutat a bőrön, de az ára miatt - 1 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 24.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Cyclomethicone, Sodium Hyaluronate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag