Matrix

Ár:   2535 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: forumshopsblog-Kriszti, Módosítva: 2014. december 15.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Megkönnyíti a haj kifésülését, visszaadja erejét, hidratáltságát és rugalmasságát. A haj selymessé, és ellenállóvá válik a károsodással szemben.

Szidonia

2019. augusztus 26.

Most használtam el az első tubust. Már úton a következő.
Nem a legolcsobb balzsam de nekem majdnem fel évig birta úgyhogy abszolutt megérte. A hajam puha és sejmes tőle. Könnyen kiöblíthető. A töredezést nem állitotta meg bár nem is az balzsam hibája ( szedek egy gyógyszert ami elég rossz hatással van rá. Most szedem ki az utolsó darabokat remélem jobb lesz a hajam ha mar nem fogom szedni)
A balzsamhoz most rendelten egy nem kimosható ugyan ilyen pakolast. Jelentkezem majd milyen a 2 együtt.
Minden esetre én ajánlom mindenkinek aki szép puha tőle a haj és az illata is szuper.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Most használtam el az első tubust. Már úton a következő.

TheNancy07

2018. november 28.

Huh, a matrix márka iránti lelkesedésemet ez a termék sem törte meg. Hajmosás után ezt a balzsamot próbáltam ki. A végeredmény puha és kifésülhető haj. Remek, látom a töredezett hajszálaimra a megoldást ezekkel a matrix termékekkel! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

goldgirl

2018. szeptember 18.

Érezni a különbséget drogáriás, és fodrászkellékes termék között, nem mondom, hogy drogériás viszonylatban nem lehet jó balzsamot találni, de ez....más. Jobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

dpreni

2018. szeptember 12.

Szuper! Végeredmény: puha, fényes, könnyen kezelhető haj, ráadásul nagyon gazdaságos is, az én közepesen hosszú hajamra kb fel év alatt fogyott el a 200 ml-es kiszerelés. Amióta ezt használom abszolút nem törnek a hajvegeim ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

szerka

2018. június 6.

Nem írok márkát, de a nála négyszer drágább vetélytársat is lekörözi . Rugalmas, fényes haj.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 6.

ildiko0306

2018. április 6.

Számomra ez egy csodaszer. Félve vettem meg már elsőre a literes kiszerelést, de nem bántam meg. A kedvenc hajbalzsamom lett. Olyan puha, fényes és könnyedén kifésülhető hajat varázsol, ami kitart a következő hajmosásig. A hajvasalástól nagyon töredezik a hajam, de mióta ezt használom, a fodrászomat is meglepte, hogy nincsenek töredezett hajvégeim, így végre meg tudom növeszteni a hajam. 3 hónapja használom, de még a negyede sem fogyott el, nagyon megéri az árát. A sok negatív tapasztalat után örülök, hogy végre rátaláltam erre a termékre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

Esza86

2017. január 29.

Jó kis hajbalzsam. Én a literes kiszerelést szoktam megvenni, ami elég egy évig, pedig hosszú szőkített hajam van. Az illata is kellemes, nem erős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

CeCeDrake

2016. december 18.

Egy vagyont elvertem már mindenféle hajápolóra, ezzel és a Matrix termékekkel kellett volna kezdenem...de tényleg a drogériás olcsóbb, drágább termékektől kezdve a méregdrága Joicon át mindent használtam, most viszont úgy érzem, hogy megtaláltam azt, amit már nem cserélnék le semmire.
A hajam puha, fényes, erős, minden hajmosás után olyan, mintha most jöttem volna a fodrásztól. Az illata kellemes, sokáig érződik. A hajat nem nehezíti el és a hajtípusomnak megfelelő Matrix samponnal használva a zsírosodással sincs gond.
Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

Ajánlom mindenkinek!

PHajnal

2016. november 16.

Mátrix termékekből már szinte az összes családtagot kipróbáltam, de ez volt a legjobb. Vékonyszálú, gyenge a hajam, száraz, ettől pedig gyönyörű lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 16.

sziszus_

2016. február 6.

Nagy kedvencem, próbálom helyettesíteni, de hiába... a végén mindig ennél a terméknél kötök ki. Eddig csak ennél tartott ki a puha, sima hatás a következő hajmosásig. 2000 Ft körül mozog az ára, de minden fillért megér... nekem, heti egy használattal, DE derékig érő hajra is elég 3-4 hónapig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 6.