Matrix

Ár:   3105 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: forumshopsblog-Kriszti, Módosítva: 2014. december 12.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Megerősíti a hajat, miközben megtartja annak puhaságát. A mindennapi használatra alkalmas ápoló krém védőpajzsként óvja a hajat a töredezéstől, egyúttal táplálja a kutikulát.

Regi88

2020. április 6.

Amikor először használtam , nagyon tetszett, aztán kezdett " hozzászokni " a hajam, és pár használat után ez negatívba ment át a hajam tartását, tapintását illetően...
Szóval, így, hogy havonta 1x használom biztosan sokáig elég lesz / mondjuk nem azért vettem, hogy alkalmanként használjam/.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 6.

lavendersky

2019. április 26.

Vékonyszálú, szőkített, töredezésre hajlamos hajam van. A fodrászom ajánlotta hővédőkrémnek. Minden hajmosás után 1-2 pumpányit felviszek a hajamra, és a kifésülés konkrétan egy álom. :) Puha és illatos lesz tőle a hajam, kevésbé töredezik a vége. Nekem abszolút bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 26.

Marzipan

2018. augusztus 10.

Ajánlásra vettem, de sajnos számomra nem vált be. Az én hajamat mindig elnehezítette, valamint a krémes állaga sem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 10.

szerka

2018. június 6.

Jó termék. Nem zsirosit, nem nehezíti el a hajat. Rugalmas lesz a haj tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 6.

Jó termék. Nem zsirosit, nem nehezíti el a hajat. Rugalmas lesz a haj tőle.

Langel

2015. november 20.

A fodrásznál nagyon jó hatással volt a hajamra, nyilván samponnal balzsammal együtt.
Megvettem, de itthon már nem vált be, pedig többször próbáltam más samponnal, balzsammal stb...
Alkohol is van benne, amit sajnos nem bír a hajam, mert hiába minden ami alkoholos az nálam szárít. Bőröm érzékeny is rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

Esza86

2015. augusztus 25.

Nagyon jó kis termék! Hajmosás után törölközőszáraz hajon használtam. Puhít, hidratál, de nem zsírosít. Nem rég fogyott el, kitartott egy évig. Lesem, hogy mikor lesz akciós az iparfümérián.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

A L'Oreal által szabadalmaztatott összetevő, mely állításuk szerint volument, vastagságot biztosít a hajnak. Az összetevővel vékony szálú hajra szánt samponokban, balzsamokban és hajformázó termékekben találkozhatunk.