Matrix

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: forumshopsblog-Kriszti, Módosítva: 2016. március 8.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Intenzív újjáépítő hatással rendelkezik, visszaadja a haj rugalmasságát, fényét és lendületét.

Milu66

2018. augusztus 9.

Ugyanennek a tubusos változata kiváló. Nagyon kicsi kell belőle, és csodát művel a hajjal. Ennek a hatása sem rossz, de a másik után csalódtam, mivel azért vettem, mert azt hittem, hogy a maszk még intenzívebb. Hát nem. Sokkal több is kell belőle, és messze nem érzem annyira jónak a hatását. Persze, ez is javítja a haj kondícióját, de ha választani kell, én a másikat ajánlom inkább.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Glutamic Acid