Matrix

Ár:   2000-4600 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lianex, Módosítva: 2015. október 12.

Ár:   2000-4600 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 1000 ml
Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Volumen növelő kondicionáló gyapotvirág kivonattal, vékonyszálú, és tartás nélküli hajra.

Ár: 2500 , Eladó: gmail
Állapot: néhány alkalommal próbált, a flakon félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes átvétel, előreutalaás esetén pedig postázom :)

lianex

2015. október 17.

Nem vagyok rá büszke, de korábban alig használtam kondicionálót. Tudtam, hogy kellene, ki is próbáltam sokfélét, de szinte mindnél ugyanazt tapasztaltam: finom puha lett tőle a hajam, de olyan lapos, lenyalt szörnyűség lett a fejemen frizura helyett, hogy előbb, vagy utóbb minden terméknél feladtam. A Matrix Biolage samponok közül több is bejött mostanában, így lesz, ami lesz alapon vettem hozzájuk ezt a kondicionálót is. Nem mondom, hogy hihetetlen volument csinál, de legalább nem vesz el abból a kevésből, ami van, mint a többi termék. Így ápolt, illatos lesz a hajam, és normális frizurát tudok belőle csinálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 17.

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

A gapot kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevő egyik gyártója szerint a gyapot kivonata védi a bőrt, támogatja annak barrier funkcióját és még enyhe antibakteriálisa hatása is van, ezeken kívűl vitamin tartalmú készítményekben szolubilizáló szerepet is betölthet.